-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
o której, kto i gdzie będzie zbierał rzeczy? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
inga.mm replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
ja będę miała rzeczy do przekazania Moge naszykowac na jutro. Moja wetka z Bełskiej dała pudełko witamin. Mam jakieś prześcieradła -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jakoś trudno uwierzyć -
Ciapuś-wyrzucony 9 m-czny piesio, przerażony! -ZAGINĄŁ!!!!
inga.mm replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
utwierdzam się w przekonaniu, że Ciapuś zginął tragicznie. -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL] -
może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
może zainteresuje Was [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL] [/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B] oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL] -
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']najbardziej lubi jeść i się smarować kremami, całkiem jak moja sąsiadka!!![/QUOTE] z kremami to jak prawdziwa baba, z jedzeniem - chyba nie po babsku. Kremy lubi, bo przynoszą ulgę biednej skórce. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Za co dziękować??? Przecież po to jesteśmy. Fajnie jest przeczytać podziękowanie, ale nie trzeba czołobitności, tak jak niektórzy oczekują peanów na swoja cześć.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']No to teraz umarłam :grin::grin::grin:[/QUOTE] To zechciej zmartwychwstać, bo robota czeka! Psom szukać domów, kasę trzeba zbierać i takie tam...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='suślik']Musi nie ma innego wyboru :) [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/c457630e8a9558f1710d1a987239af32.gif?1311278437[/IMG] ;)[/QUOTE] no właśnie tego filmiku szukałam. Przyznacie, że niezła laska jestem? Suśliku, gdzie zdobyłaś moje całusy?- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Napisała jaaga do mnie. Że mamie przeszło i Dunia może zostać. Ja się cieszę, ale wybaczcie, nie nadaję się na takie emocje.... Edit. Nic, juz nic.[/QUOTE] łoł! No ja też bardzo proszę mieć wzgląd na mój wiek średni. Atrakcji Mama-Jaaga dostarczyła - nie powiem - sporo. Ale najważniejsze, ze Dunia bezpieczna -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Jeżeli masz do tej sąsiadki zaufanie - zapytaj proszę Ingo. Miałabyś oko na Dunię jakby co, prawda? Dziękuję za zaangażowanie.[/QUOTE] Znam sasiadkę. Mieszka dwa pietra pode mną. Jest spokojna, tyle, że, jak teraz zastanowiłam się, moze nie zgodzic się, bo po śmierci jej paskudnego meża (nie będę hipokrytką - był brutalem i prostakiem), szwagierka chce położyc łapę na mieszkaniu. Sama będe świadkiem w sądzie. Może być problem. Ale i tak zapytam -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
nie mogę pokazać jak kłaniam sie nisko w blasku reflektorów, rozsyłam całusy, macham reką! Podsumowyjąc: Merlin Monroł jestem! Gwiazda jakaś, chłe, chłe.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']Czy ktoś dał dom temu pieskowi? (tu zdjęcie) błąkał sie w okolicy ... i w dniu ... zniknął Bardzo o niego martwimy się. NIE CHCEMY GO ZABRAĆ, jeśli ktoś go pokochał!!! prosimy tylko o informację, że jest bezpieczny. Czeka nagroda[/QUOTE] modyfikuję sama- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś dał dom temu pieskowi? (tu zdjęcie) błąkał sie w okolicy ... i w dniu ... zniknął Bardzo o niego martwimy się. NIE CHCEMY GO ZABRAĆ!!! prosimy tylko o informację, że jest bezpieczny. Czeka nagroda- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']W domu mamy Jaagi są hodowlane Yorki - pięć suczek ktore mają cieczkę, plus psy - Dunia w tym towarzystwie chyba tak się zachowuje. Cały czas Dunia spędzała z resztą stada, teraz jest zamknięta zupełnie sama i to też pogłębia stres... Nie wiem...wiem tyle ile mi przekazała mama Jaagi.[/QUOTE] Bardzo jestem ciekawa, co jest grane. Nie mam pomysłu na dt, chociaż musze zapytać sąsiadki. Może podjełaby sie za 200 zł opieki. Samochód mam ja. Ona miała onego czasu Collie i pieknie o nia dbała. Wprawdzie teraz owdowiała (sąsiadka, nie Collie) i może teraz wreszcie odżyje po upiornościach małżeństwa, ale zapytac mogę. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
zastanawia mnie powód takiej nagłej "aktywności" Czy to tylko cieczka? Aż dziwne. -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Dziwnie piszesz suslik. . . . .ale mam to gdzies. Potrafisz tylko strzepic jezyk i masz zapedy wladcze. Moze zrobisz w koncu te plakaty.[/QUOTE] Nie bardzo rozumiem Cie Pipi. Jakie władcze zapędy??? Co jest dziwnego w tym co pisze suślik? Fakt, że plakaty trzeba było robić od początku, ale jakoś nie widzę pospolitego ruszenia i żeby pędem biegły tłumy chętnych do pomocy. Dwie - trzy dziewczyny i ich tzci, to nie jest duża ekipa, a miasto, nawet małe, liczy sobie kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']A chciałam do Ciebie też napisać własnie Ingo...:-([/QUOTE] Strasznie mi przykro, tym bardziej, że do dr Łobaczewskiej byłoby po sąsiedzku. Niestety, jechałam na urlop z dwoma psami, wrociłam z trzema, a czwartego muszę ściągnąć jak najszybciej. Do tego 5 kotów, w tym Vito, którego dwuletnie życie zmierza ku końcowi coraz szybciej, ale nadal walczę o niego. W związku z koszmarnymi kosztami utrzymania tych lokatorów ośmielam sie zaprosić na [B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL][/I][/B][/I][/B][/I][/B] [B][COLOR=magenta]oraz [/COLOR] [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Cholera, hotelik kojcowy odpada! Przecież ona po operacji będzie potrzebowała spokoju i opieki domowej... No jasna cholera!!! U mnie "nadkomplet", w dodatku dwie duże, wszystkie żywiołowe i nasza nieobecność po 10 godzin dziennie...[/QUOTE] Ja mam ta sama sytuację. Tylko 32 nogi Syla tez ma nielekko, bo Karenka słabnie -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Ja mam cały czas jeża na plecach, że rozrywkowa ekipa sie nim "zajęła". Obym myliła się- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Łysa MIKROSUNIA potrzebuje wsparcia finansowego.
inga.mm replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
ależ piękne bursztynowe oczy. Jednak nadal smutnawe. Włoski coraz fajniejsze. Dopiero dziś zobaczyłam rączki (dłonie) takie gremlinowato-nietoperzowate. Pazurki ma podwinięte - czy to na skutek wcześniejszych zaniedbań?