Tyśka)
Members-
Posts
35750 -
Joined
-
Days Won
144
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyśka)
-
Zmieniłam tytul. Nie chcę też być bardzo nachalna, bo wiem, że została nas tu garstka. Dziewczyny ze Stowarzyszenia mają jeszcze 10 innych podopiecznych, w tym dwie sunie, które muszą pilnie opuścić Domy Tymczasowe... w ub. miesiącu wyadoptowaly 12 zwierzaków, glownie szczeniaki... Ale pieniądze z ostatniego bazarku się już skończyły i martwią się o to, że nikt nie pyta o te zwierzaki hotelowane. Tylko Groszek ma deklaracje, reszta podopiecznych utrzymywana jest z jednorazowych wpłat (których ostatnio nie ma) oraz z uzbieranych pieniędzy na bazarkach. Nie dziwię się, że ludzie teraz decydują się na mniejsze psy. Koszty życia poszly bardzo w górę, nawet przy osmiokilogramowym piesku my odczuwamy różnice i cieszymy się, że jest taki mały... niemniej mam nadzieję, że Artur kogoś ujmie.
-
Podrzucę czarnulka. Nikt o niego nie pyta... dziewczyny raczej nie narzekają głośno, ale wiem że maja teraz ciężko z wpłatami na swoje bezdomniaki. A w stowarzyszeniu zostały raptem 2, w porywach do 3 osób. Jakby ktoś mógł wesprzeć jakimś groszem to byłoby wspaniale, Artur nie ma żadnych deklaracji.
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Tyśka) replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Dołączam się do pytania. Mogę ogłosić psiaki ale proszę o informację na jakie miasto i link do tego Ogłoszenia, które mają. -
Nie zawsze:D w naszym gminnym schronisku wolontariuszami głównie są mężczyźni, którzy też są w zarządzie Stowarzyszenia działającego przy tym schronisku:) Woj. wielkopolskie
-
Widziałam, że wolontariackie psiaki byly dzisiaj na spacerze socjalizacyjnym w mieście, super! Oby tak dalej! Kado , dziękuję nie sądziłam że będzie tak szybki odzew.
-
Piszę tutaj po raz kolejny o transport, bo najwięcej osób tu zagląda. Szukam transportu dla 4-5 kg pieska z Zamościa do Poznania. Jakby ktoś słyszał to proszę o informację.
-
12. maja Mimiście stuknęła trzecia rocznica Adopcin. @jaguska jeszcze raz bardzo dziękuję Wam za te decyzję i opiekę nad dzikuską. Razem z Mężem nieraz wspominamy Mimisię, jej Adopcja to najpiękniejszy prezent jaki otrzymaliśmy na ślub Dziękujemy i na kolejne wspólne lata życzymy Wam wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia