Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. skad macie kota? Czy tam Kotę? Tazzio lubi lizac kotecki :splat: A Fix Gonić... a U was widze ani w tę ani w tamtę;) chyba ze na filmiku coś jest to ja nie wiem :lol:
  2. ejjjj on wcale nie ejst taki mały :) Na zachętę jedna fotka i teraz czekamy do wieczora :lol: wracaj szybko;)
  3. nie no Margi napisała [I]conajmniej[/I] mnie się wydaje ;)
  4. Margi ale jak ładnie napisałaś az mi się cieplej na duszy zrobiło :) Mimo, że to nie o mnie chodzi :razz:
  5. Olbrzymia cierpliwośc chwilami jest zbyt duża... i powinno się pogonić gówniarstwo :D Rosnie, nie poznałam jej ;) tj kojarzyłam jako szczylka;)
  6. Widocznie akurat stwierdziła, ze dziś będzie facetem :D
  7. O której do weta idziecie?
  8. [quote name='malawaszka']świetnie im te obroże dobrałaś aaaa - obie są cudne i zazdroszczę :lol:[/QUOTE] Ciesze się ze się podoba :) [quote name='wilczy zew']Wspólczuwam popsowanego aparatu. Świetnie wygladaja w tych obrozach :loveu: Wczesniej padlo tu stwierdzenie,że Tazzik powinien mieć pelerynke do tej obrozy :lol: Fix jest bezkonkurencyjny :loveu: [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7976Kopiowanie_zps93807d1f.jpg[/URL][/QUOTE] Ja też sobie współczuje kurde do naprawy musze go zanieść.... a pewnie to nie ebdzie takie hop siup ze sie upiore i pojadę... Peleryny nie będzie. :D Rajstop i gaci na wierzchu tez nie;) A Fix rzeczywiscie miny waliiiiiiiiii :lol: [quote name='zerduszko']No obroze super :) Tylko tyle kupilas? ;) Ale Taz ma ogon na filmikach ;)[/QUOTE] niet :) Tazz ma jeszcze Muppety i błekitną a Fix taka w wiertarki ;) [quote name='ania0112']kupiła więcej ale chyba nam fotek poskąpiła :mad: mina fixa gdy czeka na śmietanę - bezcenna :lol:[/QUOTE] No kupiłam ale sa nówki nie noszone ejszcze ;) a te sa już wyregulowane nie bede zmieniać;)
  9. [quote name='gameta']wiesz, jako rasowa świnia miałam na myślą tą część, która jest z (anat.) ;)[/QUOTE] A ja nie :lol: bo to by znaczyło, ze wiewiór chce bzyknąc udo berneńczyka znaje się.... :lol:
  10. Czy ja dorbze wiedze czy ten wiewiór usiłuje zakopac w bernenczyku zołędzia??
  11. MNIAM!! [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7972Kopiowanie_zps12923757.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7972Kopiowanie_zps12923757.jpg[/IMG][/URL] Noooo daj [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7976Kopiowanie_zps93807d1f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7976Kopiowanie_zps93807d1f.jpg[/IMG][/URL] AHhhhhhhhhhh [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7973Kopiowanie_zps9dbc8c5d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7973Kopiowanie_zps9dbc8c5d.jpg[/IMG][/URL] Pychotka [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7975Kopiowanie_zps2d87b3dd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7975Kopiowanie_zps2d87b3dd.jpg[/IMG][/URL] Daj [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7979Kopiowanie_zps7e9dd168.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7979Kopiowanie_zps7e9dd168.jpg[/IMG][/URL] Noooo [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7976Kopiowanie_zps93807d1f.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7976Kopiowanie_zps93807d1f.jpg[/IMG][/URL] Hyhym [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7979Kopiowanie_zps7e9dd168.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7979Kopiowanie_zps7e9dd168.jpg[/IMG][/URL] Głupek Biały :D KONIEC
  12. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7967Kopiowanie_zps8783f2d1.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7967Kopiowanie_zps8783f2d1.jpg[/IMG][/URL] Chwilowa nieśmiałość :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7968Kopiowanie_zps4ddf464c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7968Kopiowanie_zps4ddf464c.jpg[/IMG][/URL] A potem było do wyzlizania... opakowanie po smietanie :) yh miam [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7969Kopiowanie_zps09085d1b.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7969Kopiowanie_zps09085d1b.jpg[/IMG][/URL] UUuuu ON ma [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7970Kopiowanie_zps3a466555.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7970Kopiowanie_zps3a466555.jpg[/IMG][/URL] ummmmmmmmmm mam [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7971Kopiowanie_zpsdd1d4527.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7971Kopiowanie_zpsdd1d4527.jpg[/IMG][/URL]
