Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Uuuuuuua ja jak zwykle zapóźniona jestem :) ale zapisuję i poczytam sobie Was;) Sznupodyle opowieści :)
  2. [quote name='ulana']Bo smaczniejszy. I z posmakiem dreszczyku. :)[/QUOTE] tak naładowany przyprawami... ze dobrze ze sie nie pochorował ale zasadniczo Idefix jest nie do za je bania :)
  3. [quote name='malawaszka']no kurde to ja będę klepać non stop o każdym, niech mi tylko nie chorują... ale ona już nie na tym wątku powinna być :cool1: ależ jakim szacunkiem darzysz Porzyganie sie - z dużej litery fiu fiu :evil_lol:[/QUOTE] Wiesz przyzwyczajenie przyzwyczajeniem, nadal chce byc tutaj :) Bo nie zmieniłam tytułu wątku:) A no jakos tak mi sie napisało;)
  4. Ładne to ogłoszenie ;)
  5. [quote name='malawaszka']przyłączam się do pytanie... jednak bez większych nadziei, że dla mnie... :roll:[/QUOTE] zasadniczo mam podobne odczucie :lol:
  6. [quote name='Aśka Belkowska']Na wczorajszym spacerze sprzedałam mojemu mężu ten tekst. Był pełen zrozumienia. :evil_lol:[/QUOTE] Że się tak zapytam gwoli ścisłości- dla której ze stron? :cool3:
  7. [quote name='Pysia']Oczywiscie że się pastwię :diabloti: Cherry drze ryja jak opętana na dworze. Na wszystko. Jak jesteśmy z nią to mniej, ale jak jest z Zirą to bez przerwy praktycznie. Zira z tym nie dorasta jej do pięt :crazyeye: [B]Zira patrzy się na nią jak na wariatke.[/B][/QUOTE] Może juz ją głowa boli:razz:
  8. [quote name='Pani Profesor']słuchajcie, to się nazywa SYNDROM ZASKÓRNIKÓW, ale nie ma nic wspólnego z 'zaskórniakami', tj. pies nie ma żadnych wągrów/pryszczy, to taka nazwa po prostu, związana z blokowaniem gruczołów łojowych, może to akurat to, o czym piszecie, że znajome sznupy miały...? macie jakieś namiary na właścicieli sznupów z takim problemem? (smród, łupież, łojotok, drapanie, przyczyna nie do zlokalizowania)[/QUOTE] Napisz prosze do omry to jakas jej znajoma nie wiem czy to dokładnie to bo pamiętam jak przez mgłę, ale może akurat. Pamiętam tylko u białęgo sznupa ze czerwona skóra i zasypka :splat: [quote name='Pani Profesor'] kąpałam w [B]hexodermie[/B], jutro wetka przywiezie mi sebovet, bo podobno łagodzi łojotok, a nizoralu mi nie polecała bo ma 'ludzkie' PH, ale dużo dziewczyn z dogo jednak jest na TAK, więc uznałam, że zaryzykuję :)[/QUOTE] Pink Hipcia tez w tym z tego co pamietam bo nawet jej wysyłałam bo miałam po Tazzmanie (który go zasadniczo uczulił) a Tazza przy problemach skórnych-alergicznych kąpałam w nizoralu, zostawiałam na 10 minut i spłukiwałam. pomogło.
  9. [quote name='AnkaG']Ja tez bym wolała kotleta od chrupek... :P[/QUOTE] nie nerwuj mnie;) Pomyliłam sie u góry już poprawiłam- zalecana dawka dzienna to 115g dziennie :razz:
  10. [quote name='Pysia']Nie ma takiej opcji. Jak skarcę Zire to ta siada, patrzy na mnie, patrzy i nagle się zrywa i z dopalaczem do babuni swej ( czyli mojej mamy). A ta od razu tjutja ze mama ( czyli ja...) zła bo dziecku nie pozwala.... Ręce, i wszystkie wargi opadają do ziemi....[/QUOTE] O Mamuniu :mdleje:
  11. [quote name='ulana']:roflt: Głodzisz te pieskie okropna kobieto i jeszcze chcesz zdzierać skalpy. :)[/QUOTE] Karmie ale Idefixowi widocznie nie wystarcza a i tak zamiast przewidzianych na opakowaniu 115g dzienej dawki dostaje ze 180-200g dziennie a i tak zezarł mi obiad. :razz:
  12. [quote name='ania0112']wskoczył na stół? usmazona karkowka? oj niezdrowo :diabloti: dywanik ja chce jak załatwisz ze sie slizgac nie będzie bo brokatowi przed łóżko jest potrzebny :)[/QUOTE] na lodówce stało- mam mała lodówkę. Taka do pasa hmmm
