Jump to content
Dogomania

inga.mm

Members
  • Posts

    8496
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inga.mm

  1. Transport proszę nie przed sobotą, bo teraz mam roboty do uchachania. W piatek wrócę do domu pewnie dopiero koło 23-ciej Jeszcze info sprzed minuty: Kajtek zapisany jest na konsultacje do dr Garncarza na 24.08. Oczywiście, jeśli okaże sie, ze nie będzie mógł dojechać - przełożymy termin o tydzień.
  2. można na skróty dowiedzieć sie czy białaczka u psów ma charakterystykę podobną do ludzkiej, czy do kociej?
  3. Wakaaacje! Znowu są wakaaacje.... Cioteczki urlopują się.
  4. Ta druga piękność ma jedno uszko bardziej, zupełnie jak Maciejka z Maciejowic.
  5. czy ktoś podmienił pieska????? Przecież to nie jest Sonia! To jakiś rasowy, radosny psiun. Oj, dobrze ma się malutka. Szkoda, że musiała przejść przez tamtą traumę. No, ale już ma życie ustabilizowane.
  6. już się pojawiam. Dzięki za zaproszenie. Widzę też moją przyjaciółkę Sylę, szalejącą w tym temacie. U mnie jest tanie dt, tyle, że teraz nie mam możliwości pomóc. W nadchodzącym tygodniu ma przyjechać do mnie niewidomy Kajtek z Konina z nadzieją na odzywkanie wzroku. Z urlopu wracam z [FONT=Arial]Maciejką z Maciejowic-szczeniak na szosie. [/FONT][FONT=Arial]W Wildze zostaje na tymczasie pudlowaty [/FONT][FONT=Arial]Maleńczuk z Wilgi-pudel czy prawie pudel? [/FONT][FONT=Arial]Do wyciągnięcia ze schronu mam onka z problemami behavioralnymi [/FONT][FONT=Arial]Guinness-cudowny onek[/FONT][FONT=Arial]. Dziś dostałam zgłoszenie 5 szczeniaków i matki w rodzinie patologicznej. A poza tym u mnie już jest w tej chwili [/FONT][FONT=Arial]7 zwierząt chorych i bardzo ciężko chorych.[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]Tadzia nie czułaby się u mnie dobrze, bo koty są dość ruchliwe. Tak więc raczej nie bierzcie mnie pod uwagę. Jeśli będę miała jakiś pomysł, napiszę. Zapraszam do moich dzieciaków, również zapraszam na wątek ogólny [/FONT][FONT=Lucida Sans Unicode]sierotki Ingi.mm[/FONT] i na bazarek na Maleńczuka Maleńczukowe "wizytówki" - mini-płytki CD-R 50 MB
  7. [quote name='necianeta89']Nie kotku. Twoją postawiłam z własnej kieszeni. A 70 zł czeka jeszcze z innego bazarku ;)[/QUOTE] uffffff!!!!! A już mi kac moralny generował się
  8. [quote name='necianeta89']Ogólnie czekam jeszcze na wpłate w wysokości 70 zł. ale nie wiem czy się doczekam... hm.[/QUOTE] Czy to ta moja? Jeśli tak - to we wtorek będzie wysłana. Niech no dorwę się do normalnego netu, a nie z humorami i czkawką
  9. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  10. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  11. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  12. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  13. [quote name='Akrum']wow, no proszę jaka cicha akcja :) GRATULUJĘ!!![/QUOTE] najlepsze są ciche akcje. Z tych akcji z pompą, często zostaje zimny prysznic czyli powrót z adopcji. Cicia, bardzo się cieszę i podziwiam Twoją determinację w walce o tak sponiewieranego pieska. Ponadto zapraszam Szanowne Ciocie, na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  14. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  15. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  16. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  17. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
  18. Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [FONT=Arial]mini-płytki CD-R 50 MB[/FONT] dla [FONT=Arial]Maleńczuka z Wilgi[/FONT]
  19. Suśliku, trzymaj się. Wiem jak to jest. Tak było pół roku temu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka-Warszawa-Mokotów-Tula za TM[/URL] [/B]zapewne nigdy nie odżałuję tego co się stało.
  20. Nula, miło Cię powitać. Rudości szczęściarzem jest. Może wiesz o jakimś wspaniałym domu, który chciałby trochę charakternego, młodego owczarka? Do ludzi jest super wspaniały. Do innych piesków jest chyba po prostu zazdrosny.
  21. Lenox brudzi? Powiedz mu, że flejtuch nie ma szansy na porządny dom. Może zrozumie
  22. dobry wieczór. dziś może net nie będzie miał czkawki, to cokolwiek wpiszę.
  23. Trzymamy kciuki za Tatę. Niech bierze przykład Leosia i wygrywa tę trudną walkę. Spokojnie zaczekamy na wieści o ślicznocie. Może będą jakieś zdjęcia?
×
×
  • Create New...