Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Ja nawalam. Nie moge być o 15-tej. W ogóle dziś nie mogę być. Wyślę paczkę sama do EMIRa
  2. A Guinnessa zlokalizowałaś? Kurde-mol, ja nawet w łykendy zasuwam służbowo, żeby utrzymać mój inwentarz
  3. [quote name='Noemi1']Ingo, ale Twoje dziecko przynajmniej tak półdoopkiem tam leży i skromniutko :) A moje porozwalane jak u siebie... Teraz obie leżą grzecznie jedna naswoim posłaniu, a druga na podłodze pod moimi nogami, ale to chyba wina temperatury :)[/QUOTE] eee, to tylko takie ujęcie. rozwala się wszędzie, gdzie się da i usiłuje zdominować towarzystwo. Niestety, muszę się w to włączać, bo jej skłonność do dominacji źle rokuje na przyszłość.
  4. [quote name='ANETTTA'][B] ale to kropla w morzu przy tym leczeniu niestety [/B][/QUOTE] wiem, ale ponad dwa tysiące w tym momencie to już trampolina do decyzji, a nie ważenie każdego grosza i wybieranie między tym co potrzebne i tym co potrzebne też.
  5. Amstaffka z dzieciakiem wychodzi???? Czy tych rodziców rozum opuścił, czy jeszcze nie zagościł w ich pustych mózgownicach???
  6. Prosimy o dobre wieści i może jakieś fotki?
  7. dobrze, że dziewczynka ma zabezpieczenie finansowe. Łatwiej podejmować decyzje, gdy pieniądze są do dyspozycji
  8. dlaczego martwicie sie pampersami? Przecież są podkłady, które rozkłada się na płasko. Używam ich niejednokrotnie w moim "szpitaliku" Pampers na tak wychudzone ciałko i wysuszona skórę będzie ogromnym dyskomfortem.
  9. Auto ma klimatyzację, więc odpada problem gorąca, ale pies w takim stanie nie powinien być wychładzany. Wiem co mówię, ponieważ przywróciłam do życia kota, który nie żył przez prawie 10 minut i wiem jak zajmować się takimi przypadkami. Jednak w czasie jazdy z tak ciężkim przypadkiem, kierowca MUSI mieć kogoś jeszcze do pomocy. Co do przyzwyczajenia: owszem, zmiana nie będzie miła, jednak trzeba rozważyć, czy lepsza opieka całodobowa, czy przyzwyczajenie do jednego człowieka. Kurczaka można ugotować, zmiksować, zamrozić i rozmrażać według potrzeby. W mojej weterynarii lekarki gotują kurczaka dla kotów na dożywociu. W przypadku podejrzenia ropomacicza usg jest niezbędne niezależnie od stanu ogólnego. Tym bardziej, że usg jest badaniem bezinwazyjnym. Czy mru cos więcej powiedziała na temat możliwości opieki w lecznicy w Magdalence?
  10. [quote name='KrystynaS']Jak dobrze inga.mm, że możesz pomóc w transporcie :multi: Ktoś dał propozycję założenia pampersa Ulence, myślę że to świetny pomysł. Mogła by bez problemu leżeć na kołderce bez obawy, że zmoczy. I zmieniać pampersy w miarę potrzeby. Nie jest problemem zabezpieczenie przed siusianiem, tylko zapewnienie opieki psu na czas przejazdu, bo pies jest w ciężkim stanie. Jednak jak na razie nikt nie kontaktował sie ze mną w sprawie przewozu Uleny, a ja mam różne zobowiązania, które poprzesuwałabym, gdybym cokolwiek wiedziała. W takiej sytuacji wątpliwe jest, aby przewóz doszedł do skutku, bo jak dla mnie to jest niepoważne, żeby przez 11 godzin nikt nie skontaktował się w tej sprawie, a przynajmniej nie odpisał. Wyglada na to, że osoby nie majace możliwości decyzyjnych coś zorganizowały na siłę. Osoby decyzyjne nie są zainteresowane. Pytałam o dość grubą kołdrę wełnianą, którą zorganizowałam specjalnie dla Uleny, bo tak wychudzony pies powinien mieć zapewnione ciepło nawet w takie upały. Pytanie było wczoraj - do dziś nie ma odpowiedzi, a przecież są inne psy potrzebujące pomocy. Coś tu nie gra
  11. Ja jestem chętna, ale musze wiedzieć co dać? Są inne psy w potrzebie, którym też chcę przekazać różne rzeczy.
  12. ktoś proponował pytać w lecznicach; jestem pewna,że tej suki nigdy żaden wet nie widzial na oczy! [RIGHT]emir[/RIGHT] nie chodzi tylko o wetów, ale również klientów weterynarii. swoją drogą, jeśli ktoś widział stan suni, to przez swoje zaniechanie, jest tak samo winien jak ten, który do tego doprowadził
  13. Moje dekadenckie dziecko [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7694/26082011397.jpg[/IMG] Też nie przejmuje się nadmiernie zakazami.
  14. Uważam, że jest bardzo dobrym pomysłem szukanie właściciela w rejonie, choć nie jest to pewne, że pochodzi z okolicy. Uważam, że powinno się też rozesłać zdjęcia do lecznic
  15. może zmienić nieco tytuł, bo straszy?
  16. a ja chciałabym wiedzieć czy mam przewozić Ulenę do Magdalenki?
  17. Koszty pokryją moje bazarki. Jedynie poproszę o pomoc w ich reklamowaniu, tym bardziej, że w grzybobraniu są fantastyczne grafiki dla kupujących
  18. proszę w takim razie ustalić kwestie czasowe związane z transportem Uleny i powiadomić mnie 605 05 75 35 proszę również, aby ktoś ze mną pojechał, ponieważ będzie musiał nadzorować stan suni.
  19. kiedy? czy będzie kenel i ktoś do dźwigania? poza tym nie widze tu mru. Jeśli decyzja zostaje wstępnie podjęta, to osoby, które niejako są odpowiedzialne za te decyzje powinny z mru skontaktować się i dogadać w poruszanych kwestiach. Mru pisała chyba coś o wolontariuszach, ale to trzeba ustalić.
  20. [quote name='andegawenka']Nie o wygląd mi chodzi tylko o nastepne cierpienie, tym razem koniecznie ale zawsze to ból...[/QUOTE] aaa, to pardon. Nie zrozumiałam idei wypowiedzi
  21. ok. czekam na wiadomość co i kiedy, bo gdzie - to juz ustalone
  22. [quote name='ANETTTA']musicie sie dogadac [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]dagsam[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17518165#post17518165"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] dziekuje :smile: jesli bedzie taka mozliwosc to w pon tam pojedziemy, moze ktos z wawy bedzie mial do przekazania dary to mozemy od razu zabrac, zeby juz nie wydawac pieniedzy na wysylke..[/QUOTE] Widziałam ten wpis, teraz proszę o konkrety
  23. [quote name='andegawenka']Brzmi okropnie:shake:[/QUOTE] wręcz odwrotnie! brzmi świetnie, bo Piracik będzie atrakcyjniejszy. Wielu ludziom przeszkadzają okaleczenia, szczególnie tak drastyczne.
×
×
  • Create New...