-
Posts
8496 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inga.mm
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Transport proszę nie przed sobotą, bo teraz mam roboty do uchachania. W piatek wrócę do domu pewnie dopiero koło 23-ciej Jeszcze info sprzed minuty: Kajtek zapisany jest na konsultacje do dr Garncarza na 24.08. Oczywiście, jeśli okaże sie, ze nie będzie mógł dojechać - przełożymy termin o tydzień. -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
inga.mm replied to abra64's topic in Już w nowym domu
można na skróty dowiedzieć sie czy białaczka u psów ma charakterystykę podobną do ludzkiej, czy do kociej? -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Wakaaacje! Znowu są wakaaacje.... Cioteczki urlopują się. -
Ta druga piękność ma jedno uszko bardziej, zupełnie jak Maciejka z Maciejowic.
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy ktoś podmienił pieska????? Przecież to nie jest Sonia! To jakiś rasowy, radosny psiun. Oj, dobrze ma się malutka. Szkoda, że musiała przejść przez tamtą traumę. No, ale już ma życie ustabilizowane. -
już się pojawiam. Dzięki za zaproszenie. Widzę też moją przyjaciółkę Sylę, szalejącą w tym temacie. U mnie jest tanie dt, tyle, że teraz nie mam możliwości pomóc. W nadchodzącym tygodniu ma przyjechać do mnie niewidomy Kajtek z Konina z nadzieją na odzywkanie wzroku. Z urlopu wracam z [FONT=Arial]Maciejką z Maciejowic-szczeniak na szosie. [/FONT][FONT=Arial]W Wildze zostaje na tymczasie pudlowaty [/FONT][FONT=Arial]Maleńczuk z Wilgi-pudel czy prawie pudel? [/FONT][FONT=Arial]Do wyciągnięcia ze schronu mam onka z problemami behavioralnymi [/FONT][FONT=Arial]Guinness-cudowny onek[/FONT][FONT=Arial]. Dziś dostałam zgłoszenie 5 szczeniaków i matki w rodzinie patologicznej. A poza tym u mnie już jest w tej chwili [/FONT][FONT=Arial]7 zwierząt chorych i bardzo ciężko chorych.[/FONT][FONT=Arial] [/FONT][FONT=Arial]Tadzia nie czułaby się u mnie dobrze, bo koty są dość ruchliwe. Tak więc raczej nie bierzcie mnie pod uwagę. Jeśli będę miała jakiś pomysł, napiszę. Zapraszam do moich dzieciaków, również zapraszam na wątek ogólny [/FONT][FONT=Lucida Sans Unicode]sierotki Ingi.mm[/FONT] i na bazarek na Maleńczuka Maleńczukowe "wizytówki" - mini-płytki CD-R 50 MB
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Nie kotku. Twoją postawiłam z własnej kieszeni. A 70 zł czeka jeszcze z innego bazarku ;)[/QUOTE] uffffff!!!!! A już mi kac moralny generował się -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Ogólnie czekam jeszcze na wpłate w wysokości 70 zł. ale nie wiem czy się doczekam... hm.[/QUOTE] Czy to ta moja? Jeśli tak - to we wtorek będzie wysłana. Niech no dorwę się do normalnego netu, a nie z humorami i czkawką -
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
-
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
inga.mm replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B] -
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
-
[quote name='Akrum']wow, no proszę jaka cicha akcja :) GRATULUJĘ!!![/QUOTE] najlepsze są ciche akcje. Z tych akcji z pompą, często zostaje zimny prysznic czyli powrót z adopcji. Cicia, bardzo się cieszę i podziwiam Twoją determinację w walce o tak sponiewieranego pieska. Ponadto zapraszam Szanowne Ciocie, na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
-
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
inga.mm replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
inga.mm replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B] -
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B]
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kajtek-widzę nie oczami a sercem-ma dom w Miliczu!
inga.mm replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/FONT][/B][COLOR=darkorange] dla [/COLOR][B][FONT=Arial][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212746-Male%C5%84czuk-z-Wilgi-pudel-czy-prawie-pudel-ale-bardzo-potrzebuje-dobrego-cz%C5%82owieka"][COLOR=teal]Maleńczuka z Wilgi[/COLOR][/URL][/FONT][/B] -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szanowne Ciocie, zapraszam serdecznie na bazarek [FONT=Arial]mini-płytki CD-R 50 MB[/FONT] dla [FONT=Arial]Maleńczuka z Wilgi[/FONT] -
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
inga.mm replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Suśliku, trzymaj się. Wiem jak to jest. Tak było pół roku temu [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/198417-zaginiona-ratlerka-Warszawa-Mokot%C3%B3w-Tula-za-TM"]zaginiona ratlerka-Warszawa-Mokotów-Tula za TM[/URL] [/B]zapewne nigdy nie odżałuję tego co się stało.- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Nula, miło Cię powitać. Rudości szczęściarzem jest. Może wiesz o jakimś wspaniałym domu, który chciałby trochę charakternego, młodego owczarka? Do ludzi jest super wspaniały. Do innych piesków jest chyba po prostu zazdrosny.
-
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
inga.mm replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Lenox brudzi? Powiedz mu, że flejtuch nie ma szansy na porządny dom. Może zrozumie -
dobry wieczór. dziś może net nie będzie miał czkawki, to cokolwiek wpiszę.
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
inga.mm replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Może tytuł zmienić?