Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. A cóż Dumka Irkowi zrobiła?:)
  2. [url]http://images53.fotosik.pl/37/d84b7669088f1133.jpg[/url] słodkie, ale mamusia mnie przeraza jak przerazała :scared:
  3. [quote name='Fides79']żaden sznaucer dobrze nie wygląda mokry :lol: a co do zapachu morza to mnie nie przeszkadza, ja tam lubie jak F miał zapach słonej wody , gorzej jakby się w jakims mulastym stawie wytaplał i karpiem zalatywał, fuuuuj[/QUOTE] Ale Fix wygląda ewidentnie żle :lol: To nie zapach morza tylko smród glona :evil_lol:
  4. [quote name='FredziaFredzia']Zapach glonu z morza... Fuj :lol:[/QUOTE] Zgadzam się :lol: myślałam, ze wyrośnie z tego ale jak narazie nicz :lol: [quote name='weszka']I sesja i prezent-obrazek super :loveu: Haha kto z kim przestaje takim się staje więc i Fix woduje się w rzęsie.[/QUOTE] No tak :) co racja to racja;) [quote name='marako']Piękny portret, po prostu miodzio. Też rozpaczam nad tym samym (Tobie chociaż foty wychodzą od czasu do czasu, a mi nawet i to nie) Wodowanie w glonach - nie zazdroszczę zapaszku. Moja Grace kiedyś jak nie znała wody, pobiegła końcem zimy do lodowatych otmętów Odry i wskoczyła. Ledwie udało jej się z tego ujść cało, bo prąd ją znosił, woda lodowata, masa wody, po roztopach, a ona szczeniak 5-6 miesięczny. Później przez rok likwidowałam lęk przed wodą, bo bała się zamoczyć końca łapy. Na szczęście teraz pływak z niej niesamowity.[/QUOTE] Łooooo to przygoda była :mdleje: [quote name='zerduszko']Nie muszą, nie muszą ;) Ale wychodzą :eviltong:[/QUOTE] Tak jest ;) Ostatnio mi dziewczyna mówiła, że tak srednio 1/8 się jej nadaje do czegokolwiek później;)
  5. [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%203/DSC_6375_zps68c7fa34.jpg[/url] znowu urósł :eek2: Gdzie byliście jak moge zapytać?
  6. [quote name='3 x'] a czy to moja wina, że w winnach to takie zbereźeństwa się dzieją? [/QUOTE] w winach to ja tego nie byłam nigdy.... ale ciekawie brzmi hmmmm Może Mod chciał dwie pieczenie na jednym ogniu;)
  7. [quote name='malawaszka']i czekają na więcej!!!!!!!!![/QUOTE] włąśnie!!!!!!!!!!!!!!
  8. Nawet się pozalić nie dadzą nooooooooooo :(
  9. [quote name='3 x']ja wiem, że tybetany to inteligentne psy teoretycznie ;) ale wiesz, że nasz się do takich nie zalicza ;) i sam winda nie jezdzi tzn oprócz Freda jest jeszcze ktos z dorosłych dwunożnych ;) [/QUOTE] O budzenie plaskaniem z dobrze sobie robienia w windzie mi chodziło ;)
  10. W windzie? Przynajmniej Was nie budzi... no Chyba, ze Wy w windzie tez lubicie ;)
  11. [quote name='malawaszka']noo Drops po tej kąpieli też kwiatkami nie pachniał tylko takim rudym szlamem żelazistym ble[/QUOTE] A to nie :lol: Fix zawsze jak ejst mokry to czuć go glonem z morza :evil_lol: nawet jak na wakacjach bylismy tos ie nabijałamz e sie czuje jak przy mokrym Fixie ;) [quote name='Pink']Felix dostawal swira jak byl mokry :evil_lol: nawet jak mial lapy mokre po spacerze, to po przyjsciu rzucal sie na podloge i zaczynal wylizywac zawziecie. Nie lubial byc mokry, oj nie lubial.[/QUOTE] Fix łapki znosi ale nic poza tym :0 Stópki znaczy :lol:
