-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
aaaaaaaa myslałam, ze jakby od razu podane było to by wypełnili:)
-
[quote name='weszka']W sensie? Chodzi o dane właściciela? ZK nie wpisuje, przynajmniej u mnie zawsze wpisuje się ręcznie bo przecież przy odbiorze metryk jeszcze nie wszystkie mają swoich ludzi albo nie wiadomo którego szczeniaka ktoś wybierze ;)[/QUOTE] Tak o dane właściciela;) I rozumiem i dlatego piszę, ze jakbys się od razu zdecydowała :D
-
A obiła mnie się już o uszy takowa;) I tutaj Gratuluje :) Taka ładna Metryczka jakbys sie od razu zdecydowała to cała byłaby wydrukowana :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img28.imageshack.us/img28/4046/qttw.jpg[/url] patrze patrze i oczom nie wierze ze Bryzia tak lata... :splat: a to Tinka zesz kurde :razz: [url]http://img838.imageshack.us/img838/1707/7raf.jpg[/url] ale jaki klimat i odbicie Rudej, piekne foty Monik bardzo klimatyczne ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
bedziemy trzymac! -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
Saththa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Jakie piekne Wielkopsy :D -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
:mdleje: :splat: az sie wierzyć nie chce... -
[quote name='wilczy zew'] Temu karabińczykowi to bym nie ufała. [/QUOTE] jak ma zgubic to i tak zgubi :shake: czy na kółku czy na karabinczyku ;)
-
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
i jak tam nocka w łóżku?:) -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Saththa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
byłam poczytałam ale ja nic nie wiem na temat powiększonych cycuchów u suczek :lol: ani o kapustach na kolanach ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no jak sie lepiej poczuła bo jest na prochach to chciała sama ale chyba nie powinna skoro na prochach jest chyba ze nie jest a mnie juz się p o prostu poplątało;) no i rozumiem, że "troche" w sensie mało a nie duzo:)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']po tych zdjęciach nigdy bym nie powiedziała, że zaraz będziesz rodzić!:crazyeye:[/QUOTE] [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/P2205935.jpg[/url] ani ze w ogóle w ciązy jesteś hmmmm :razz: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ja bym ucha nie oddała na ich miejscu ;)[/QUOTE] Oddali bez wachhania :) za to po chwili mi sie o kosc scieli :mad: [quote name='zerduszko']Tazzz ma spinke?[/QUOTE] ma. Już nic nie widzi krzywa ma te grzywkę. tydzien tak połazi bo rpsociej mi bedzie obciac ja jak juz cały obciety bedzie;) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To nie ja poobgryzałam tylko Tazzman :) Młody jak mnie w domu nie było musiał Tazzia wkurzyc :) Bo miska lezała na schodach heheh własnie musze odwrócic tylko wtedy mi sie nie miesci i sie liscie wyginaja od sciany :( -
[url]http://images51.fotosik.pl/258/21c45a19e9d7c14b.jpg[/url] bardzo ładny kubraczek;) Super dobrany, dobrze się komponuje z Czarnym :) wygląda jakby był częscią psa :D Cudnie ;) A ta zima na zdjęciach u Ciebie W GÓRACH piekna ;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']no jak to tak? dać uchola i potem zabrać? a potem sie dziwisz, ze psy mendy są :diabloti:[/QUOTE] Zamieniełam im na kości więc z niczym nie zostali ;) -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
[quote name='Margi']Ty jesteś sprytna kobieta i pewnie byś coś wymyśliła.[B]Poza tym szczylek by brał przykład ze starszych[/B].[/QUOTE] Jasne :lol: bierze ale nie w tym co trzeba :D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2926Kopiowanie_zps4633a531.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2926Kopiowanie_zps4633a531.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2927Kopiowanie_zpsbdcb4ab0.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2927Kopiowanie_zpsbdcb4ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2928Kopiowanie_zps57544f88.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2928Kopiowanie_zps57544f88.jpg[/IMG][/URL] Zdjecia zrobiłam i zabrałam bo śmierdza jak cholera, wytrzymac się nie da a jeszcze mi za zimno aby otworzyć taras aby jadły tam ehhh Kosci im dałam :) A jeszcze na koniec bbo i takz djęcia robiłam :) Moja Jakaranda :) Skubana mysz w miesiąc urosła 15 cm w górę po pniu licząc... araz mi sie nie ebdzie miescić pod lampą doświetlająca ... :eek2: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/23-02Kopiowanie_zpsdd5e5a79.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/23-02Kopiowanie_zpsdd5e5a79.jpg[/IMG][/URL] I do tego się przekrzywia, wygina do swiatła... musze kupić/znaleźc patyczek i przywiązać heh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/23-02-aKopiowanie_zps3b84d9de.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/23-02-aKopiowanie_zps3b84d9de.jpg[/IMG][/URL] Koniec;D -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Aby troche spokoju w domu było kupiłam ostatnio chłopakom uszy wołowe... I nawet im dałam :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2921Kopiowanie_zpsd84d83f7.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2921Kopiowanie_zpsd84d83f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2922Kopiowanie_zpsd3139d9e.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2922Kopiowanie_zpsd3139d9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2923Kopiowanie_zpsb08f0b27.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2923Kopiowanie_zpsb08f0b27.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2924Kopiowanie_zpscbadf709.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2924Kopiowanie_zpscbadf709.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2925Kopiowanie_zps310eb3dc.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2925Kopiowanie_zps310eb3dc.jpg[/IMG][/URL] -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Niedziela... Aparat mam w rozsypce. Do tego mam lenia... więc mam telefonoweleniuchowodomowe :D Minki idefixa :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2916Kopiowanie_zps7f397932.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2916Kopiowanie_zps7f397932.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2917Kopiowanie_zps1368564d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2917Kopiowanie_zps1368564d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2918Kopiowanie_zps7401075b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2918Kopiowanie_zps7401075b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2919Kopiowanie_zps89357cec.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2919Kopiowanie_zps89357cec.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/23/DSC_2920Kopiowanie_zps3e43e89d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/23/DSC_2920Kopiowanie_zps3e43e89d.jpg[/IMG][/URL] -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
alez cudne no cudne i cudne i cudne i nie mogę nic wiecej z siebie wydobyc :) -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
A moze i własnie zapinaja spineczki zeby odróznic z daleka puli od owcy :D Sa strasznie pocieszne ;) -
[quote name='Tekla64']moje dwa czyli czarne i p/s nie maja wodowstretu ale nie taplaja sie dla taplania w blocie!!! jak sie ufajdola to ino przez bieganie[/QUOTE] ale wiesz... one mogą codziennie idla nich to nie radocha;) Bo i moga i maja jak codziennie :) Pamiętasz jak na Tazza się patrzyły jak ten się w oczku pokładał :lol:
-
Cherry- nieduża wisienka z mocnego likieru MA DOM!
Saththa replied to Pysia's topic in Już w nowym domu
ma takie same szelki jak mój Tamis miał (ma bo nadal je mam....) :) -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Saththa replied to omry's topic in Foto Blogi
[quote name='omry'] Dzięki za chęć pomocy, Maciek coś tam brzdąka, że przecież taka druga Tekilka to żaden problem i może zostać, ale ja sądzę, że ocipiał, nie chcę więcej małych psów :lol:[/QUOTE] Hehehehheh :)