Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. o której, kto i gdzie będzie zbierał rzeczy?
  2. ja będę miała rzeczy do przekazania Moge naszykowac na jutro. Moja wetka z Bełskiej dała pudełko witamin. Mam jakieś prześcieradła
  3. zdobyłam wełnianą kołdrę-narzutę. Czy jesteście zainteresowane?
  4. utwierdzam się w przekonaniu, że Ciapuś zginął tragicznie.
  5. może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
  6. może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
  7. może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
  8. ze zmianami zawsze tak jest, że są wady i zalety. W Magdalence będzie miała zapewnioną opiekę całodobową, ale nie będzie tusinki
  9. [quote name='TERESA BORCZ']najbardziej lubi jeść i się smarować kremami, całkiem jak moja sąsiadka!!![/QUOTE] z kremami to jak prawdziwa baba, z jedzeniem - chyba nie po babsku. Kremy lubi, bo przynoszą ulgę biednej skórce.
  10. Za co dziękować??? Przecież po to jesteśmy. Fajnie jest przeczytać podziękowanie, ale nie trzeba czołobitności, tak jak niektórzy oczekują peanów na swoja cześć.
  11. [quote name='Martika@Aischa']No to teraz umarłam :grin::grin::grin:[/QUOTE] To zechciej zmartwychwstać, bo robota czeka! Psom szukać domów, kasę trzeba zbierać i takie tam...
  12. [quote name='suślik']Musi nie ma innego wyboru :) [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/c457630e8a9558f1710d1a987239af32.gif?1311278437[/IMG] ;)[/QUOTE] no właśnie tego filmiku szukałam. Przyznacie, że niezła laska jestem? Suśliku, gdzie zdobyłaś moje całusy?
  13. [quote name='Jasza']Napisała jaaga do mnie. Że mamie przeszło i Dunia może zostać. Ja się cieszę, ale wybaczcie, nie nadaję się na takie emocje.... Edit. Nic, juz nic.[/QUOTE] łoł! No ja też bardzo proszę mieć wzgląd na mój wiek średni. Atrakcji Mama-Jaaga dostarczyła - nie powiem - sporo. Ale najważniejsze, ze Dunia bezpieczna
  14. [quote name='Jasza']Jeżeli masz do tej sąsiadki zaufanie - zapytaj proszę Ingo. Miałabyś oko na Dunię jakby co, prawda? Dziękuję za zaangażowanie.[/QUOTE] Znam sasiadkę. Mieszka dwa pietra pode mną. Jest spokojna, tyle, że, jak teraz zastanowiłam się, moze nie zgodzic się, bo po śmierci jej paskudnego meża (nie będę hipokrytką - był brutalem i prostakiem), szwagierka chce położyc łapę na mieszkaniu. Sama będe świadkiem w sądzie. Może być problem. Ale i tak zapytam
  15. nie mogę pokazać jak kłaniam sie nisko w blasku reflektorów, rozsyłam całusy, macham reką! Podsumowyjąc: Merlin Monroł jestem! Gwiazda jakaś, chłe, chłe.
  16. [quote name='inga.mm']Czy ktoś dał dom temu pieskowi? (tu zdjęcie) błąkał sie w okolicy ... i w dniu ... zniknął Bardzo o niego martwimy się. NIE CHCEMY GO ZABRAĆ, jeśli ktoś go pokochał!!! prosimy tylko o informację, że jest bezpieczny. Czeka nagroda[/QUOTE] modyfikuję sama
  17. Czy ktoś dał dom temu pieskowi? (tu zdjęcie) błąkał sie w okolicy ... i w dniu ... zniknął Bardzo o niego martwimy się. NIE CHCEMY GO ZABRAĆ!!! prosimy tylko o informację, że jest bezpieczny. Czeka nagroda
  18. [quote name='Jasza']W domu mamy Jaagi są hodowlane Yorki - pięć suczek ktore mają cieczkę, plus psy - Dunia w tym towarzystwie chyba tak się zachowuje. Cały czas Dunia spędzała z resztą stada, teraz jest zamknięta zupełnie sama i to też pogłębia stres... Nie wiem...wiem tyle ile mi przekazała mama Jaagi.[/QUOTE] Bardzo jestem ciekawa, co jest grane. Nie mam pomysłu na dt, chociaż musze zapytać sąsiadki. Może podjełaby sie za 200 zł opieki. Samochód mam ja. Ona miała onego czasu Collie i pieknie o nia dbała. Wprawdzie teraz owdowiała (sąsiadka, nie Collie) i może teraz wreszcie odżyje po upiornościach małżeństwa, ale zapytac mogę.
  19. zastanawia mnie powód takiej nagłej "aktywności" Czy to tylko cieczka? Aż dziwne.
  20. [quote name='Pipi']Dziwnie piszesz suslik. . . . .ale mam to gdzies. Potrafisz tylko strzepic jezyk i masz zapedy wladcze. Moze zrobisz w koncu te plakaty.[/QUOTE] Nie bardzo rozumiem Cie Pipi. Jakie władcze zapędy??? Co jest dziwnego w tym co pisze suślik? Fakt, że plakaty trzeba było robić od początku, ale jakoś nie widzę pospolitego ruszenia i żeby pędem biegły tłumy chętnych do pomocy. Dwie - trzy dziewczyny i ich tzci, to nie jest duża ekipa, a miasto, nawet małe, liczy sobie kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.
  21. [quote name='Jasza']A chciałam do Ciebie też napisać własnie Ingo...:-([/QUOTE] Strasznie mi przykro, tym bardziej, że do dr Łobaczewskiej byłoby po sąsiedzku. Niestety, jechałam na urlop z dwoma psami, wrociłam z trzema, a czwartego muszę ściągnąć jak najszybciej. Do tego 5 kotów, w tym Vito, którego dwuletnie życie zmierza ku końcowi coraz szybciej, ale nadal walczę o niego. W związku z koszmarnymi kosztami utrzymania tych lokatorów ośmielam sie zaprosić na [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL][/I][/B][/I][/B][/I][/B] [B][COLOR=magenta]oraz [/COLOR] [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Nutusia']Cholera, hotelik kojcowy odpada! Przecież ona po operacji będzie potrzebowała spokoju i opieki domowej... No jasna cholera!!! U mnie "nadkomplet", w dodatku dwie duże, wszystkie żywiołowe i nasza nieobecność po 10 godzin dziennie...[/QUOTE] Ja mam ta sama sytuację. Tylko 32 nogi Syla tez ma nielekko, bo Karenka słabnie
  23. Ja mam cały czas jeża na plecach, że rozrywkowa ekipa sie nim "zajęła". Obym myliła się
  24. ależ piękne bursztynowe oczy. Jednak nadal smutnawe. Włoski coraz fajniejsze. Dopiero dziś zobaczyłam rączki (dłonie) takie gremlinowato-nietoperzowate. Pazurki ma podwinięte - czy to na skutek wcześniejszych zaniedbań?
×
×
  • Create New...