-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
ja się zgadzam z asią300. Chociaż to niemoralne płacić takiemu od-hodowcy, to uratowanie życia psiego jest wazniejsze, a co ważniejsze, nie będzie następnych pomnożonych bied z takiej suni. Problemu bezdomności koni nie ma, za to jest problem rzeźni, żeby ludzie mogli napchać brzuchy mięchem. Tak więc wykupienie psa jest porównywalne z wykupieniem konia jako możliwości uratowania życia, natomiast za psa zapłacisz 100 zł (+/-), a za konia 3000.
-
[quote name='Rewelacja']A moze zamiaast marnowac energie na niepotrzebne posty ktos zrobilby ogloszenia?[/QUOTE] najpierw niech MaDi sie wypowie co do ogłoszeń. Poza tym wazne sa wyniki badań. Pieski moga byc w takim stanie, że nie będa sie nadawały do adopcji.
-
cholerka, ale galimatias. Wiem, że interwencji nie zrobi się ot tak - z buta. Ale wątroba boli, gdy widzisz nieszczęście i nie masz sił prawnych zadziałać natychmiast
-
Kraków-8-letni Arik- już nie w schronie - ma dom !!!
inga.mm replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
dlaczego dopiero trafiłam tu???? dt dla małych psiunów mam i te sierotki nie musiałyby być u tej skretyniałej kobiety. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Hi, hi, Inguś ja Cię kocham:):):) MUSI to być Alex:):):):):):) Jak nie, Los ma w pysk![/QUOTE] Przywalę Losowi z przyjemnością, jeśli skrzywdził Alexa- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='MaDi']A ja z rana z newsami, Szarik jest właśnie u lekarza, waży 33kg! Wciąż potrzebne są fundusze na leczenie i prawidłową opiekę.[/QUOTE] to i tak mało waży, jak na takiego dużego pieska. Ale optymizmem wieje.
-
Ta spanielka jest rewelacyjna
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
śliczny chłopak -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Jestem ostrożnie optymistyczna- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
cały czas czekam na tę ratlerzycę z kojca może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
-
są piękne! A w Coco można zakochać się od pierwszego wejrzenia.
-
[I][SIZE=5][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=5][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"] [SIZE=4]- bazarek cegiełkowy z nagrodami[/SIZE][/URL] [/B][/SIZE][/SIZE][/I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6657/grzyb2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-ka%C3%85%C2%BCada-z%C3%85%C2%82ot%C3%83%C2%B3wka-si%C3%84%C2%99-przyda-POMOCY%21%21%21%21%21/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3496/baner2p.jpg[/IMG][/URL] zajrzyjcie, proszę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-ka%C3%85%C2%BCada-z%C3%85%C2%82ot%C3%83%C2%B3wka-si%C3%84%C2%99-przyda-POMOCY%21%21%21%21%21/"][/URL]
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-ka%C3%85%C2%BCada-z%C3%85%C2%82ot%C3%83%C2%B3wka-si%C3%84%C2%99-przyda-POMOCY%21%21%21%21%21/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3496/baner2p.jpg[/IMG][/URL] proszę, zajrzyjcie tam
-
[quote name='haliza']Litości dziewczyny :shake: co się dzieje :shake: - a psiaki w strasznym stanie :-([/QUOTE] Wszystko wyjaśnione. Atmosfera oczyszczona (mam nadzieję) Jasne sytuacje czynią przyjaciół
-
[quote name='Poker']Czyli moje pytanie nie ma już racji bytu, bo sunie są bezpieczne i stare zdjęcia są wklejone , by poruszyć serca. Jeżeli tak jest jak myślę, to jest to bardzo nie w porządku i wycofuję swoją deklarację, którą ufnie złożyłam .Wiek człowiek żyje, wiek się uczy.Pozostaje niesmak.[/QUOTE] Poker, sorry, ale teraz ja Ciebie nie rozumiem. Może jestem za głupia, ale czy uważasz, że obcięcie dredów wyleczyło w cudowny sposób wyeksploatowane sunie??? Przecież napisane jest wyraźnie, że zostały zabrane z czwartku na piątek czyli z przedwczoraj na wczoraj. Uważam, że zamieszczenie takich zdjęć jest jak najbardziej w porządku. Tak wyglądały PRZEDWCZORAJ, gdy były zabierane od dziada. Działania doraźne to obcięcie dredów, przynajmniej wstępne oczyszczenie zagrzybionych uszu. I co tu nie jest w porządku???
-
[quote name='MaDi']Inga znasz "moje" zwierzaki i wiesz że wychodzą te najcięższe przypadki i to leczone tylko w wiosce Lublin a nie stolicy w końcu mamy UP i znajdzie się tam kilku specjalistów;) Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;)[/QUOTE] Wprawdzie jestem poza Lublinem, ale uczestnicząc w wielu tematach założonych przez MaDi, nie mam żadnych wątpliwości, że zwierzętom zapewnia najlepszą możliwą opiekę, jaką jest w stanie znaleźć. I na pewno nie wyadoptuje byle wyadoptować. Nawet jeśli jeśli sunia nie kwalifikuje się w tym momencie do sterylizacji, to umowa adopcyjna zagwarantuje sterylizację w odpowiednim momencie, a dobre domy potrzebne są jak powietrze. MaDi, czy Ty sypiasz w ogóle???