  12. [quote name='wilczy zew']Foty lecą dzisiaj na serwer... [/QUOTE] Tiaaaa... [COLOR=#f0ffff].Bo Ciebie to trzeba sprowokowac normalnie[/COLOR]
  13. Nie powiedziałabym :lol: On mokry jak szczur wygląda :lol: brzydki szczur :) I do tego smierdzi glonem :lol:
  14. heheheh a jak Drops na fakt bycia mokrym? Bo Fix nielubie :lol: iwycierał się w trawe i ziemię... strasznie załowałam ze telefonu nie miałam:) potem był brazowo zółto zielony :lol:
  15. [quote name='malawaszka']no wiem przecież też pisałam to u Culineo, że garb powinien zejść jak się odpasie, tylko tam nie widziałam tego tak jak na tych foto - nie był to żaden przytyk :lol: [B]może jakieś ćwiczenia na wzmocnienie mięśni grzbietu mógłby też robić[/B][/QUOTE] tez powinnam :splat: [quote name='Tekla64']a na koniec jego obrony zaatakowal , co prawda lapami ale w pelnym pedzie i z checia odbicia , klejnoty Pavla co go na chwile znokautowalo[/QUOTE] Kochany piesek ;)
  16. [QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]wilczy zew[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21210606#post21210606"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG] [/URL][COLOR=#000000][I]Na obu filmikach widać drapieżnika,który je sam. Dlaczego reszta głodomorów nie zabiera mu jedzonka?[/I][/COLOR][/QUOTE] , Bo ma cechy przywódcze :loveu:
  17. [quote name='malawaszka']na wysokości końca żeber, pisała o tym Culineo[/QUOTE] widzę... uwazam jak margi, jak przytyje to garb zejdzie ;)
  18. [quote name='Doginka']Hihihihih, a ja goopol czytać nie umiem:roflt:[/QUOTE] :lol: z grzeczności nie zaprzecze;) [quote name='Tekla64']eee ja widze ze zacyznacie miec pieknych zdjec duzo a komputerowe portrety ladne sa nie powiem tez o was mysle i chyba troche tesknie za wami fajnie razem wyglada ten twoj czarno bialy duet[/QUOTE] no zaczeliśmy ale juz konczymy bo zdjęcia nie moje rpzeciez :lol: Chociaż TZ zaczał sie odgrazac ze kupi aparat heheh A wiesz, ze Fix mi się zwodował ostatnio na takiej samej zasadzie jak tazzio u Ciebie jak 1 raz bylismy? myslał ze rzęsa wodna to trawa :diabloti: Się zdziwił ;) Zeby on nie był taki bujczuczny...i zeby go Tazz nie prowokował ehhh juz strasznie dawno byłabym u Was:(
  19. [quote name='malawaszka']ale jajka jak zwykle w gąszczu :lol: no i jednak rzeczywiście on ma garba [/QUOTE] Gdzie garba? [url]http://images52.fotosik.pl/36/97abee3cb8389893.jpg[/url] na zadzie chyba :lol: A Borys to raczej miał ochote czmychnąć...
  20. Mnie dziś o 4.30 obudziło... mlaskanie... Chłopaki sobie toaletę/dobrze robili... mlaskanie mnie obudziło...
  21. A Shark jaki powygalany;)
  22. Ależ Dona ma brode :razz: I w ogóle jakas taka bycza się zrobiła... A Tak jeszcze w ogóle to myslę o Was mocno ostatnio bo piwa z Witnicy chleję :lol:
  23. [quote name='zerduszko']Mi się skończyły leki, ale może ktoś inny Ci pożyczy :evil_lol:[/QUOTE] :lol: [COLOR=#f0f8ff]..................[/COLOR]
×
×
  • Create New...