Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. ja się zgadzam z asią300. Chociaż to niemoralne płacić takiemu od-hodowcy, to uratowanie życia psiego jest wazniejsze, a co ważniejsze, nie będzie następnych pomnożonych bied z takiej suni. Problemu bezdomności koni nie ma, za to jest problem rzeźni, żeby ludzie mogli napchać brzuchy mięchem. Tak więc wykupienie psa jest porównywalne z wykupieniem konia jako możliwości uratowania życia, natomiast za psa zapłacisz 100 zł (+/-), a za konia 3000.
  2. [quote name='Rewelacja']A moze zamiaast marnowac energie na niepotrzebne posty ktos zrobilby ogloszenia?[/QUOTE] najpierw niech MaDi sie wypowie co do ogłoszeń. Poza tym wazne sa wyniki badań. Pieski moga byc w takim stanie, że nie będa sie nadawały do adopcji.
  3. cholerka, ale galimatias. Wiem, że interwencji nie zrobi się ot tak - z buta. Ale wątroba boli, gdy widzisz nieszczęście i nie masz sił prawnych zadziałać natychmiast
  4. dlaczego dopiero trafiłam tu???? dt dla małych psiunów mam i te sierotki nie musiałyby być u tej skretyniałej kobiety.
  5. bardzo mądra decyzja. Jeszcze lepsze dla takiego wycieńczonego organizmu sa ugotowane piersi z niewielka ilościa ryżu i marchewki, zmiksowane na papkę. Jako papka w wywarze łatwiej będzie przełykana i przyswajana.
  6. [quote name='Marycha35']Hi, hi, Inguś ja Cię kocham:):):) MUSI to być Alex:):):):):):) Jak nie, Los ma w pysk![/QUOTE] Przywalę Losowi z przyjemnością, jeśli skrzywdził Alexa
  7. [quote name='MaDi']A ja z rana z newsami, Szarik jest właśnie u lekarza, waży 33kg! Wciąż potrzebne są fundusze na leczenie i prawidłową opiekę.[/QUOTE] to i tak mało waży, jak na takiego dużego pieska. Ale optymizmem wieje.
  8. pedigree nie sa wskazane dla wycieńczonego pieseczka.
  9. Ta spanielka jest rewelacyjna
  10. Jestem ostrożnie optymistyczna
  11. cały czas czekam na tę ratlerzycę z kojca może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
  12. są piękne! A w Coco można zakochać się od pierwszego wejrzenia.
  13. [I][SIZE=5][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL][/B][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=5][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"] [SIZE=4]- bazarek cegiełkowy z nagrodami[/SIZE][/URL] [/B][/SIZE][/SIZE][/I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6657/grzyb2.jpg[/IMG][/URL]
  14. no to teraz mamy konkretnego pieseczka do umieszczenia na fb
  15. Astaroth, dodaj, proszę, w tytule imię dziewczynce, żeby była KIMŚ, a nie bezimiennym czymś.
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-ka%C3%85%C2%BCada-z%C3%85%C2%82ot%C3%83%C2%B3wka-si%C3%84%C2%99-przyda-POMOCY%21%21%21%21%21/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3496/baner2p.jpg[/IMG][/URL] zajrzyjcie, proszę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-ka%C3%85%C2%BCada-z%C3%85%C2%82ot%C3%83%C2%B3wka-si%C3%84%C2%99-przyda-POMOCY%21%21%21%21%21/"][/URL]
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213179-skrajnie-wychudzona-suczka-na-ulicy-ka%C3%85%C2%BCada-z%C3%85%C2%82ot%C3%83%C2%B3wka-si%C3%84%C2%99-przyda-POMOCY%21%21%21%21%21/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3496/baner2p.jpg[/IMG][/URL] proszę, zajrzyjcie tam
  18. już podlinkowane Necianeta - dziękuję. Jak zawsze sa piękne
  19. [quote name='haliza']Litości dziewczyny :shake: co się dzieje :shake: - a psiaki w strasznym stanie :-([/QUOTE] Wszystko wyjaśnione. Atmosfera oczyszczona (mam nadzieję) Jasne sytuacje czynią przyjaciół
  20. [quote name='Poker']Czyli moje pytanie nie ma już racji bytu, bo sunie są bezpieczne i stare zdjęcia są wklejone , by poruszyć serca. Jeżeli tak jest jak myślę, to jest to bardzo nie w porządku i wycofuję swoją deklarację, którą ufnie złożyłam .Wiek człowiek żyje, wiek się uczy.Pozostaje niesmak.[/QUOTE] Poker, sorry, ale teraz ja Ciebie nie rozumiem. Może jestem za głupia, ale czy uważasz, że obcięcie dredów wyleczyło w cudowny sposób wyeksploatowane sunie??? Przecież napisane jest wyraźnie, że zostały zabrane z czwartku na piątek czyli z przedwczoraj na wczoraj. Uważam, że zamieszczenie takich zdjęć jest jak najbardziej w porządku. Tak wyglądały PRZEDWCZORAJ, gdy były zabierane od dziada. Działania doraźne to obcięcie dredów, przynajmniej wstępne oczyszczenie zagrzybionych uszu. I co tu nie jest w porządku???
  21. [quote name='MaDi']Inga znasz "moje" zwierzaki i wiesz że wychodzą te najcięższe przypadki i to leczone tylko w wiosce Lublin a nie stolicy w końcu mamy UP i znajdzie się tam kilku specjalistów;) Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;)[/QUOTE] Wprawdzie jestem poza Lublinem, ale uczestnicząc w wielu tematach założonych przez MaDi, nie mam żadnych wątpliwości, że zwierzętom zapewnia najlepszą możliwą opiekę, jaką jest w stanie znaleźć. I na pewno nie wyadoptuje byle wyadoptować. Nawet jeśli jeśli sunia nie kwalifikuje się w tym momencie do sterylizacji, to umowa adopcyjna zagwarantuje sterylizację w odpowiednim momencie, a dobre domy potrzebne są jak powietrze. MaDi, czy Ty sypiasz w ogóle???
×
×
  • Create New...