Jump to content
Dogomania

Saththa

Members
  • Posts

    15160
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saththa

  1. [quote name='Margi']Matko jaka chudzina.Zacznij go porządnie karmić bo ktoś Ci TOZ naśle.[/QUOTE] toz przecież karmię :( dostaje i tak o połowę przeszło więcej niz na opakowaniu karmy podają... zamówiłam teraz activa- zobaczymy :(
  2. [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8019Kopiowanie_zps4438d0eb.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8019Kopiowanie_zps4438d0eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8018Kopiowanie_zps8954fe23.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8018Kopiowanie_zps8954fe23.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8024Kopiowanie_zps9c7a7b02.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8024Kopiowanie_zps9c7a7b02.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8023Kopiowanie_zps2ff42024.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8023Kopiowanie_zps2ff42024.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8022Kopiowanie_zps1917181c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8022Kopiowanie_zps1917181c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8021Kopiowanie_zpsaac48d26.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8021Kopiowanie_zpsaac48d26.jpg[/IMG][/URL] I Koniecz :)
  3. Hahah ja nie mam sił do tego mojego psa :razz: Czy naprawde nie może wyjsc normalnie na fotce? [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8017Kopiowanie_zpsae7df0be.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8017Kopiowanie_zpsae7df0be.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8016Kopiowanie_zps0bfb7e34.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8016Kopiowanie_zps0bfb7e34.jpg[/IMG][/URL] Na Fixa za to zawsze moge liczyć :) [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8014Kopiowanie_zps097a068c.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8014Kopiowanie_zps097a068c.jpg[/IMG][/URL] Chyba, ze akurat nie... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8015Kopiowanie_zpsc9f04878.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8015Kopiowanie_zpsc9f04878.jpg[/IMG][/URL] No i zobaczcie chudzinę... [URL=http://s1020.photobucket.com/user/Saththa/media/2014/03-2014/03/DSCN8020Kopiowanie_zps50390366.jpg.html][IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/03-2014/03/DSCN8020Kopiowanie_zps50390366.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Tekla64']po sesjach podlogowych jest zwijany hihihi[/QUOTE] no bo to Alowy Dywan :D
  5. [url]http://images54.fotosik.pl/270/acd8cb9c2cf61af5.jpg[/url] no genialne zdjęcie!!!! [url]http://images52.fotosik.pl/270/8cac978f10083c1b.jpg[/url] to też :) A Nikuś to usnął chyba :evil_lol: I dywan widzę, jestem w szoku :) Ale no jasne wiem dlaczego sie pojawił;)
  6. Ooooo 3mamy jak cholera! I super historia :) Swiat jest mały:)
  7. Ale jak to pieniążki w pączkach????????
  8. O jaka ładna rocznica;) A i Mała się nie spieszy ale zbiera zapasy ;)
  9. [quote name='ULKA12']Wczoraj dzwoniła pani z Krakowa ale niestety 80 km to za daleko jak chodzi o przyjazd po psa.[/QUOTE] O masakra... :roll: 3mam kciuki za TYCH ludzi ;)
  10. [quote name='Margi']Nie było mnie chwilkę i pacze a tu chłopaki ogolone.Fajnie wyglądają. U Magdy chyba było całkiem znośnie ze zwierzakami.Świnki też Cię nie pogoniły.:lol:[/QUOTE] Zasadniczo to zblizyłam się do nich na jakies.... 8 metrów od ogrodzenia :lol: a tylko maluchy były i z kwikiem pobiegły...
  11. [quote name='weszka']Świetnie się spisałaś groomerko :)[/QUOTE] heheheh bez przesady ;)
  12. 3x nie zmarzną w koncu psy mieszkaja w domu :) a na dworzu sa w ruchu ;) Mniejszym (Tazz) Lub większym (Idefix) :) Ania to rzeczywiscie Fix był mniej zarośnięty niz ta czarna owca ale tez byl ;) A mi się widzi ze Tazzowi lepiej jak wsyztsko widzi a nie ciągle ta grzywka na oku mu lezała;)
  13. [quote name='ania0112']o nie! moja sława jeszcze nadejdzie :lol: poza tym ja zawsze błyszcze gdy chodzi o pytania ilosciowe i zdarzeniowe :) [B]SS[/B] tak ma ;)[/QUOTE] Się melduję na wezwanie :cool3:
  14. nikt nie czyta u Magdy wyjasnione czemu nie ma dlugiej grzywy po nos:)
  15. to jak na moje nie działa :niewiem:
  16. [quote name='ania0112']a nie powinno byc ze masz teraz psa a nie owce?:hmmmm:[/QUOTE] NIet. Tylko owca moze tak zarastać :razz: teraz mam owce która wygląda jak pies :multi:
  17. [quote name='ania0112']moim zdaniem super Ci poszło :) tazz przed to ma taki ten pysk zarośnięty ze masakra a po to taki elegant :loveu: dla mnie trochę za długa broda no ale to juz kwestia gustu :) gorzej ze jak mocniej zarosnie to i łapy i podwozie trzeba będzie te obciąć... nożyczkami :lol:[/QUOTE] Łapy i podwozie nastepnym razem zostana zjechane aa zero;) teraz zostawione bo Tazzman był mokry no i z Magda stwierdziłyśmy, ze niech powygląda jak sznup :)Zwodowała się menda w rowie na spacerze :mad: A brode niech ma długa chociaż raz w zyciu :diabloti:
  18. [quote name='AnkaG']Ciężka robota :)[/QUOTE] Hm jak nabiore wprawy to nie powinna byc taka cięzka. Zasadniczo Idefix stoi łądnie Tazzman zasadniczo też... a jak trzeba to isię rozwali na plecach :) Owszem przez jakiś czas jak będe robic sama sama beda chodzili może nie az tak dopracowani jak zawsze ale w koncu sie naucze tak na tip top:)
  19. Hahahahah jaka głupawka :) A z tą zabawa to jak rhodesiany... zagryzanie na maxa... makabra :lol: A Cherry pieknie wygląda :) A Zira wygląda jak mały niedzwiadek :loveu:
  20. [quote name='AnkaG']Ha ha będziesz teraz sama obcinać?[/QUOTE] ale w sensie, ze czemu haha?:) No taki zasadniczo jest plan...
  21. eh cos jej się przypomniało może....
  22. kurde!!! no ale pomagał ten steryd to co jest ze kurde nie działa.
×
×
  • Create New...