Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. czy moja Birma nie mogłaby być flegmowata? Ta małpiszonka jest wściekle zazdrosna i zaborcza
  2. Moje sprawy osobiste pokomplikowały się. Obawiam się, że muszę zrezygnować z tej zaszczytnej funkcji. Bardzo przepraszam, ale nie będę mogła prowadzić spraw finansowych. Duszku, wybacz. Ty wiesz dlaczego.
  3. Którego Tofika? [quote name='Noemi1']Isadora bardzo dziekuję za plakat Tofika, choć nie mam jak wydrukować, ale przynajmniej udostępnię, tak żeby było widać wszystkie informacje.[/QUOTE]
  4. [quote name='kama210']sunia jest kochana - wskakuje na kolana, rozdaje buziaki ... :) jej agresja do innych psów może wynikać z zazdrości o ludzi ... ona by chciała człeka na wyłączność :)[/QUOTE] zupełnie jak Birma, jest wściekle zazdrosna, więc na wszystkich warczy, poza tym sama rozkosz
  5. plakat jest do niczego. Mnóstwo ozdobników, treść niewidoczna, niewykorzystana cała powierzchnia kartki. Wydrukowałam 10 szt i nie bedę tego drukować wiecej. Na plakacie wołami powinno być napisane, że zaginela sunia kiedy gdzie duże zdjęcie kontakt nagroda zrywki obok zdjecia krótka notatka o okolicznościach zaginięcia czerwonym powinna byc informacja o zaginięciu i ewentualnie telefon komórkowy. Spojrzałam na ten plakat i w oczach mi zaczeło sie mienić. i koniecznie wykorzystać całą powierzchnię kartki. Po co marginesy po 3-4 cm? Prosze o poprawienie i wysłanie mi jeszcze dziś. Jutro koło 11-tej moge powielić i komus przekazać jeśli podjedzie
  6. Poproszę, może uda się coś z niej wykrzesać czy mam powielać plakaty? Latać nie mogę, bom okupowana w robocie i w domiszczu, ale plakaciki a-4 mogę machnąć
  7. ja poproszę telefon do tej madamy, która zagubiła sunię
  8. a gdzie domek dla Birmyyyyyy :placz:
  9. czy może przed świetami ktos będzie jechał Warszawa-Gliwice??? Mam paczkę dla jednej z Cioteczek, ale waży jakieś 10-12 kg. Zależy mi na jak najszybszym dostarczeniu
  10. a ja zaproszę nie tylko zimowo [INDENT][CENTER][LEFT] [COLOR=magenta][I][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219378-zimowo-i-nie-tylko-na-sieropsiniec-Ingi.mm-do-22.12-21.00"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8100/111220111429.jpg[/IMG][/URL][/B][/I][/COLOR][SIZE=4][COLOR=magenta][I][SIZE=3] zimowo i nie tylko na [/SIZE][/I][/COLOR][/SIZE][I] [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm/page19"]sierokociniec i sieropsiniec Ingi.mm[/URL][/SIZE][/I] [/LEFT] [/CENTER] [/INDENT]
  11. Wiem, jak to jest. Chociaż Vito żyje, to jest moim absolutnym numerem 1. Wybranie zdjęcia do awataru początkowo było trudne, ale potem po prostu samo weszło w ręce
  12. pies anielsko cierpliwy i do tego piękny. Miejscowe, żeby nie powiedzieć tambylcze, okoliczności przyrody też masz prima sort
  13. Każde zdjęcie jest piękne, ale z pewnością znajdziecie to najpiękniejsze
  14. Reksiu, cudowności nasze, mam nadzieję, że w swojej doskonałości wybaczysz tym, którzy zamordowali cię za życia. Ja im NIE WYBACZĘ. Oby smażyli się w piekle, oby spotkały ich wszystkie możliwe nieszczęścia, ale żeby zachowali świadomość do końca swoich dni i żeby każdy z tych dni był udręką i niepowodzeniem.
  15. narysuj mu serduszko od cioci Ingi Ja, chowając moje zwierzątka, rysuję im serduszka, kwiaty, piszę różne ciepłe myśli, żeby towarzyszyły im w drodze i po tamtej stronie
  16. Bądź szczęśliwy Ryjku Kochany. Dziś mija rok od zaginięcia Tuli. Ucałuj moją Królewnę. Tulejko, zaopiekuj się Carusem kochane Maluszki
  17. I doopa! Decyzję trzeba było podjąć. Nic więcej nie napiszę, bo to jeden z gorszych dni.
  18. 12 grudnia jest dla mnie dniem koszmarów. Rok temu zaginęła Tula i zamarzła na terenie TVP Dziś dowiedziałam się, że mój chrzestny miał udar - jest warzywem (w ciągu doby) Dziś będzie uśpiony Caruso Cena jamniczego życia - 12 000 zł...Czy się uda?? Walczymy ale potrzebujemy wsparcia - nie ma dla niego nadziei. A Reks? Cichy bohater swojego podwórka, który porwał nas swoim cierpieniem i pogodą ducha. Może jeszcze nie czas?
  19. w sprawie mojej pięknej Birmy, tez nikt nie dzwoni i nie pisze. Kicha kompletna, a psów przybywa Moje tymczasy zadłużone sa na prawie lub ponad 4000 zł i żebym nie wiem jak sie skichała, to nie oddłużę ich, chociaż bazarki robie jeden za drugim zobaczcie w sygnaturze. W zaden sposób 4000 nie uzbieraja sie
  20. szlachetna twarz Jokera. Piekna tak jak on sam. [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7826/img1539um.jpg[/IMG]
  21. Marycha, gdzie Ty byłaś, gdy Cię nie było? Danke, prosimy o propagandę, choc podobno juz sie tłumaczą
  22. [quote name='APSA']Ale na coraz mniejszy.[/QUOTE] Czyżby Pani Dyrechtor zobaczyła pozytywne skutki cięzkiej pracy wolontariuszy?
×
×
  • Create New...