  13. I poszlismy na spacer... ale tutaj się włąsnie okazałoz e się spuł aparat :( I wyszły straszne psiaki :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7957Kopiowanie_zps3a36f536.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7957Kopiowanie_zps3a36f536.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7958Kopiowanie_zpse2fd4b3d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7958Kopiowanie_zpse2fd4b3d.jpg[/IMG][/URL] Wróciliśmy i dalej próbowałam :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7963Kopiowanie_zps7bc2c402.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7963Kopiowanie_zps7bc2c402.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7965Kopiowanie_zpsbc68d06d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7965Kopiowanie_zpsbc68d06d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7966Kopiowanie_zps94a271b6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7966Kopiowanie_zps94a271b6.jpg[/IMG][/URL]
  14. Starałam się uchwycic piękne obróżki... ale nie wiem c zy mi wyszło w związku z tym... ejst wiele zdjęć nijakich ich :D [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7943Kopiowanie_zpsb63d9ff5.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7943Kopiowanie_zpsb63d9ff5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7944Kopiowanie_zpscae01e72.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7944Kopiowanie_zpscae01e72.jpg[/IMG][/URL] Na niego zawsze można liczyć :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7947Kopiowanie_zps8336f7e4.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7947Kopiowanie_zps8336f7e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7948Kopiowanie_zps079d8cf6.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7948Kopiowanie_zps079d8cf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/02-2014/16/DSCN7949Kopiowanie_zps7ef46d59.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7949Kopiowanie_zps7ef46d59.jpg[/IMG][/URL]
  15. [video=youtube_share;4Fl4baqHbAY]http://youtu.be/4Fl4baqHbAY[/video] [URL]http://youtu.be/4Fl4baqHbAY[/URL]
  16. [video=youtube_share;kMbyyrD1bFo]http://youtu.be/kMbyyrD1bFo[/video] [URL]http://youtu.be/kMbyyrD1bFo[/URL]
  17. [quote name='wilczy zew']Z Wasi zdolna bestia :loveu:[/QUOTE] A raczej ;) [quote name='ulana']Super Malawaszka to zrobiła :smile: Mnóstwa wspólnych psich lat Wam życzę :tort:[/QUOTE] Dziękujemy ;) [quote name='zerduszko']Najpsiejszego :multi:[/QUOTE] Dziękujemy ;) [quote name='ania0112']:BIG::new-bday:[/QUOTE] Dziękujemy ;) [quote name='3 x']a ja głupol czekalam na niedziele a tutaj zdjęcia w sobote :evil_lol: :mad: :BIG::BIG::BIG::BIG::BIG:[/QUOTE] Oj tam Głupol zaraz :) Tamte to był oprzypomnienie;) Teraz dzis jest niedziela więc są zdjęcia :) Mało, bo mi się aparat zepsuł :( nie przybliża, cały górny panel jakby mu wypadł :( Więc nakreciłam filmiki... trzy :razz: Aha- psy biegają, sapią chyba szczeka któryś ale raczej biegają, ja gadam i gwiżdzę a i kościół dzwoni :D Dzwonem :D [video=youtube_share;87838JyRumo]http://youtu.be/87838JyRumo[/video] [URL]http://youtu.be/87838JyRumo[/URL]
  18. Ja przyszłam rpzeczytałam... Trymer chyba nie drga bo to takie nie elektryczne urzadzenie... i nicz więcej nie wiem :D
  19. [quote name='ania0112']z lewej :)[/QUOTE] Ha! Tak myslałam :D [quote name='Pysia']Nareszcie się ktoś nad Tobą zlitował :evil_lol:[/QUOTE] Ano ;) I potwierdził moje przypuszczenia;)
  20. Wasia Matko Boska jaki niepokój??????? ZERCE???????????????/
  21. [quote name='Pysia']Z przodu :diabloti:[/QUOTE] :mdleje: a bardziej z prawej? czy z lewej on? [URL="http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l4_zpse495a954.jpg"]http://i869.photobucket.com/albums/a...pse495a954.jpg[/URL]
  22. [quote name='malawaszka']zalanych płuc nie wiem czy słychać - Julce robiliśmy RTG i na tym RTG płuc prawie już nie było widać...[/QUOTE] Hm chyba słychać bo u Tamiego nie było prześwietlenia robionego a wet stwierdził z alane płuca...
  23. [quote name='Pysia']Na głowie przecież no![/QUOTE] z której strony? :lol:
×
×
  • Create New...