Tyśka)
Members-
Posts
35750 -
Joined
-
Days Won
144
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tyśka)
-
Swietnie ♡ czy już go usunąć ze wspólnego ogłoszenia z Hera/Helcia?
-
Sama mam z tym dylemat... bo pisząc ryzykujesz kontem. Kiedy nie piszesz to ludzie i tak mogą po rozmowie zgłosić, że ogłoszenie wprowadza w błąd, a i sie nasluchasz. Ja jednak piszę, niech wiedzą gdzie jest. Rozumiem też ludzką frustrację. Sama nie mogłam znaleźć psa w odległości 100 km od siebie, kiedy go szukałam... bo co weszłam w ogloszenie to w opisie padała lokalizacja na drugim końcu Polski. A mi zależało na poznaniu psa przed adopcją, odwiedzeniem go chociaż 2x. Podobnie było na fb grupach lokalnych, w większości w których byłam to administratorzy nie pilnowali tego, aby bezdomniaki były faktycznie z okolic.
-
Mnie kilkukrotnie olx usunął ogłoszenia z informacją o transporcie za zwrot kosztów. Argument? Jest to ukryty handel. To tak jak "szczeniaki za zwrot kosztów utrzymania". W końcu poddałam się, piszę jak już potrzeba, że możliwa pomoc w organizacji transportu. Nie będę kopać się z koniem W ogóle można dostać bana za ogłaszanie zwierzaka z niewłaściwą lokalizacja (np. Pies w Lublinie, a ogłaszany na Wroclaw). Też już z 2x mi usunięto tak ogłoszenie, z informacją że kolejny raz może skończyć się zbanowaniem. Na razie ryzykuję... ogłaszam poza okolicami.
-
Jest posłuszna i wpatrzona w Panią, ostatnio czesto chodzi bez smyczy, bo trzyma się nogi Pańci i śpi w łóżku Znajomi Pani nie mogą uwierzyć, że to ta sama sunia. Też najmniej dawałam jej szansy na adopcję i normalność, bo na wolności nie dawała do siebie podejść i nie wykazywała zainteresowania człowiekiem. A to taki przytulak:).
-
Gotowe. U mnie Franio i Hela https://www.olx.pl/d/oferta/malenkie-przekochane-szczeniaczki-franio-i-hela-zaszczepione-CID103-IDTBXQu.html
-
klaus i enzo >>> Klaus nadal czeka na swojego człowieka... Enzo ma dom! <<<
Tyśka) replied to Olena84's topic in Psy do adopcji
Podeślij. Zdjęcia, filmiki, tekst i informacje na jakie miasta ogłaszasz. Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze. -
Zmienię, pomyśle:)
-
Oba psiaki które tutaj pokazywałam mają mieć domy, jada w tym tygodniu.
-
Podmienię na ich dwoje. :),
-
Nic się nie stalo:)
-
Nic się nie stalo:)
-
Chesterek przywital się z kotkami przez szparę w drzwiach. Obupólna ciekawość i spokój, więc przekazali sobie buziaki;) Socjalizacja na spokojnie będzie dalej trwać. Błyskawicznie łapie komendy, więc na pewno wykorzystają kroczek po kroczku ten potencjał, aby był szczesliwy. Pięknie chodzi na smyczy przy nodze, dużo merda ogonkiem, aaa i próbuje spać z nimi w łóżku Zachwycają się nim.