Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='malawaszka']to ten pies o którym pisałam że w niedzielę przyjechał do hotelu u missieek - nasz nowy synuś :D z Czartek...[/QUOTE] Uh a potem ejszcze dziewczynka no cześć;) Ja mam jakies niedobitki z poprzednich bazarków i troszku nowych kosmetyków tez cos wystawie...
  2. [quote name='Pysia']Na dworze na otwartej przestrzeni. Właśnie mam możliwość obserwacji jak Zira zagania świetnie w kąt i radzi sobie doskonale nawet z szybszym psem.... A w domu tylko na kanapie Cherry jest bezpieczna.[/QUOTE] to moze się zapiszcie na jakies pasienie :D
  3. [quote name='Tekla64']u nas wieczorem nastapilo cudowne rozmnozenie mamy 6 swin wpadlo dwoch takich i wyladowalo cztery warchlaki z workow w nie do konca tym samym wieku wiec w zagrodzie u swin dzis zamieszanie okrutne bo Tera malo co szczesliwa z takiego obrotu rzeczy jest ale mysle se ze dojda do ladu i za pare dni cale stadko sie piknie pokaze do pozowania [/QUOTE] Matko Boska... [quote name='Tekla64']i wiesz co? teraz widze jak Mega z Tera urosly! sama nie wierze ze kiedys takie male byly[/QUOTE] Matko Boska :scared: :mdleje:
  4. Fajnie ze ładnie zostaje :)
  5. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer078.jpg[/url] cudne ma te uszka :) A ja mam zacmienie dlaczego nie chciałabym do stawu hodowlanego psa wypuscic? bo ryby go zjedza? bo brudno? bo co w sumie? :eek2: Bardzo fajne foty, ;) bardzo fajne kolory ;) A Bolcik Minki robi cudne;) ale Lizka [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacer067.jpg[/url] pobiła go tutaj na głowe;)
  6. [quote name='ulana'] U nas też już widać krokusiki. I pąków na drzewach pełno. Wierzba na podwórku obok cała w baziach. Wróble robią mnóstwo hałasu. Ożywia się przyroda. :)[/QUOTE] Bo ona moz enie wie ze aby kwitnąc musi lato na dworzu stac;) tylko jej nie mów;)
  7. [quote name='wilczy zew']Tchawice kupuje tam gdzie sa uszy. Jak macie dobrze z wypadem do Magdy,tez bymm chciała :placz:[/QUOTE] Znaczy w zoologu tak? Czy gdzies u kogos kto sam wędzi??
  8. [quote name='Pysia']Do weekendu nie da się. Nie mam czasu :( Ale jak słonko bedzie w sobote to porobię duzo fot :)[/QUOTE] to poczekamy na weekend;) Ile bedzie trzeba;)
  9. [quote name='malawaszka']ano często ma już wazniejsze sprawy na głowie niż spacer ze starą ciotką :evil_lol:[/QUOTE] i zgraja mokrych bród;)
  10. ALe jak łądnie obydwaj maja takie samo czarne pod nochalem :D [url]http://images64.fotosik.pl/687/0b63162ddbc90b08gen.jpg[/url]
  11. to duzo zdjęć;)Bedziemy szybko oglądac bedzie jak fimik :D
  12. jakie wielkie łapecki aaaaah ale bym nochala wsadziła pewnie ladnie pachną:) ROMANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego takiego z szydełka! pamiętasz o mnie? :(
  13. jak tam jak tam???
  14. [quote name='ulana']Mea culpa. Zapomniałam, że też tak miałam i tu się czepiam, jędza. Ale potem jakoś samo przeszło. W ciąży jak byłam zachciało mi sie kapusty młodej duszonej z koperkiem. Zjadłam ze smakiem, super była. Nic się nie działo tylko... do dziś dnia nie cierpię koperku w potrawach i jego zapachu w kuchni. Ale co ciekawe lubię jak pachnie na grządce. :) Co do roślinek - już za parę dni kolejna wystawa storczyków. Marzy mi się zakup jakiegoś sabotka... Możesz sobie sprawić takie zwisające. ;)[/QUOTE] heheheh dobrze ze wtedy Ci sie nie działo ;D Oooooooo beda zdjęcia z wystawy?:D [quote name='AnkaG']A mi zakwitnie storczyk - już wypuszcza pęd. :) Sie chwale bo mam trzy ale dopiero pierwszy pół roku - TZ dostał, drugi od teściowej jak przekwitł zabrałam i trzeci z pracy bo też przekwitł. I czekam aż na nowo zakwitną. :)[/QUOTE] O no rposze;) Moja mam uwielbia stroczyki;) ja to zasadniczo roslinków nie lubie wszystko zasuszam... miała 4 lata kaktusy z takich malusienkich wyrosły wielgachne oddałam w zeszłym roku. Kupiłam sobie lawende... niby stoi, no podlewam ale do polowy uschnięta juz... uschnięte bo 6 sztuk mam... A te Kanaryjskie rosną jak na drożdzach tfu tfu ;)
  15. [quote name='wilczy zew']Foty fajniutkie :-) Tchawica wedzona.[/QUOTE] dzięki ;) ale w sensie w zoologu kupujesz?:) [quote name='Tekla64']jak tu wiele napisane !! a jakie fajne fotecki[/QUOTE] No napisane troszku :) Dzieki ;) A ja się u siebie nie chwaliłam ejszcze ;) W niedziele rano wybieram(y) się do Magdy ;) Zabieram Chłopaków i jedziemy w odwiedzinki;) Wracamy wieczorem :)
  16. [quote name='AniaGucio']'Mendy' są przeurocze :loveu: Sandra, to pole po którym biegają psy znajduje się przy autostradzie do Berlina?[/QUOTE] NIet. Koło szpitala na Unii w szczecinie [quote name='malawaszka']fajne foty - Fix jakiś niepodobny do siebie na pierwszej :lol: ale potem już tak :D ach roślinki zazdroszczę... ale Viki skutecznie zniechęca mnie do wszelkich roślin jak potem muszę je chować na wysokościach...[/QUOTE] Bo on ogólnie ma tysiąc twarzy ;)
  17. no miejmy nadzieje ze to takie musi byc ociupinkę gorzej aby było lepiej...
