Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. to dowiedz się bo właśnie zrobiłam bazarek cegiełkowy [I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][SIZE=6][COLOR=magenta][I][B]grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [/B][/B][/I]Nie wiem ile da sie uzbierać, ale coś może dla suni by skapnęło[I][B][/B][/I]
  2. ustawa i tak nie zmieni losu zwierząt skoro naród ciemnotą umysłowo-emocjonalną skażony. Znowu będą kolejne porzucone zwierzątka, kolejne skatowane, powieszone. W sumie te co sa w schronach mają i tak o tyle najlepiej, że szansę jakąś mają.
  3. To juz tak długo???? Mam nadzieję, że moje czarnowidztwo nie sprawdzi się...
  4. to może siostra go zaadoptuje?
  5. Co za piękny psiun z jeszcze piękniejszą księżniczką! Dekadencja łóżkowa w pełnym rozkwicie
  6. [quote name='Agnieszka_K']Kajtula i co teraz?:( a Inga już wzięła tego lokatora kolejnego?[/QUOTE] mam kolejną psinę - znajdę [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-kolejna-bieda-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi.mm-potrzebuje-cudownego-domu."]Maciejkę z Maciejowic[/URL]. [/FONT][/B][FONT=Arial]Zapraszam[/FONT][FONT=Arial] do niej.[/FONT][FONT=Arial] Może ktoś pomoże znaleźć dla niej dom?[/FONT][B][FONT=Arial] [/FONT][/B][FONT=Arial]I będę musiała pojechać po [/FONT][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi.[/COLOR][/URL] [/FONT][/B][FONT=Arial]Tak więc [/FONT][FONT=Arial]zrobiło mi się ciasno. Ja nie jestem taka optymistką, jak wiele osób. Dopóki piesek nie wyląduje w domu i nie pobędzie tam, nie śpiewam peanów. [/FONT]
  7. byłam, widziałam i nie jest źle, ale nadal według mnie za mało
  8. najgorsze jest to, że nasze świąto/je/bliwe Polaczki są ciemniejsi niż w wiekach średnich. Mam wrażenie jakby moralność zataczała koło czyli zamiast zyskiwać na moralności, zdecydowanie tracimy.
  9. [quote name='caryca26']Kochane zobaczymy jutro jak wypadnie wizyta przedadopcyjna.Kajtula nie jest najłatwiejszym psiakiem i jutro zobaczymy co dalej.Jak Pani zdecyduje się na niego mimo trudności to alleluja i pojedzie i pewnie na transport wygospodarujemy z wspólnej pulia jak nie to pojedzie zgodnie z planem do Ingi.Musimy uzbroić się poprostu w cierpliwość i czekać na relacje z wizyty przedadopcynej.martka1982 rozmawiała z Elzą i opowiedziała jej wszystko o kajtusiowych problemach.Zobaczymy co na to Pani... No i jak Pani zechce Kajtka mimo jego przypadłości to oczywiście szukamy DT dla dziadka Binga.Ale poczekajmy do jutra kochane... Ja też jestem cała kłębkiem nerwów...[/QUOTE] Zaczynają sie problemy, bo będę musiała jechać po porzuconego pudla Maleńczuka z Wilgi. Tak więc trzymam kciuki za Kajtka. Oby udało się.
  10. o Mateńko! skrzyżowanie amstaffa z terierem! Koniec świata! Takiego cuda nie widziałam.
  11. Może jestem zacofana, ale psa na taki spęd nie wzięłabym za żadne pieniądze. Dla ludziów jet męczące, a co dopiero dla psów. Nie wiadomo czy nie trafi sie jakiś zadymiarz i nieszczęście może sie stać.
  12. mogę wziąć pieska do 5 kg. Wynika to ze stanu mojego zdrowia i z wielkości mieszkania
  13. Mimo, że Bruno jest zachwycający, nie mogę go wziąć. Ja mam tylko mikropsy bo mieszkanie jest małe.
  14. zapamiętam sunię. Może ktoś będzie zainterere...
  15. żeby tak ta ekipa rekreacyjna znowu sie zebrała, to można by było zapytać, czy nie wiedzą co sie stało z pieskiem. W końcu oni są ostatnimi ustalonymi "kontaktami" z pieskiem
  16. Suślik, główka w górze. Może rozmawiaj z nim w myślach? Wierzę, że jeśli nic mu się nie stało, to usłyszy Cię.
  17. łał. To tragedia.
  18. Tośka to bardzo szczęśliwe imię. Moja Tośka - ratlerzyca została wyrwana z kojca zewnętrznego schronu w Żyrardowie przy -26 stopniach w ubiegłym roku. Jest starszą panią, z czterema nowotworami i innymi chorobami, ale jest pieskiem szczęśliwym i tak kochanym, że gdybym mogła, to zjadłabym ją. Oczywiście wcześniej nie nazywała się Tośka
  19. Kornel za myszowego amanta robi? Piękny i fotogeniczny Korek
  20. [quote name='Cleo2008']Radosna wiadomosc... ale wlasnie poznalam Topika tzn jego watek. Smutno :([/QUOTE] Jakiego Topika?
  21. [quote name='martka1982']i jak caryca? dźwignęłaś go ostatnio,żeby wysondować ile waży?[/QUOTE] otóż to! Ile waży? To podstawowe pytanie w przypadku dt u mnie Jestem na zaproszenie carycy. Co prawda, póki Kajtek na 100% nie pojedzie do Milicza, do niczego nie zobowiązuję się, ale będę podglądać
  22. Awit, Ty powinnaś koniecznie wejść do Maleńczuka i Maciejki. Takie same znajdy, jak Twoja staruszka Co do Kajtka - radość ma wielka jest, że może przyniosłam szczęście kolejnemu, ale na razie jeszcze jestem ostrożną optymistką. Wizyta u dr Garncarza nie zmarnuje się, bo Vito z [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm"]Sierokocińca[/URL][/B] potrzebuje pomocy
  23. nie ma na co czekać. Zapraszam do moich "dzieci" [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-Sierokociniec-i-sieropsiniec-Ingi.mm"]Sierokociniec i sieropsiniec Ingi.mm[/URL][/B] i do znajdek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi-pudel czy prawie pudel?[/COLOR][/URL][/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-kolejna-bieda-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi.mm-potrzebuje-cudownego-domu."]Maciejki z Maciejowic-szczeniak na szosie[/URL][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...