Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. aaaaaaaa myslałam, ze jakby od razu podane było to by wypełnili:)
  2. [quote name='weszka']W sensie? Chodzi o dane właściciela? ZK nie wpisuje, przynajmniej u mnie zawsze wpisuje się ręcznie bo przecież przy odbiorze metryk jeszcze nie wszystkie mają swoich ludzi albo nie wiadomo którego szczeniaka ktoś wybierze ;)[/QUOTE] Tak o dane właściciela;) I rozumiem i dlatego piszę, ze jakbys się od razu zdecydowała :D
  3. A obiła mnie się już o uszy takowa;) I tutaj Gratuluje :) Taka ładna Metryczka jakbys sie od razu zdecydowała to cała byłaby wydrukowana :diabloti:
  4. [url]http://img28.imageshack.us/img28/4046/qttw.jpg[/url] patrze patrze i oczom nie wierze ze Bryzia tak lata... :splat: a to Tinka zesz kurde :razz: [url]http://img838.imageshack.us/img838/1707/7raf.jpg[/url] ale jaki klimat i odbicie Rudej, piekne foty Monik bardzo klimatyczne ;)
  5. :mdleje: :splat: az sie wierzyć nie chce...
  6. [quote name='wilczy zew'] Temu karabińczykowi to bym nie ufała. [/QUOTE] jak ma zgubic to i tak zgubi :shake: czy na kółku czy na karabinczyku ;)
  7. i jak tam nocka w łóżku?:)
  8. byłam poczytałam ale ja nic nie wiem na temat powiększonych cycuchów u suczek :lol: ani o kapustach na kolanach ;)
  9. no jak sie lepiej poczuła bo jest na prochach to chciała sama ale chyba nie powinna skoro na prochach jest chyba ze nie jest a mnie juz się p o prostu poplątało;) no i rozumiem, że "troche" w sensie mało a nie duzo:)
  10. [quote name='agaga21']po tych zdjęciach nigdy bym nie powiedziała, że zaraz będziesz rodzić!:crazyeye:[/QUOTE] [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/P2205935.jpg[/url] ani ze w ogóle w ciązy jesteś hmmmm :razz:
  11. [quote name='WATACHA']Ja bym ucha nie oddała na ich miejscu ;)[/QUOTE] Oddali bez wachhania :) za to po chwili mi sie o kosc scieli :mad: [quote name='zerduszko']Tazzz ma spinke?[/QUOTE] ma. Już nic nie widzi krzywa ma te grzywkę. tydzien tak połazi bo rpsociej mi bedzie obciac ja jak juz cały obciety bedzie;)
  12. To nie ja poobgryzałam tylko Tazzman :) Młody jak mnie w domu nie było musiał Tazzia wkurzyc :) Bo miska lezała na schodach heheh własnie musze odwrócic tylko wtedy mi sie nie miesci i sie liscie wyginaja od sciany :(
  13. [url]http://images51.fotosik.pl/258/21c45a19e9d7c14b.jpg[/url] bardzo ładny kubraczek;) Super dobrany, dobrze się komponuje z Czarnym :) wygląda jakby był częscią psa :D Cudnie ;) A ta zima na zdjęciach u Ciebie W GÓRACH piekna ;)
  14. [quote name='ania0112']no jak to tak? dać uchola i potem zabrać? a potem sie dziwisz, ze psy mendy są :diabloti:[/QUOTE] Zamieniełam im na kości więc z niczym nie zostali ;)
  15. [quote name='Margi']Ty jesteś sprytna kobieta i pewnie byś coś wymyśliła.[B]Poza tym szczylek by brał przykład ze starszych[/B].[/QUOTE] Jasne :lol: bierze ale nie w tym co trzeba :D
  16. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2926Kopiowanie_zps4633a531.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2926Kopiowanie_zps4633a531.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2927Kopiowanie_zpsbdcb4ab0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2927Kopiowanie_zpsbdcb4ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2928Kopiowanie_zps57544f88.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2928Kopiowanie_zps57544f88.jpg[/IMG][/URL] Zdjecia zrobiłam i zabrałam bo śmierdza jak cholera, wytrzymac się nie da a jeszcze mi za zimno aby otworzyć taras aby jadły tam ehhh Kosci im dałam :) A jeszcze na koniec bbo i takz djęcia robiłam :) Moja Jakaranda :) Skubana mysz w miesiąc urosła 15 cm w górę po pniu licząc... araz mi sie nie ebdzie miescić pod lampą doświetlająca ... :eek2: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/23-02Kopiowanie_zpsdd5e5a79.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/23-02Kopiowanie_zpsdd5e5a79.jpg[/IMG][/URL] I do tego się przekrzywia, wygina do swiatła... musze kupić/znaleźc patyczek i przywiązać heh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/23-02-aKopiowanie_zps3b84d9de.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/23-02-aKopiowanie_zps3b84d9de.jpg[/IMG][/URL] Koniec;D
  17. Aby troche spokoju w domu było kupiłam ostatnio chłopakom uszy wołowe... I nawet im dałam :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2921Kopiowanie_zpsd84d83f7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2921Kopiowanie_zpsd84d83f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2922Kopiowanie_zpsd3139d9e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2922Kopiowanie_zpsd3139d9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2923Kopiowanie_zpsb08f0b27.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2923Kopiowanie_zpsb08f0b27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2924Kopiowanie_zpscbadf709.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2924Kopiowanie_zpscbadf709.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2925Kopiowanie_zps310eb3dc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2925Kopiowanie_zps310eb3dc.jpg[/IMG][/URL]
  18. Niedziela... Aparat mam w rozsypce. Do tego mam lenia... więc mam telefonoweleniuchowodomowe :D Minki idefixa :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2916Kopiowanie_zps7f397932.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2916Kopiowanie_zps7f397932.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2917Kopiowanie_zps1368564d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2917Kopiowanie_zps1368564d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2918Kopiowanie_zps7401075b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2918Kopiowanie_zps7401075b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2919Kopiowanie_zps89357cec.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2919Kopiowanie_zps89357cec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2920Kopiowanie_zps3e43e89d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2920Kopiowanie_zps3e43e89d.jpg[/IMG][/URL]
  19. alez cudne no cudne i cudne i cudne i nie mogę nic wiecej z siebie wydobyc :)
  20. A moze i własnie zapinaja spineczki zeby odróznic z daleka puli od owcy :D Sa strasznie pocieszne ;)
  21. [quote name='Tekla64']moje dwa czyli czarne i p/s nie maja wodowstretu ale nie taplaja sie dla taplania w blocie!!! jak sie ufajdola to ino przez bieganie[/QUOTE] ale wiesz... one mogą codziennie idla nich to nie radocha;) Bo i moga i maja jak codziennie :) Pamiętasz jak na Tazza się patrzyły jak ten się w oczku pokładał :lol:
  22. ma takie same szelki jak mój Tamis miał (ma bo nadal je mam....) :)
  23. [quote name='omry'] Dzięki za chęć pomocy, Maciek coś tam brzdąka, że przecież taka druga Tekilka to żaden problem i może zostać, ale ja sądzę, że ocipiał, nie chcę więcej małych psów :lol:[/QUOTE] Hehehehheh :)
×
×
  • Create New...