-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']no niestety potwierdzam - byłam u Margi króciutko, Figa była w pokoju zamknięta bo byłam z Luną więc szczekała, było koło 14 a tam od razu stukanie zza ściany czy z góry :shock: masakra z takimi sąsiadami![/QUOTE] o ja pierdziele.... moje dopiero by się rozszczekały na takie stukanie :D na dzieci tez takie sasiadki są? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']phi tez mi rewelacja czarne też tak robia ;)[/QUOTE] no rewelacja bo Fix nie lubi wody, ani błota ani deszczu... Tazzman tak nie robi- on kocha kazda wode a nie tylko brudną;) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']dr Smith hahaha :roflt: google tłumacz RULEZ :evil_lol:[/QUOTE] heheheheheheh nawet nie zwóricłam uwagi:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aaa bu - kciuki jednak w piątek bo "Dobrý den omlouvám se, ale nevšimla jsem si ,že v termín, který jsem vám nabídla, je Dr. Novák mimo kliniku. Mohu vám nabídnout nový termín v pátek 23.5.2014 na 11.30?" :lol: do piątku nauczę się Czeskiego :lol:[/QUOTE] Marako- google tłumacz mówi jak Ty :) [QUOTE][QUOTE]Witam Przepraszam, ale nie zauważyłem, że w czasie, który mam oferowanych jest dr Smith poza kliniką. Mogę zaoferować Państwu nowy termin w piątek, 23 maja 2014 r. 11.30?[/QUOTE][/QUOTE]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']U mnie zaginiecie psa polega na tym, ze pies zostaje zawachany przy sciezce i dopiero po czasie kapuje sie, ze my jestesmy juz daleko - a ja z uporem maniaka, chce zeby psy nauczyly sie same pilnowac. Albo biegaja dwa wariaty Kolo nas i naraz wydzieraja do przodu i jak widze, ze sa juz dalej niz ja bym chciala, to odwracam sie - ciagne TZ-ta w druga strone i ide spowrotem - a TZ ciagle zerka i gada - no nie biegna, no zobacz nie biegna, nie zauwazyly ze nas juz nie ma, no zgubia sie i sieje tylko panike. A nie daj Boze jak go w krzaki zaciagne i psy przebiegna Kolo nas, bo nie zauwaza :evil_lol:[/QUOTE] tia z moim jamnikiem tak zrobiłam... wyrwał mi w strone domu a ja dawaj w druga stronę... i wołałam go wołałam... w koncu musiałam odpuścić i zawrócic i biec za nim... koniec końców dopadłam go pod domem, dwa razy przebiegł przez ulicę :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Idefix mi się zepsuł :placz::placz: stwierdzi łze latanie po błocku, sadzawce czarnej jak Tazzman jest czadooooooooooooooowe.... i ze bedzie jak czarny sznup - przynajmniej do podwozia.... :placz::placz: A na koniec się naprawił I nie będzie się mył w czystym strumyczku a jakże... :grab: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='marako']Jakbym mojego widziała. A właściwie to on ma gorzej, bo wydziera się na cały głos (a ma słuszny) i słychać go w sąsiedniej wsi. Na nic uspokajanie - jak pies w krzaki i nie ma go przez 10 sekund to już się drze. Ooo, teraz dopiero zauważyłam, że Saththa też tak ma, jak mój mąż.[/QUOTE] dokłądnie tez i obawiam się, ze głos tez mam słuszny :diabloti: [quote name='ania0112']słysząc twój głos kazdy by się zmartwił :p[/QUOTE] MIlutka no nie powiem :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']jasne, że dwa :) w końcu po razie za każdego psa... tylko nie wiem czy za twoje psy czy moje :hmmmm:[/QUOTE] dobrze, że nie za Waszkowe... [quote name='Pink']Waszej jak moj TZ - psy poleca a on juz caly nerwowy i chodz szukamy. Ja mowie, nie szukamy, zaraz przyleca, a on przebiera nogami, szyje wyciaga i wracac chce hihi to ciagne na sile, zeby szedl dalej, to sie odwraca, sprawdza czy juz biegna czy jeszcze nie i caly w panice :lol:[/QUOTE] ja tez tak mam :lol: zresztą jak wdze ze Tazzman odbiega to od razu sie nadzieram na cały las.... ale przynajmniej zwierzyne wypłaszam :lol- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']:boom::boom:[/QUOTE] :placz: zastrzelili mnie... dwa razy...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']ja wiem, ze on kiedys z Moniką mieszkał itp no ale my z mamą ciągle jej mówiłyśmy, że zaraz przybiegnie by nie panikowała i ewidentnie nawet zmartwione nie byłyśmy więc Monika mogła by zaufać, nie?[/QUOTE] nie :diabloti: :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
wcale a wcale się Monice nie dziwię;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
3mamy 3mamy :) :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='marako']Nie ma Cię na fb, więc nie wiesz, jak się nazywam i stąd nie wiesz, skąd nick.[/QUOTE] :loveu::loveu: :diabloti:
-
juz jestem ogarnieta :) do nastepnego razu ;)
-
aha czytam i czytam a tam w rodzaju męskim psize i się zastanawiam zastanawiam i dopiero olsnienie spłyneło na mnie :splat: fajna wycieczka :)
-
[quote name='ania0112']ja wiedziałam ze marako ale nadal nie wiem skąd... oh szkoda agent...a nie da rady im czegos innego wepchnąć? cygana? albo dżekusia?[/QUOTE] Tinke?:D Mondiego?:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']przypomina,temat nadal otarty[/QUOTE] Ja bym wybrała łańcuszek bo nie ufam zatrzaskom a i łańcuszkowa bardziej mi się podoba... :lol: Co do szelek to... jednakowo chyba :)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] :cool3: :cool3: -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
Saththa replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania0112']no przecież widac ze sie na policzu opiera to jakie oko.... stary nawyk z nie wyciąganiem łyżeczki a poza tym sądziłam, ze monika psa fotografuje a nie mnie razem z małą... kurcok był o 9,14,19,23 - mili państwo tylko 4 razy! jak normalny pies! :multi:[/QUOTE] Hiehieh nie mogłam sie opanować :D No i gratulować;) -
[quote name='marako']Sporo osób pisze maroko bo myślą, że to od mojej miłości do tego kraju.[/QUOTE] zanim sie nie wczytałam w Twój nick to tez myslalałam zes Maroko :) Ewentualnie Monako :diabloti:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']nie,w siną dal...[/QUOTE] zdjecia porób :D -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']ide se......[/QUOTE] na facebooka?:) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='wilczy zew']sama się dopytujesz a jesteś na fb :eviltong:[/QUOTE] dopytuje a nie dramatyzuje :D