-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']Sandra pomyśl, jakbyś przytroczyła tak sobie Fixa miałabyś jego kupy pod kontrola ;)[/QUOTE] no ale on kupka jak mnie w domu nie ma... musiałabym łazić z nim... a on to no w sumie jakies 10 - 12 kiilo... :eek2: Mój kręgosłup ni ejst na to gotowy;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[url]http://alemodelki.pl/id,5446,p,3,galeria,backstage.html[/url] zartujesz? :crazyeye: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']to jakieś wybrakowane macie :turn-l: [/QUOTE] Czemu mnie to nie dziwi? :watpliwy:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ekhem.... Tazz tez sznup a leci z niego ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='wilczy zew']Ty mnie nie bierz na plewy bo ja za stary lis jestem :grins:[/QUOTE] Taki stary, ze skleroze juz ma....
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Pink']No tak, na deser same WOW zostawila :lol: komputerowy portret pierwsza klasa... jeny, jeny, tez taki chce ;)[/QUOTE] Bedzie ejszcze jeden bazarek ;) [quote name='3 x']Saththa ty już ciachnęłaś Fixa a czy on zaczynał już rozglądać się za dziewczynkami? bo u nas Prodziu ostatnio koncertuje i nie wiem czy dojrzewa ;) czy po 2 tyg urlopu drastycznie zmniejszyła mu się przestrzeń do leżakowania ;)[/QUOTE] Ciachnięty w maju;) na dziewczynki to on reaguje bardzo nerwowo agresywnie wrecz ostatnio mi sie rzucił na 5 kilowa dziewczynkę... na je bane ma normalnie :mdleje: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Fides79']sesja rewelacyjna ale portret dla TZ-ta bije wszystko na głowe :p:loveu:[/QUOTE] Tez mnie sie podoba;) [quote name='malawaszka']:crazyeye: ja pierdziu!!!! ale JAK!!!???? Kurde że też człowiek takie beztalencie - normalnie aż mnie skręca, że nic takiego ładnego nie umiem zrobić :placz:[/QUOTE] Nooooo tez się zastanawiam;) Mam 'go" w połowie roboty to widac, ze "pasmo" po pasmie... :mdleje: [quote name='wilczy zew']:loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7170_zps4af7ac2b.jpg[/URL][/QUOTE] dobre nie?:lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Zgadzam się;) Aha i to jest komputerowy portret ;) na kompie malowany ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jesczze pewnie nabierze Ciałka i odpowiednich zachowań;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ale śliczne [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/TampIKopiowanie_zpsbb136775.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='AnkaG']Piękny portrecik :)[/QUOTE] Ciesze się, że się podoba;) [quote name='zerduszko']Oka jak żywe na tym portreciku! Podoba mi się bardzo :)[/QUOTE] :loveu: [quote name='malawaszka']wowww piękny ten portret!!!! kto malował?[/QUOTE] Mal3na hmmmmmm podajże :) niedług obędzie znowu bazarek robić z takimi :) [quote name='Doginka']Ale cudeńko:loveu: [URL="http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/TampIKopiowanie_zpsbb136775.jpg"]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/TampIKopiowanie_zpsbb136775.jpg [/URL] No i 100 lat dla Tazza[IMG]http://www.ggmania.eu/Emo/emoty_duze/rozne/emot53.gif[/IMG][/QUOTE] TZ miał urodziny :lol: nie Tazz :diabloti: [quote name='Angi']ale śliczny ten portret... :mdleje:[/QUOTE] [quote name='Margi']Najpiękniejsze portrety Sandra zostawiła na koniec.Cudne :loveu::loveu:[/QUOTE] No proszę :) Normalnie chyba zaproszę autorkę;) NIech poczyta :) -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja mam ostatnio jakis taki okres, ze mnie to się wsio kojarzy... ale Tazzman lizał łapy jak powalony jak miał te trzustke chorą :shake: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A i jeszcze :razz: TZ miał urodziny... i na bazarku portrecik dla niego zamówiłam :) [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/TampIKopiowanie_zpsbb136775.jpg[/IMG] :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='danyww']Fix - szalony. Tazz - dostojny ..czasami. Super zdjęcia bo super psiaki. :lol:[/QUOTE] Mocno czasami heheheh :) dzieki ;) O a tutaj mamy jeszcze... Ewidentnie nadszedł czas na podniesienie się z wyrka ;) [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1175009_676325005728735_768825350_n.jpg[/IMG] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Fajna sesja fotograficzna. [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7006_zps87721547.jpg[/URL] mały