Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Dziewczyny, dajcie też znać najbliższym hufcom harcerskim, strzelcom. Oni zaczynają swoje wakacje w lesie, na łonie natury. Może akurat ktoś zobaczy...
  2. O Boże... biedny Grafcio. Tu ogłoszenie. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02mu4rLZz3iqbnR22aV94M8x1feJxREbkT1GSixxLmBHJtvpFEtAoo8UWMGs5Lp62Gl&id=100064771144325
  3. A Hera? Coś się jej szykuje?
  4. Guzik: https://www.olx.pl/d/oferta/malenki-kochany-guzik-10-tyg-zaszczepiony-i-domowy-piesek-CID103-IDW0TsT.html
  5. Ja tam lubię flexi w mieście:) oczywiście nie u lękusów i nie orzy psach, które dopiero poznajemy. Najpierw posluszenstwo, praca nad kontaktem i dopiero wtedy flexi. Dobrze Lukierek się ma.
  6. Kropka: https://www.olx.pl/d/oferta/malenka-przeslodka-kropka-10-tyg-zaszczepiona-domowa-CID103-IDW0Tgn.html
  7. Mogę zrobić im również na Kraków jak Franiowi i Heli (Eliotowi i Herze).
  8. A które to Stella i Karmelek?
  9. Mysle że to dobry pomysł. Zmień proszę na Kraków. Przy okazji możesz podmienić numer na mój, bo Marta mało ma czasu, aby odbierac telefony dla tylu psiaków i kotków. @elik, proszę też podmień nr telefonu na mój. Nie wiem kto robił ogłoszenie na Katowice, zniknęło.
  10. Kasi jest bez różnicy gdzie wpłaca. Ma ustawiony stały przelew, więc może wpłacać tak dalej.
  11. Pani do dzisiaj nie odebrała telefonu, nie oddzwoniła ani nie wyslala sms. Chyba nic z tego.
  12. Rewelacyjna! Że też mi się nie rzuciło mi się jej ogłoszenie wcześniej, dziwne, bo jest naprawdę świetna! Myślę, że się nie zasiedzi.
  13. Wczoraj Pani od Kofika dobijała się późnym wieczorem do Marty, która zajmuje się adopcją Benka, dzisiaj Marta próbuje dodzwonić się do niej. Może coś z tego będzie. Mam nadzieję, bo psiak od 4msc życia szuka domu, a nikomu się nie podoba (ma już 2 lata). Tam, na podstawie opisu rodziny na wątku, bardzo by pasował.
  14. Pani nic nie odpisała ani nie zadzwoniła. Skoro tam pan nie był do konca przekonany do psa to nie wiem czy coś by wyszło....
  15. Wysłałam smsa i mmsy ze zdjęciami, zobaczymy czy Pani nadal jest zainteresowana. Benio to średniak, waży 13 kg. M Tak btw. mój 8kg piesek nie dogaduje się z małymi, uwielbia duże psy jak owczarki, bo ma taki sam brutalny sposób zabawy. Chartowate i psy jego wielkości się go boją jak zaczyna swoje zabawowe warczenie i przepychanki :).
×
×
  • Create New...