Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. [quote name='jostel5'][B]inga.mm[/B]-na transport-póki co-nie potrzebujemy...:) Brakuje nam na diagnostykę malutkiej![/QUOTE] To możecie pożyczyć na diagnostykę. Faktycznie, była mowa o zabraniu Żabki z innymi pieskami. Pokręciły się mi pieski. MikroBank pożycza na różne potrzeby małych piesków.
  2. trzecia linijka "Pobyt u ingi.mm byłby więc dla niego szansą na postawienie diagnozy i ewentualne leczenie."
  3. Napisałam prośbę do Mikrobanku o ewentualne pożyczenie pieniędzy na transport. Prezesem jest Agucha. Proszę skontaktować się [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chc%C4%85cych-wspom%C3%B3c-grosikiem-MIKRUSKI-%29"]MIKRO - BANK~ Szukamy dobrych serc chcących wspomóc grosikiem MIKRUSKI :-)[/URL] jeśli jesteście zainteresowani pożyczką
  4. dziewczyny, proszę o wymazanie z allegro "inga.mm". Nie mogę rozesłać do znajomych, jeśli będzie tam mój nick
  5. [quote name='necianeta89']Ale to były świeże skarpetki ;) bo szuflada ze skarpetkami była otwarta ;)[/QUOTE] Ty uważasz, że świeże, a Korek wie swoje.
  6. [quote name='feliksik']jejku dobrze, że się wszystko wyjaśniło, bo nie było mnie jakiśczas na wątku i dzisiaj sięprzeraziłam, jak to wszystko poczytałam. Inga trzymam kciuki, żeby Kajtuś do ciebie pojechał[/QUOTE] dziękuję. Mam nadzieję, że wszystko uda się, ale przede wszystkim, że Kajtkowy ubytek wzroku jest odwracalny. Byłoby rewelacyjnie
  7. właśnie o tym pisałam w #888 A jeśli nowa rodzina zrozumie ideę takiego DBDT, to będzie Sonię kochać tak samo, a może jeszcze bardziej, jeśli nie będzie nad nią wisiało widmo kosmicznych wydatków, na które jej nie będzie stać. Inaczej o pomocy materialnej raczej trudno pomarzyć
  8. ja też coś dorzucę. Niestety na razie jednorazowo, bo nie wiem co będzie ze znalezionym Guinnessem z mojego podpisu. Ściskajcie kciuki, żeby ludki zdecydowały się.
  9. [quote name='DONnka']Podniosę sunię wieczorową porą. Cosik mało nas tutaj na wątku :shake: Cioteczki drogie, gdzie jesteście ???[/QUOTE] U Guinnessa z mojego podpisu też pustki.
  10. on tak na te "serowe" zapachy leci
  11. co to znaczy strasznie daleko?
  12. wpisujcie się, proszę, żeby Bast był widoczny
  13. Widzisz Baścik. Wszyscy polecieli ratować następne psie nieszczęścia. O tych uratowanych zapominają....
  14. No i następna ofiara skretyniałego rodzaju ludzkiego. Toż to zarabiając grube tysiące nie zarobi człowiek na te wszystkie piesy.
  15. [quote name='pikola']Ja wciaz mam nadzieje ze Inga przyjmie Kajtusia.[/QUOTE] Przyjmie, przyjmie, już mi wkurw wyparował. Tylko faktycznie z deklaracjami krucho. Ja na razie nie pomogę, po prawdopodobnie będę musiała hotelować owczarka za 400 + dodatki.
  16. [quote name='Asiaczek']Coś mi się kołacze po głowie, że chyba TZ inga.mm ma większy samochód. Ale Inga teraz się urlopuje...pzdr.[/QUOTE] Inga urlopuje, ale neta ma! W czym problem z wożeniem?
  17. zapewne wd to Wiesław, który zasponsorował te cudowne plastry. Bardzo dziękujemy i cieszymy się z dołączenia do grona dogomaniaków. Mamy nadzieję, że na dłużej, nie tylko dla Małgosi.
  18. Mam pytanie ważne: czy pieniążki z bazarku dotarły? Nie mogę znaleźć wpisu. Może przeoczyłam. Tylko tego potwierdzenia brakuje mi do zamknięcia biznesu.
  19. [quote name='togaa']Bardzo, bardzo dziekujemy ! Pieniadze sa juz na koncie Stowarzyszenia. Całe 196 zł ! To wielka pomoc.!!! Chciałabym, żebym mogła napisać jak zawsze: na zdrowie! Co za okrucieństwo losu. Kubusiu, jesteś w moich ciepłych myślach
  20. nie moge wyjechać na urlop. Najpierw kłopoty z pakowaniem siero/ko/cińca, potem ulewa. Jadę jutro. Juz główkuję nad następnym bazarkiem.
  21. Dziewczyny, tylko ja mam taką wątpliwość, czy wyadoptowanie Soni nie zamknie jej możliwości zdobywania pieniędzy? Może umowa na dożywotnie bdt? Wtedy można będzie pomóc w przypadku weta, a przecież to zawsze duże koszty.
  22. ogłoszenia potrzebne Kto zrobi? Ja nie nadążam
  23. no, na skróty, ale jasne teraz. Kto umie allegro zrobić? Selenga, Isadora7, może jeszcze kogoś znacie?
  24. czy możesz potwierdzić na bazarku?
  25. ok. Gdyby jakimś cudem coś zostało, to proszę przekazać na innego pieska
×
×
  • Create New...