szaleniec :loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7035_zpsfb7d523f.jpg[/URL] jakiś poważny Tazzio :loveu:[/QUOTE] Czekamy na druga turę może się uda aby chlopaki byli razem :) [quote name='zerduszko']Buahahaha, jakie oko :) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7118_zps8bf9b202.jpg[/URL][/QUOTE] Nom :mdleje: [quote name='Małgorzata Noga']Super faceci :loveu:[/QUOTE] Dziekujemy :) [quote name='WATACHA']To jest jednak najlepsze :) [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7170_zps4af7ac2b.jpg[/URL][/QUOTE] [quote name='AnkaG']Super foty :) Psia radość :)[/QUOTE] :) [quote name='Pink']Ale masz sliczna ta swoja dwojeczke :loveu:[/QUOTE] Dziękujem ;) -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']pięknie!!!! ale jajka dają po gałach jak się ich na co dzień nie widuje :evil_lol:[/QUOTE] ano :evil_lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no :) Fajny on :) ae chyba wyrósł mocno co?:) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Kto tam zrobił zmianę, ten zrobił i nie wspomnę ile się napracował żeby dobrze zrobić ;) [/QUOTE] No Bolcik :iloveyou: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale fajnie :0 Bo0lcik śmigną;) A potem jak ładnie za Twoimi nogami zrobił zmiane eee strony po której biegł ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Normalnie to ja pobieram gotowe kody, a na fb nie ma skąd ;) a dodanie [img][/img] nie działa :shake: Cieszę się, że się Wam Bolcik podoba :][/QUOTE] [quote name='malawaszka']kopiuj adres obrazka i wklej w okienko od wstawiania zdjęć - to działa[/QUOTE] no dla mnie to taj malawaszka mówi własnie normalnie;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7103_zps0a784aab.jpg[/URL] hahha tutaj jakoś brak odnośnika wielkości i Tazzik wygląda w moich oczach jak maluszek :lol:[/QUOTE] nom maluszek :( 35 kilo :( [quote name='3 x'][URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7170_zps4af7ac2b.jpg[/URL] to ja nie napiszę jak tutaj wygląda w moich oczach ;)[/QUOTE] tak samo jak tutaj?:) [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7118_zps8bf9b202.jpg[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O jaki Bolcik uroczy :loveu: Ja te FB wstawiam jak normalne fotki ;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7079_zpsf256360b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7079_zpsf256360b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7096_zpsd86c7de0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7096_zpsd86c7de0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7170_zps4af7ac2b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7170_zps4af7ac2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7103_zps0a784aab.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7103_zps0a784aab.jpg[/IMG][/URL] I znikam :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7106_zps630c057c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7106_zps630c057c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7116_zpsfe283854.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7116_zpsfe283854.jpg[/IMG][/URL] :roll: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7118_zps8bf9b202.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7118_zps8bf9b202.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7139_zpsd79a0c1b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7139_zpsd79a0c1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7169_zps5d3de4e0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7169_zps5d3de4e0.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I Tazziu ;) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7035_zpsfb7d523f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7035_zpsfb7d523f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7037_zps511d4ffb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7037_zps511d4ffb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7047_zps22d0878c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7047_zps22d0878c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7056_zps3273a25c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7056_zps3273a25c.jpg[/IMG][/URL] :razz: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7073_zps10b0902d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7073_zps10b0902d.jpg[/IMG][/URL]