  13. Oooo zesz może sie ogarnie... Nochal jeden no.
  14. [quote name='Margi']Sandra moje fiołki zaczynają coś tam wypuszczać to i Twoje lada chwila.[/QUOTE] heh no mam nadzieję:) a tymczasem- kopiuje z FB... Idefix dzis zeżarł mój obiad... Karkówkę nawet ziemniaki zjadł. Oprócz jednego malusiego kawałka. Za szybko się cofnelam. Tazzman też kiedyś zjadł mi obiad tj 3 z 4 kotletów z karkówki. Więcej mi zostawił kochany szczeniak. P.S oddam białe futro z ciemniejszą pręgą, idealne przed kominek, telewizor, łóżko itd. Ktoś reflektuje?
  15. [quote name='Pani Profesor']mięso je, bo jest na BARF-ie, więc warzywa też, a marchew w hurtowej ilości, ale dzięki za jakiś trop tak czy siak :) zostawiam ślad na forum o tym syndromie zaskórników, bo może ktoś będzie szukał i się wymienimy doświadczeniami. podobno głównie dotyka to sznupy, więc tu mam większe szanse..[/QUOTE] Kurde mi się wydaje, ze omry ostatnio coś do mnie pisała o sznupku kolezanki który ponoć tez ma taki/podobny problem chyba hmmmm
  16. [quote name='zerduszko']Staw śmierdzi strasznie, a w tym roku to nawet zakwitł na zielono. Nie tknęłabym ryby z tego :-? Fuj straszny. Widzialam inne stawy, ale ten to po prostu bagno.[/QUOTE] heh masakara bleh
  17. no tylko owieczki sie szybko ucza jak sie tzreba zachowywac ireaguja na komendy pasterza a nie psa :D i trzeba je wymieniac co jakis czas :razz:
  18. A propo Fiołków, wiecie ze moje nicz a nicz nie ruszyły się?? Katastrofa normalnie :(
  19. [quote name='malawaszka']no ona była za pierwszym razem u tych w Częstochowie i od nich poszła do drugich, od których ja ją zabierałam - czyli zaliczyła dwa domy a Ramzes spaniel kilka dni temu zmienił miejsce na domowy tymczas spanielony i czekamy jak się będzie zachowywał - to dla niego wielka szansa [/QUOTE] A no widzisz stara skleroza ze mnie nawet inicjały sie zgadzają :roll: a Za Ramzesa 3mamy kciuki;)
  20. [quote name='malawaszka'][QUOTE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG][COLOR=#000000] Zamieszczone przez [/COLOR][B]wilczy zew[/B][COLOR=#000000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21917714#post21917714"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG] [/URL][COLOR=#000000][I]Malawaszka,masz do nadrobienia nową jednostke chorobowa [/I][/COLOR];-)[/QUOTE]animisięśni!!! nie chcę poznawać ani pół nowych jednostek chorobowych!!![/QUOTE] No Wilcza tu Cie poniosło normalnie :scared: :diabloti:
  21. [quote name='wilczy zew']Tz ci spsiał,to wcale nie jest takie złe :evil_lol:[/QUOTE] ale on chyba spsiał nie w te stronę co trzeba :D
  22. Hahah ja wiem, ze to nie ejst smieszne ale tak to napisałas ze siedze i sie hihram teraz :cool3: i kurde ona juz w adopcji była dwa razy? jakos jeden raz mi umknął.... a jak tam spanielek w pizdu imie mi wyleciało :roll:
  23. [url]http://img40.imageshack.us/img40/6869/wj28.jpg[/url] heheh jak ją wryło :) Rude wredne :) Jarkowe?:lol:
  24. [quote name='JankaBezZiemii']na pewno mozna gdzieś adoptować owcę ;)[/QUOTE] A Korabiewice nie maja?:)
×
×
  • Create New...