-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='MaDi']Wiele osób znało problem "od dawna" szkoda tylko,że nikt wcześniej nie pojechał zrobić tam porządku.[/QUOTE] właśnie dlatego pytam "co to znaczy od dawna?"
-
[quote name='oktawia6']znam te psy od dawna-od dnia ukazania się w necie ich ogłoszenia....[/QUOTE] co to znaczy od dawna?
-
[quote name='andzia69'] Kangur!!! jak bonie dydy!:):) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HRvmKmuUGIo/Tk_pd6IOi4I/AAAAAAAAAHc/IEw95u3rfms/s640/P1130759.JPG[/IMG][/QUOTE] zdjęcie konkursowe!
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
To jakiś koszmar.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Jezusie, Maryjo i wszyscy Święci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy zamknęliście "hodowcę" w stodole??? Znaczy czy do prokuratury zgłoszone???
-
A zapytam tak popołudniowo: co u Szarika słychać? Jakieś fotencje byłyby mile widziane. Może jakieś wygłupy? Albo psoty? Albo nobliwe chrapanko?
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
bdt ma holmina, tylko tam będzie kłopot z lekarzem -
Karen - mikro psia prababcia - za TM [*]
inga.mm replied to Malwi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No cóż. Niestety, trzeba się liczyć z konsekwencjami wieku. -
ONeczka- wyrzucona z auta-kolejna ofiara ludzkiej bezduszności :-(
inga.mm replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
czy Pan Przemek koniecznie chce sunię? Giunness w schronie czeka na swojego ludzia i nie służy mu pobyt tam -
[FONT=Arial][SIZE=2][I]pomogłam wielu pieskom, również Kessi, teraz moi podopieczni potrzebują pomocy[/I][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][SIZE=2][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL] [/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE][/SIZE][I][FONT=Arial][SIZE=2]i po [/SIZE][/FONT][/I][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]
-
[FONT=Arial][SIZE=2][I]pomogłam wielu pieskom, również Amber, teraz moi podopieczni potrzebują pomocy[/I][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][SIZE=2][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL] [/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE][/SIZE][I][FONT=Arial][SIZE=2]i po [/SIZE][/FONT][/I][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]
-
Opieniek wrócił z ds bardzo chory, nie udało się go uratować:(
inga.mm replied to erka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
może zainteresuje Was [FONT=Palatino Linotype]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/FONT] oraz [FONT=Arial][SIZE=3][SIZE=2] [/FONT] -
może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna][/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]
-
[FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3]pomogłam wielu pieskom, teraz ja potrzebuję pomocy[/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B][SIZE=2][SIZE=3][I][B][I][B][B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]i po[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][I][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]
-
[SIZE=2][SIZE=3][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie z nagrodami[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]i po[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][I][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3] (już sprzedane[/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3]) [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][SIZE=3][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]i po[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][I][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B] -
[SIZE=2][SIZE=3][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]i po[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][I][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][SIZE=3][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]i po[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][I][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B] -
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][SIZE=3][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE] [/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2]i po[/SIZE][/FONT][B][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][I][SIZE=3][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B] -
[I][B] [/B][/I][FONT=Arial][SIZE=2][I]pomogłam wielu pieskom, teraz moi podopieczni potrzebują pomocy[/I][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][SIZE=2][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL] [/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE][/SIZE][I][FONT=Arial][SIZE=2]i po [/SIZE][/FONT][/I][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna][/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B]