-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
W poniedziałek doszła do skutku sesja, która kiedys wylicytowałam na bazarku ;) Na FB już była :) teraz tutaj czas jej nastać;) Najpierw Fixiu [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_6967_zps8e359ade.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_6967_zps8e359ade.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_6972_zps68baf939.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_6972_zps68baf939.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_6973_zps0d08ec86.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_6973_zps0d08ec86.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_6982_zps55d13dc4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_6982_zps55d13dc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2013/sierpien/DSC_7006_zps87721547.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/sierpien/DSC_7006_zps87721547.jpg[/IMG][/URL] -
Aaaaaaaaaaaaa gdzie się podział twarożek?? :eek2:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wszystkiego naj naj najpsiego ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ten skaner już Ci się naprawił? :razz:
-
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
Saththa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej zdrowiej :) -
Góra filcu to teraz FILIP i ZOSTAJE U PINK :)
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super zdjęcia ;) -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No i się zryczałam :splat: Super ;) i liczymy na wieści ;) -
[quote name='Culineo']nie stresuj mnie nawet... :nerwy:[/QUOTE] wiesz no... ja nie wiedziałam a wet nie skojarzył... :shake: szkoda gadać...
-
[quote name='Culineo']aaaa, ale może smak podobny :D mój to samo też żółcią bardzo wymiotował, ale mu przeszło i mamy spokój, dobrze, że to tylko przejściowe :shake:[/QUOTE] Tazzowi też przeszło... [COLOR=#a9a9a9](ale później się okazało, ze już wtedy ta trzustka mu szwankowała...)[/COLOR] No smak pewnie tak;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Super :) Punia wygląda cudnie;) I te jej uszka :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Saththa replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Noooooo i ani mi się waż wracać!!!!!!! -
[quote name='Culineo']Pro Plana ? :) mój też ją lubi, i dobrze robiła na to jego rzyganie po wszytskim, bo miał taki okres, ale się ustatkowało i (tfu! tfu!) narazie jest spokój :) wszyscy się zbierzemy u Magdy i bedzie zlot dogo :lol: ogarnie się na tym szkoleniu, macie jeszcze czasu a czasu :D a , że mendy to wszytskie taka natura :diabloti:[/QUOTE] Niet. Ariona ;) najpierw był na jagnięcinie ale za chude mięsko i chudy był strasznie... mniejw iecej jak teraz. Na lososiu ładnie do 40 kilo przybrał heh a potem ta trzustka... tez miał etapy wymiotowania, żółcią potrafił ze 2-3 razy dzinnie :shake: [quote name='eria']oczywiście, tylko najpierw musimy się doczekać i przetrwać cieczkę, której nadal ani widu ani słychu, ale weci każą mi się nie martwić bo ponoć ma menda jeszcze czas. po co mi guzy i ropomacicze w przyszłości , za dużo się naoglądałam i swojemu psu nie zafunduję ;) Dumka waży 27 kg, w pewnym momencie miała 28 to skakałam pod sufit,a potem znów spadło. Marzyciel też taki potężny jak Olo :loveu:[/QUOTE] Aaaaaa no widzisz, tom nie wiedziała:) Ona juz rok skonczyła ciekawe kiedy bedzie ta pierwsza;)
-
Tazzman mi przytył na karmi losos i ryz. ale potem się to zapalenie trzustki przyplatało i schudł... teraz jeszzcze Młody Tazz się wiecej rusza i wazy 35 kilo :( jestem załamana... Filmik widziałam strasznie zazdroszczę... jak Ogarne Fixa... to za rok tez zagoszczę jak Magda pozwoli :) bo zazdraszczam straszliwie!! Ze Fix taka Menda jest... tj Tazz tez w sumie heh
-
[quote name='eria']Shark taki szkielet jak Duma, bardzo liczę ,że po sterylce przytyje bo z tuczeniem już się poddałam.[/QUOTE] Oooo bedziecie sie sterylizowac? [quote name='Culineo']no własnie problem w tym, że jego się nie da utuczyć cholerka...musiałabym go do kaloryfera przywiązać, dawać kaloryczne żarcie i wychodzić na szybkie siku :lol: jakieś te dogomaniackie Dyas'y niejadki i Shark i Duma i Tazzik :shake:[/QUOTE] Tazzman wazy 35 kilo :mdleje: ale on je tylk ochudnie.... najpierw alergia potm trzustka teraz Młody :( 35 kilo!! masakra :( I Filmik mi nie działa... dasz linka?:)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Saththa replied to malawaszka's topic in Sznaucer
O Buni czytałam... i wróciła mi wiare w ludzi :) -
Ja tam pamietałam :lol:
-
Ja bardzo przepraszam, ale to sie nie liczy!! Dawaj swoje zdjęcia :)
-
No to jednak Shark ;) [url]http://images54.fotosik.pl/29/a611a0cda7d6d721.jpg[/url] mnie to się jakoś dziwnie patrzy, że ten psiak ma jakoś za dużo ciała przy karku :lol:
-
[quote name='malawaszka']tak myślałam, że Olo, a czarny w kolcach i kaganku oświaty? :lol: znany nam tu? zapomniałam imienia psa o którym myślę - jest na dogo :lol:[/QUOTE] mnie się wydaje ze to Shark Klaudiusi....tj Culineo :lol: z nią samą zreszta;)