Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. Dobre wiesci na wage złota :)
  2. [h=1][SIZE=3]Jessi (Nr 28/13)[/SIZE][/h] Jessi to około 5 letnia sunia która błąkała się na polach w Trzeszczynie. Nie miała by szans przetrwania gdyby nie dobra dusza-Marta. Dokarmiając oswajała sunie na tyle ,że udało ją się złapać. Jessi jest u nas już półtorej miesiąca. Przez ten czas przeszła ogromną przemianę. Z dzikiego psa zmieniła się w radosną sunie która chętnie pobawi się z kimś kogo już zna i da się wygłaskać ze wszystkich stron. Największą zasługę w przemianie Jessi ma Marta która kieruje się zasadą "Pozostajesz odpowiedzialny za to co oswoiłeś". Przyjeżdża do suni i pokazuje jej ,że świat i człowiek nie jest wcale taki straszny jak jej się wydaje. Dzięki temu Jessi jest już na tyle odważna żeby zamieszkać w nowym domu :)! (Marta niestety nie ma możliwości przygarnięcia suni) Prosimy UDOSTĘPNIAJCIE Jessi !!! Niech znajdzie wspaniały, kochający dom i już nigdy nie będzie bezdomna. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1619140_608802592526922_1032789245_nKopiowanie_zps0088f0cd.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1619140_608802592526922_1032789245_nKopiowanie_zps0088f0cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1966856_611980052209176_549533906_nKopiowanie_zps14c817c3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1966856_611980052209176_549533906_nKopiowanie_zps14c817c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1779069_608802772526904_543991556_nKopiowanie_zps54a38367.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1779069_608802772526904_543991556_nKopiowanie_zps54a38367.jpg[/IMG][/URL]
  3. Jedne wybywają... Drugie przybywają... [B]Bary (21/14) [/B] Bary to duży pies w wieku około 4 lat. Jest pięknym samcem w typie bernardyna. Uwielbia mizianie i kontakt z człowiekiem. Z niektórymi psami nie do końca się zgadza. Nie wiemy jak reaguje na koty. Jest niesamowity, warto przyjechać i poznać go osobiście :) Zapraszamy ! Mamy nadzieję ,że nie zostanie z nami zbyt długo :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1962764_611980038875844_2135974492_nKopiowanie_zps542fb2ef.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1962764_611980038875844_2135974492_nKopiowanie_zps542fb2ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1966856_611980052209176_549533906_nKopiowanie_zps14c817c3.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1966856_611980052209176_549533906_nKopiowanie_zps14c817c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1662610_611980145542500_268009009_nKopiowanie_zpsfe448fd8.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1662610_611980145542500_268009009_nKopiowanie_zpsfe448fd8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1601241_611980148875833_311296484_nKopiowanie_zpseb7e5d1c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1601241_611980148875833_311296484_nKopiowanie_zpseb7e5d1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1619640_611980048875843_131643980_nKopiowanie_zps106c1f5d.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1619640_611980048875843_131643980_nKopiowanie_zps106c1f5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/DOBRA/1900086_611980152209166_1850664233_nKopiowanie_zps26c37a5a.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/DOBRA/1900086_611980152209166_1850664233_nKopiowanie_zps26c37a5a.jpg[/IMG][/URL]
  4. bardzo sie ciesze ze widac poprawę!
  5. uf to żyjemy oddychamy i stawy leczymy! Dobrze ze tak się "skonczYło"
  6. i szo i szo i szo??
  7. [quote name='WATACHA']Fixsiu jak skoczny :) A co on ma taki ryjek różowy? [URL]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/02-2014/16/DSCN7947Kopiowanie_zps8336f7e4.jpg[/URL][/QUOTE] Nie mam pojęcia... może tak jakoś swiatło padało....?
  8. [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/594/vuru.jpg[/url] Ona cudna jest :D Gdzie ten domek???
  9. [quote name='Margi']Dziewczynki to różnie bywa bo ja rodziłam od pierwszych bóli do ostatnich 2,5 godz.Przy czym te pierwsze bóle to były z tych spokojniejszych. Tego też Zerduszkowej życzę.:lol:[/QUOTE] Moja mama w szpitalu 16 h była już ze skurczami... a nie zorientowała sie ze rodzi bo myslała ze tak ją plecy bolą... [quote name='malawaszka']łomatkoboska aaaale wielka panikaaa - ja i Sandra :lol:[/QUOTE] Bo mnie łatwo pociągnąc za sobą :lol:
  10. Przecudowne Kocie osobowości... ale ten tutaj... [url]http://i58.tinypic.com/vnids1.jpg[/url] Trochę jak UFO chociaż coś w sobie rzeczywiscie ma :)
  11. Byłam czytałam czekamy do jutra w takim razie !
  12. [quote name='3 x']a propo obróżek widziałyście maupowy bazar? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251040-Koniec-świata-nastąpił-czyli-Bukowy-bazarek-obrożowy-do-23-lutego-do-godz-20-00"]- klik - [/URL][/QUOTE] Widziałam :) wsyztskie są zatrzaski :D Dzięki Bogu hehehe [quote name='AnkaG']Buziaki dla Fixa z okazji rocznicy :)[/QUOTE] dzieki :D
  13. [quote name='WATACHA']Pół godziny?Uuuuu to żeby w samochodzie się nie ten, tego :eviltong:[/QUOTE] Przy pierwszym to raczej tak szybko nie pojdzie ...
  14. tak zagladam.
  15. jeszcze zeby było je widać... tamte w ogóle przykryją całkiem kłaki niedzwiedzia :shake: bo sa węższe chyba ...
  16. [quote name='malawaszka']hahaha ciężki weekend był??? :evil_lol:[/QUOTE] a nie własciwie...\co prawda wc zoraj na basenie jakis dzieciak prawie mnie utopił bo sobie siedział na desce tej takiej do trzymania w łapach przed soba co sie pływa i jak usiłowałam go wyminac to mu uciekła spod tyłka i wystrzeliła mi w głowe i poszłam pod wodę... hmmm tak myślę, że to moze być przyczyna bo się ochlałam wody i moze jakoś odtleniłam mó... mócoś :lol:
  17. [quote name='Saththa']zqpomniałam ze ejst bazar do podnoszenia :splat:[/QUOTE] I gdzie ja to napisałam? Myslałam z e na bazarku a nie u Wasi hmmmm :roll:
  18. a no to widzicie :) ja pisze ze nicz nie wiem :multi:
  19. [quote name='malawaszka']Tina jest cierpliwa do czasu - kilka razy juz pokazała gówniarzowi czego nie wolno ;) ale robi to mądrze i delikatnie - raz na przykład wrzuciła ją do kałuży z błotem :evil_lol: moja siostra była przeszczęśliwa :D[/QUOTE] hahah :) dobrze dobrze;) Bo ta moja Ciapa Tazz to na za duzo Fixowi pozwala i wyrosło to to zaczepne takie. A Siostra potrzebowała pretekstu do kąpieli?:)
×
×
  • Create New...