-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
również dołożyłam głos do petycji. Niestety, niektórzy sędziowie sami sa socjopatami. zapraszam na grzybobranie [COLOR=darkred]V V V V V V [/COLOR]
-
[quote name='MaDi']Klopsiki czują się wyśmienicie, Coco humor dopisuje ale ucho nadal kiepściutkie.[/QUOTE] Fido, pudelek ze schronu, ma nadal tendencję do zagrzybiania uszu. Walczę już trzy lata. Fido częściowo stracił słuch. Niestety, psy zwisłouche, niezależnie od zaniedbania mają tendencję do zagrzybiania uszu. Trzeba bardzo dbać, ciągle kontrolować. Fidowe uszy oglądam przynajmniej raz w tygodniu. zapraszam na grzybobranie [COLOR=darkred]V V V V V V V V [/COLOR]
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
czy jakieś fotencje Perełki można zobaczyć? [COLOR=darkred] [/COLOR] -
[quote name='MaDi']Koś się znajdzie tylko zawsze barak czasu wiele planów:([/QUOTE] Oj wiem, wiem. Nie wyrabiam się ze wszystkimi obowiązkami Zapraszam na grzybobranie [B][COLOR=darkred]I I I I V[/COLOR][/B]
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Gdyby Pani Kajtusiowa zdecydowała się pojechać do Wrocławia, to dr Garncarz dziś mi powiedział, że bardzo dobrym okulistą jest dr Anna Cisło. Można powołać się na niego, że z jego polecenia i może nawet zniżka by była. Tyle udało mi się ustalić. Życzę Kajtusiowi najwspanialszego Domu i cudownej Mamuńci. Tak to właśnie z tymi tymczasami płatnymi u mnie jest. Bardzo szybko znajdują dom. I bardzo dobrze! -
[quote name='MaDi']Z tego co się orientuje to samorząd Uniwersytetu Przyrodniczego działa w schronisku, czy jakoś tak;)[/QUOTE] Ale jeszcze jest Maria-Kuria, przynajmniej dwie szkoły prywatne. Czy LSOZ miałby kogoś, kto mógłby w szkołach średnich rozpropagować działalność prozwierzęcą?
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
a do jakiej formy dojdzie necia.... -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
suśliku, odezwij się. Coś może wiadomo o tym piesku, którego miałyście namierzać?- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='MaDi']Ciężko jest ale co zrobić, jak widzisz niektórym chce się jeszcze zniechęcać ludzi którzy chcieli pomóc( wątek pseudo), cóż poradzić trzeba działać. Poszukujemy wolontariuszy![/QUOTE] Mam taki pomysł na wolontariuszy, ale wymaga na początku nakładu pracy. Chodzi o nowo przyjętych studentów, no i tych "starych" też. Czy możliwe byłoby wejście w kolaborację z samorządami studenckimi?
-
holmina oferowała dt, tylko nie wiem czy dla szczeniaków i czy jeszcze ma wolne miejsce. Biedulek maciupci. MaDi, jak Ty wytrzymujesz to? Co sie w tamtej okolicy wyrabia, to chyba przebija wszystkie inne? A może sie mylę?
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
czemu u Kornelka tak pusto??? -
[quote name='MaDi']Przejrzałam posty tylko powierzchownie bo padam, mam w domu skatowanego szczeniaka z którym właśnie wróciłam z kliniki. Proszę o skupienie się na trzech suniach o których jest watek( przy okazji oświadczam,że osobiście zabrałam z drugim inspektorem 2 SUNIE SHIH I SPANIELKE), działają u nas również mężczyźni;) Pod opiekę KŚ psy przekazała osoba prywatna! Pomóżcie nam zapewnić zaplecze finansowe dla tych suń zamiast gdybać i dopisywać jakieś dziwne historie, przepraszam ale jeszcze nigdy nie maiłam tak beznadziejnego wątku. [/QUOTE] MaDi, przepraszam, poniosło mnie. Masz rację. Watek jest dla psów, a nie dla naszych osobistych wycieczek i przepychanek. częściowo wpisy wykasowałam
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
cichutko tutaj, a domku trzeba szukać -
[quote name='ladySwallow']Nie napisałam, że zawsze mogą przejąć - napisałam, że jest to najrozsądniejsze wyjście. Widzę, że się nie dogadamy - nieco inny poziom rozumowania, mniej perspektywiczne spojrzenie. ;) Ale cóż, bywają różni fanatycy. Pozdrawiam ;)[/QUOTE] oczywiście, że rozsądniejsze, tylko jeśli nie ma możliwości działania wg rozsądku, tylko wg potrzeby chwili lub wg wiedzy o zagrożeniu dla zdrowia lub życia, to trzeba podjąć działanie tak tutaj zganione czyli wykupić, tym samym nabijając kabzę pseudohodowcy. Czasem też "nie ma" podstawy do interwencji. Wszyscy wiedzą, że dzieje sie źle, ale nie sposób udowodnić, więc nie można zrobić skutecznej interwencji.
-
[quote name='ladySwallow']I wniosek z tego jaki? Że jak nie wykupujemy psów, czy nie zgadzamy sie na ich wykup, to jesteśmy gestapowcami? Bo inaczej nie widzę powiązania... Napiszę po raz ostatni - pseudohodowca to osoba, która będzie mnożyć pieski, bo ma popyt. Popyt robi podaż. Jak ktoś wykupi psa wyeksploatowanego, to pseudohodowca ugruntuje się w poglądzie, że nawet te, które jemu się nie przydają i są niezadbane, ktoś sobie weźmie i jeszcze za to zapłaci! A on będzie miał miejsce i kasę na nową suczkę, no i dalej będzie mnożył, bo są chetni, nie? Owszem, dla tych konkretnych psów to jest straszne, ale uważam, ze niestety, przy takiej skali bezdomności nie można patrzeć jedynie na te pojedyncze przypadki, jakby nas to nie bolało - trzeba działać długofalowo, z dystansem, czasem bez emocji, a przede wszystkim na rzecz wszystkich psów i poprawienia ich losów, a nie na rzecz tych konkrentych. Odbieranie psów przez fundację - jak najbardziej. Wykup - nie. Nie interesuje mnie radość w stylu "ojej, uratowałam/em pieseczka, który miał tak źle" - bo źle po nim będzie miał następny. A mniejszym złem jest cierpienie jednego, a nie dwóch, choć super byłoby, gdyby nie cierpiał żaden. Troszkę realizmu.[/QUOTE] Czy uważasz, że fundacje za każdym razem mogą przejąć zwierzę???? Obudź się! Są psy skrajnie wyniszczone, konie, które nie maja siły stać, koty zjadające z głodu swoje małe i nie zrobisz niczego jeśli nie masz podkładek. Fundacja nie może wejść z buta na czyjąś posesję. .............................
-
na temat wykupu koni, pobudek kierujących przez wykupujących, pobudek sprzedających i kupowania następnych koni można napisać dużo. Co do jedzenia mięsa - owszem mam pewne zbrzydzenie, ponieważ w każdej istocie widzę życie. Niestety, w komarze też, chociaż to może idiotyczne. Co do odkupowania psów z pseudo, to konkluzja z niektórych wypowiedzi wynika, jeśli dobrze zrozumiałam, że lepiej, żeby tam zostały niż zostały wykupione, bo napchają kieszeń pseudohodowcy...