  18. [quote name='marako']A ta roślinka to w domu zakwitnie? (no bo do 15 m chyba nie ma szans dojść)[/QUOTE] w domu do 15 nie na bank;) No mam nadzieję ze da rade w domu... tylko musi być większa i potężniejsza bo kwiatostany wielkie i cięzkie... szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek ale zauroczyła mnie bardzo i jak zobaczyłam musiałam kupic;)
  19. [quote name='zerduszko']Ale lansik :loveu: A Ty fryz zmieniasz? :razz:[/QUOTE] zapuszczam od prawie 2 lat.... i na tym się konczy zmiana bo jakoś mi... weny brak :lol: [quote name='Margi']Jakie grzeczne psiaki.Chyba przesadzasz,że rozrabiają :eviltong:.Fajnie się prezentujecie.:lol:[/QUOTE] Nie rpzesadzam;) mendy Złe;) I dziekujemy ;)
  20. No to foty już są to do domu coby Zirka miała wszytskie dredy;)
  21. [quote name='marako']Już wiadomo po kim on te minki swoje strzela. Fajne te psiuny Twoje, a Fix na tych fotkach jakiś malutki mi się wydaje, mniejszy niż w domku.[/QUOTE] Po mnie znaczy?:D A w domku nie ma poróbwnania tutaj jednak stoi nawet prosto obok Tazza :) Ale widze, ze mi portki zjechały :diabloti:
  22. [quote name='AnkaG']Skąd znam te buziaki??? :) PS dalej nie palę :)[/QUOTE] Nie możliwe :) PS. I super ;) 3mam kciuki:) [quote name='ania0112']ohjakie śliczne psiundle, a one cały spacer na takiej krótkiej czy trochę je wypuszczasz też? na ostatniej focie najlepsza minę to ma sandra :eviltong:[/QUOTE] to zalezy ;) jak nie ciągną to ida na dłuższej jak ciągną to wracaja do nogi. sa momenty gdzie moga sobie wachac a sa takie gdzie mają isc grzecznie obok nogi ;)
  23. [quote name='ulana']Minki mnie nie zawiodły. Jak zwykle. :loveu: A co Ty taka czuła na zapachy. W końcu nie pies jesteś, nie musisz tyle czuć nosem. ;) Faktycznie Ci urosła ta roślinka. A docelowo to ona duża ma być?[/QUOTE] No neistety to mnie zabija :) tj ten zapach ;) A tak mi się zrobiło jak rzuciłam fajki;) A roślinka docelowo... w naturze w swoim klimacie to jakies 15 m bo to drzewo jest ;) :splat: [IMG]http://wroclawski.blog-ogrodniczy.pl/wp-content/uploads/2011/04/jakaranda-1.jpg[/IMG] [quote name='wilczy zew']Ja uszu nie kupuje,bo momentni nie ma. Kupuję tchawice,która przecinaja mi w sklepie na pół.[/QUOTE] ale takie znaczy świeże?? Jako, ze wczoraj mało Fot i mało ogarnięte... to Macie [B]BONUS[/B]a :) Z dzisiejszego smyczowego spaceru ;) Trzy ujęcia jednego ujęcia :D Idefix zdecydowanie lepiej idzie jak z jednej strony jestem ja a z drugiej Tazzio [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/24/DSC_2919Kopiowanie_zps0fdfbb98.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/24/DSC_2919Kopiowanie_zps0fdfbb98.jpg[/IMG][/URL] Dumna i Blada.... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/24/DSC_2920Kopiowanie_zps4cdec18f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/24/DSC_2920Kopiowanie_zps4cdec18f.jpg[/IMG][/URL] NIE gadac jak foty robią :splat: [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/24/DSC_2921Kopiowanie_zps4f1277e2.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/24/DSC_2921Kopiowanie_zps4f1277e2.jpg[/IMG][/URL] Zmykam :)
  24. Mnie się wydawać by mogłlo, że sie płaszczyk rozchylił bo się Zerce przechyliło do przodu :D
×
×
  • Create New...