-
Posts
15160 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saththa
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
i na opowieści i na zdjęcia tez vczekam :) -
[quote name='malawaszka']kurcze... jak nie może leżeć to źle jej się oddycha - to samo miała Julka, tylko u niej serce osłuchowo to już był dramat i miała zalane płuca, u Mordziastej może być coś z płucami, a niekoniecznie od serca... nie macie jakiegoś RTG co w niedziele czynny?[/QUOTE] tak samo miał mój Tami, zalane płuca miał... ale osłuchowo to chyba słychać ze zalane płuca nie? serce ok a płuca? co mówili?
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] No wiesz.... Specjalnie jej spineczke z czerwoną kokardką założyłam! [/QUOTE] I gdzie ta spineczka, hę? [url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l4_zpse495a954.jpg[/url] :lol: -
[quote name='malawaszka']niee w ogóle to TFU TFU ona ma za dobre wyniki pozostałe zeby mieć cukrzycę!!![/QUOTE] O no i się bedziemy tego trzymac! Zasadniczo to choelra wie... czym ja tam karmili....
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] A z której strony? :diabloti: [/QUOTE] hmmm wiesz ja mam z nia taki problem... ze nie wiem gdzie ona co ma :lol: -
Byłyscie u weta?
-
Wasia oddychaj... Na stężenie fruktozaminy wpływa także wysoki poziom kwasu askorbinowego, hemoliza, [URL="http://portal.abczdrowie.pl/nadczynnosc-tarczycy"]nadczynność tarczycy[/URL] oraz lipemia, tj. wysoki poziom [URL="http://portal.abczdrowie.pl/tluszcze"]tłuszczów[/URL] we krwi. Tyle udało mi się znaleźć... ale ja nie wiem czy lepsza byłaby nadczynnośc tarczycy czy nie :eek2:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Saththa replied to arima's topic in Foto Blogi
[url]http://i869.photobucket.com/albums/ab256/edytafala/Zira/2299cz1l4_zpse495a954.jpg[/url] a to przód czy tył?:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
JUż był!! Rok temu już go trzymałam na kolana i wracaliśmy do domku, do Tazzia :loveu: [IMG]http://i47.tinypic.com/124tyqg.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/FIX/DSC_0909_zps3b304e5b.jpg[/IMG] [IMG]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/FIX/DSC_0902_zps10a54230.jpg[/IMG] Maluszek Nasz;) A i Wasia :) Trochu sprowokowana przeze mnie stworzyła :) [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1921987_722421934456084_503724013_n.jpg[/IMG] Dziękujemy :) Jeszcze raz również za pomoc;) Bez Twojej pomocy nie udałoby się nam tak szybko załatwić formalności :) Kochamy tego Głupka jak Cholera :) I tulimy dzisiaj ewidentnie co chwilę :) -
Chciałam pytać czy płynu w płucach nie ma ale skoro były osłuchiwane... Kiedy? kurde!
-
mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie!
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
u mnie fiołki tez nicz:( tylko kolejne wywalam:( -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
Saththa replied to Margi's topic in Foto Blogi
Brązowy i Zielona jak stoją dumnie :loveu: A [B]Marako.[/B].. jak z imionami będzie?:) -
to ja sie ejszcze do szarych Twych odniośe, ze może to tak im ciemniejsze tym większe brudasy ;) Teza moja naciągana będzie bo oparta na Idefixie ( a on zasadniczo do sznupka ma jednak nawet daleka drogę:)) Idefix (biało [COLOR=#d3d3d3]bezowy[/COLOR]) nienawidzi wody, błota, deszczu czy kałuż! wręcz się brzydzi :D Ma ktoś białego sznupa na stanie coby móc zweryfikowac?:)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']ostatnio w niedziele nie dałas fotek więc przysługuje nam prawo na dodatkowe foty! Dawaj w obróżkach! ;)[/QUOTE] Szalonaś :) nie mam zdjęc zanim dopadne domu to już ciemno jest :( i nie wychodzą :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Piątek - post. Od zdjęć też. ;)[/QUOTE] u mnie tylko od zjęć bo akurat jem kanapke z szynką :knuje: -
skąd na pustyni zioła??
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Saththa replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tia.... ja tam uwazam ze Tazz dopiero co dojrzał do pewnych czynnosci bo jak czasem se zassie... to az jęczy i normalnie na boku leżąc ma takie ruchy kopulacyjne ze :mdleje: -
[quote name='malawaszka']haha tym tokiem myślenia mało brakowało a kupiłabym dwie zimowe kurtki na wyprzedażach, ale się opamiętałam w porę :lol:[/QUOTE] A ja zapomniałam napsiac ze wczoraj w szczecinie miedzy 7.00 a 7.25 padał śnieg!!! Zrobioło sie biało bajkowo... a potem się roztopił (mimo, ze ja i tak soliłam przed domem) :multi: A ja kupiłam w pażdzierniku sobie kurtke zimową... i miałam ja moze z 10 razy na sobie bo mi za goraco w niej :splat:
-
[quote name='weszka']Jest ogromna różnica! Furla jako reprezentantka czarnych tapla się w błocie specjalnie, mordą nurkuje pod, kładzie, no jak dziecko w kałuży..., masakra :mad:. A szarym po prostu błoto nie przeszkadza, chodzą, biegają itd ale nie mają zajawki na taplanie się nic a nic :multi: [/QUOTE] Ooooo ja Furla jak Tazzio :lol:
-
[quote name='malawaszka']ł zapewne jest na moim biurku...[/QUOTE] pewnie tak :) Biedn Vikunia... I Tina heh
-
ja widziałam ale widocznie zapomniałam napisac :splat: 3mam kciuki za Mordzista. A skoro sanki przecenione to bierze beda za rok przeciez
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='WATACHA']Ha,ha,ha też tak mam od kiedy miewam sucze tymczasowiczki:evil_lol:[/QUOTE] :D [quote name='malawaszka']znaczy się mamy czekać do niedzieli?[/QUOTE] To taka luxna propozycja :) muszę w ciagu dnia fotki zrobić bo tak to nicz nie widać :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Saththa replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ulana']Nadrobiłam. Super zdjęcia. Fiksowanie Fixa to prawdziwy Picasso. A jakie niuanse kolorystyczne. :) Mój Ziutek z firanką to oaza spokoju w tym kontekście. Byłam chyba dla niego niesprawiedliwa... Wiesz, tak sobie myślę, że miał wielkie szczęście Fiksio, że na Ciebie trafił. :loveu:[/QUOTE] Wiesz... od keidy ma Fixa to uważam ze z Tazzem wcale [B]już [/B]tak źle nie było;) [quote name='wilczy zew']Poka psiaki w nowych obrożach :-)[/QUOTE] Piatek dzisiaj :)