-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
[quote name='ludwa']Mogę się dochodem z kolejnego bazarku podzielić ale kwestia domów jest już znacznie trudniejsza niestety[/QUOTE] Nie dziel się kasą, bo masz swoich od metra. Wrócę do wawki i poszukam jakiejś kasy. Może [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][FONT=Arial] kogoś zainteresują?[/FONT][B][FONT=Arial] [/FONT][/B]
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
mój jeden tymczas śmignął mi z obroży, Wasiri Asiaczka przepadł bez wieści, natomiast miałam jedną zdolną, która potrafiła tak "złożyć się", że z szelek mi wyszła. -
Nie mogę sterylizować! Chyba, że sobie mózg wysterylizuję! Potrzebuję i kasy i domów dla Guinnessa, Maleńczuka i Maciejki
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Inga podgląda co sie dzieje u Kajtka. Pozdrawiam z bardzo pracowitego urlopu. Mam dwa kolejne pieski i nerwicę. -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Chłopakowi nie wypadły mleczaki i miał podwójne kły ;) Więc trzeba było wyrwać ;)[/QUOTE] o rany... On to ma repertuar..... -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
dlaczego nie ma ząbków? Były problemy? Nie zauważyłam po drodze informacji. Pewnie ślepa jestem. Necia zapraszam do Maleńczuka, bo mu temat zrobiłam -
Teraz u mnie mnożą się psiny. Heeeelp!!!!! Hiiiifeeee!!!!! Pomogitie!!!!!!! Ratunku!!!!!!!!!
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja zaglądam i oczom nie wierzę!!! Super!!!! Jeszcze gdybyście pomogły mi znaleźć domki dla trzech ogoniastych z mojej sygnatury, to życie byłoby piękne - przynajmniej dla nich -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Matko Przenajświętsza! Miej go w swojej opiece...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Crys'] Inga nie dziwie się Tobie, takich ludzi powinno się karać, a nie bo się piesek nie podoba to sobie go oddam. Grrr.....[/QUOTE] Pewnie dziecko by też oddała, gdyby nie było to karalne i naganne w środowisku. Zapewne co niedziela zasuwa do kościółka i modli się o zdrowego psiunka-biedunka, mając poczucie wypełniania misji przez duże M. Szlag mnie trafia. A ja wczoraj w ciemno przygarnęłam pieska, nie wiedząc co się będzie działo. Zajrzyjcie do Maciejki. Przecież jej nie wyrzucę, chociaż już napoczęła mi buty, wczasową firankę, koc wczasowy i nie wiem co jeszcze. -
Przerażona ONka wróciła szczęśliwie do domu :):):)
inga.mm replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
czy można wszystkie ciocie i ciocię asiafirst zaprosić do Guinnessa? Mamy trudną sytuację, ponieważ domek nie weźmie go najprawdopodobniej. Chłopak jest w schronie i nie ma jak go wyciągnąć, bo to Paluch. Jest cudowny i ufny. Na prawdę potrzebujemy pomocy. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='kwiaciarka']jak szukałam swojego psa to wiele osób dzwoniło że podobny jest do mojego!niestety jest mnóstwo podobnych do siebie piesków!martwi mnie sprawa Alexa,boje się myśleć czemu go nie ma!podejrzane te jego zniknięcie akurat jak udało się zorganizować mu pomoc[/QUOTE] Na wątku[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209723-Ciapu%C5%9B-wyrzucony-9-m-czny-piesio-przera%C5%BCony%21-ZAGIN%C4%84%C5%81%21%21%21%21"] Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!! [/URL] też było tuż, tuż.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
zapraszam do mojej kolejnej biedy [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-kolejna-bieda-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi.mm-potrzebuje-cudownego-domu."]Maciejka - kolejna bieda w sieropsińcu Ingi.mm - potrzebuje cudownego domu.[/URL] [/B]oraz do [B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210047-zapraszam-do-mojego-siero-ko-ci%C5%84ca-po%C5%9Bmiertne-%C5%BCycie-Vita-i-inne-zwierzaki-Ingi.mm/page2"][SIZE=2][B][COLOR=seagreen]sierokocińca i sieropsińca Ingi.mm [/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/B][/B] -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Suśliku, mój bezdomniak zwany Maleńczukiem znalazł się i od razu udało mi się załatwić dt. Ale dziś znalazłam kolejną biedę - Maciejkę. Potrzebuje psylocybków, bo nie daję rady udawać, że nic się nie dzieje. Może na haju uda się?- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='Monika z Katowic'] [URL="http://images8.fotosik.pl/2261/717cfb505836e972gen.jpg"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2261/717cfb505836e972gen.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2261/b208bda7594d4731gen.jpg[/IMG] [/QUOTE] i ja chciałabym Wam kogoś przedstawić [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212629-Maciejka-kolejna-bieda-w-sieropsi%C5%84cu-Ingi.mm-potrzebuje-cudownego-domu."]Maciejka - kolejna bieda w sieropsińcu Ingi.mm - potrzebuje cudownego domu.[/URL][/B] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/3284/09082011224.jpg[/IMG] w rzeczywistości jest beżowa. Czyż nie jest podobna do Dropsika?
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na taki stosunek do zwierząt reaguję nerwowo. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Suśliku, mój bezdomniak też wczoraj przepadł- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Nie mam pojęcia. Wejdźcie na forum haskowe
-
super, super!!!!
-
czy to ds, zapytam nieśmiało? I czy Rodzina wie, że on z tamtych okolic? Żeby nie nawiał, chłopak. Dobrze by było go cipnąć. Zapraszam do Guinnessa [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/211899-Inga.mm-m%C3%B3wi-%C5%BCe-jestem-cudny-wi%C4%99c-dlaczego-nie-mam-domu"]Inga.mm mówi, że jestem cudowny, więc dlaczego nie mam domu??????[/URL][/B] miałyśmy nadzieję na dom, ale chyba nic z tego nie wyjdzie, więc potrzebujemy pomocy
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Powiedz jej, żeby się wypchała. Pies to nie ping-pong, a poza tym pytanie czy Sonia zaczepiała Sabę, czy Saba - Sonię? -
Czy Was pogięło? Dopiero po miesiącu zakładacie wątek? Nie jesteśmy cudotwórcami. Do tego jeszcze wakacje. Alarmujcie u dziewczyn od hasków, ale marne szanse. Tylko dziś dostały co najmniej jedno zgłoszenie.