Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Swietnie ♡ czy już go usunąć ze wspólnego ogłoszenia z Hera/Helcia?
  2. Sama mam z tym dylemat... bo pisząc ryzykujesz kontem. Kiedy nie piszesz to ludzie i tak mogą po rozmowie zgłosić, że ogłoszenie wprowadza w błąd, a i sie nasluchasz. Ja jednak piszę, niech wiedzą gdzie jest. Rozumiem też ludzką frustrację. Sama nie mogłam znaleźć psa w odległości 100 km od siebie, kiedy go szukałam... bo co weszłam w ogloszenie to w opisie padała lokalizacja na drugim końcu Polski. A mi zależało na poznaniu psa przed adopcją, odwiedzeniem go chociaż 2x. Podobnie było na fb grupach lokalnych, w większości w których byłam to administratorzy nie pilnowali tego, aby bezdomniaki były faktycznie z okolic.
  3. Mnie kilkukrotnie olx usunął ogłoszenia z informacją o transporcie za zwrot kosztów. Argument? Jest to ukryty handel. To tak jak "szczeniaki za zwrot kosztów utrzymania". W końcu poddałam się, piszę jak już potrzeba, że możliwa pomoc w organizacji transportu. Nie będę kopać się z koniem W ogóle można dostać bana za ogłaszanie zwierzaka z niewłaściwą lokalizacja (np. Pies w Lublinie, a ogłaszany na Wroclaw). Też już z 2x mi usunięto tak ogłoszenie, z informacją że kolejny raz może skończyć się zbanowaniem. Na razie ryzykuję... ogłaszam poza okolicami.
  4. Ja mam nowe zdjęcia synka Żabci. Za chwilę wrzucę. Muszę zmniejszyć. Są piękne, a piesek jakby przeczuwał że ktoś o nim myśli... pojawił się jakiś dotąd nieobecny błysk w oku
  5. Dzień dobry:) miło czytać wieści z pierwszej wieści. Może kiedyś będziecie miec ochotę na wspólny spacer? My mieszkamy w okolicach Kórnika, czasem wpadamy do Poznania na socjalizację. Ogólnie jesteśmy dość mobilni i w weekendy zazwyczaj jeździmy na wycieczki.
  6. To może Benio? Ma 2 lata i od 2 lat czeka na dom... mieszka w dt z psami I kotami. https://www.olx.pl/d/oferta/ulozony-wykastrowany-2-letni-13-kg-radosny-pies-CID103-IDQqaKV.html
  7. Ja go nie ogłaszam na fb akurat, bo tam pokazuje go Marta z Bilgorajskiego Azylu jako Gizmo. Dodałam do swojego ogłoszenia nowe zdjęcia psiaczka, ze spaceru z Panem Wojtkiem.
  8. Jest posłuszna i wpatrzona w Panią, ostatnio czesto chodzi bez smyczy, bo trzyma się nogi Pańci i śpi w łóżku Znajomi Pani nie mogą uwierzyć, że to ta sama sunia. Też najmniej dawałam jej szansy na adopcję i normalność, bo na wolności nie dawała do siebie podejść i nie wykazywała zainteresowania człowiekiem. A to taki przytulak:).
  9. Tinusia... sunia ma już około 14 lat, ale radzi sobie nieźle. Pani bardzo ją kocha i z miłością, ciepłem o niej opowiada. o tym, że była dzikuską Tinusia nie pamięta. To teraz zupełnie domowa i miejska suczka. 🩷 Pani Edyto, dziękuję!
  10. Jeżeli uda się zebrać kupe przez parę dni i zanieść do badania to to lepsze. Łatwiej wcelować w odrobaczenie.
  11. Gotowe. U mnie Franio i Hela https://www.olx.pl/d/oferta/malenkie-przekochane-szczeniaczki-franio-i-hela-zaszczepione-CID103-IDTBXQu.html
  12. Podeślij. Zdjęcia, filmiki, tekst i informacje na jakie miasta ogłaszasz. Mam nadzieję, że u Ciebie dobrze.
  13. Jak trzeba odrpbaczyc to trzeba. Przy okazji podrzucę zalecenia oprafowane przez ESCCAP, kiedy odrobaczac psa, a kiedy kota, z jaką częstotliwością, mnie pomogly: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0nbMko7E8mdqRVqkgcJSFED7yW6ztoXAXDMA7mBhdfvhbEG1Z1myfUZA9z6ujomJil&id=100063061310804
  14. Oba psiaki które tutaj pokazywałam mają mieć domy, jada w tym tygodniu.
  15. Podmienię na ich dwoje. :),
  16. Chesterek przywital się z kotkami przez szparę w drzwiach. Obupólna ciekawość i spokój, więc przekazali sobie buziaki;) Socjalizacja na spokojnie będzie dalej trwać. Błyskawicznie łapie komendy, więc na pewno wykorzystają kroczek po kroczku ten potencjał, aby był szczesliwy. Pięknie chodzi na smyczy przy nodze, dużo merda ogonkiem, aaa i próbuje spać z nimi w łóżku Zachwycają się nim.
×
×
  • Create New...