[quote name='feliksik']jejku dobrze, że się wszystko wyjaśniło, bo nie było mnie jakiśczas na wątku i dzisiaj sięprzeraziłam, jak to wszystko poczytałam. Inga trzymam kciuki, żeby Kajtuś do ciebie pojechał[/QUOTE]
dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko uda się, ale przede wszystkim, że Kajtkowy ubytek wzroku jest odwracalny.
Byłoby rewelacyjnie