Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
  • Posts

    35750
  • Joined

  • Days Won

    144

Everything posted by Tyśka)

  1. Chester-Groszek jest super! - tak o nim piszą jego Opiekunowie. Z kotami na razie przebiega socjalizacja z izolacją, niuchają się przez drzwi
  2. Mogę zrobić ogłoszenie szczeniaków na miejsce Lukierka, którego olx jest wyróżnione.
  3. Malaga, u mnie Pralinka na Wroclaw: https://www.olx.pl/d/oferta/pralinka-cud-miod-malenka-suczynka-wysterylizowana-CID103-IDURgWL.html
  4. Podmienię Nugacika na długowłosego Mania. Myślę że on to dom znajdzie raz dwa.
  5. Mój codziennie tak wraca nawet jak od paru dni nie padało to coś znajdzie mokrego.
  6. Dzisiaj tylko zdjecie na pierwszym spacerze po Katowicach Jutro więcej info jak noc i poczatki z kotami.
  7. Tak, tych zgłoszeń jest ogrom. Mnie rozwaliły dwa pieski pod Tomaszowem... Edit. Obaj mają domy już.
  8. Mogli, ale też nie ja prowadziłam tej adopcji, prosiłam znajoma o przekazanie, ona zapytała. Może gdybym sama porozmawiała to bym zapytała inaczej. Ale szkoda bo teraz ciężko o transport....
  9. Przykro mi, Groszek dzisiaj pojechał, Państwo nie przekazali tego wcześniej tylko jak już jechali to się dowiedziałam. Szkoda. Może bali się wieźć dwa obce psiaki.
  10. Groszek już w drodze do swojego Domu. Państwo nic nie mówili wcześniej, nie chcieli chyba zapeszać, a tu już byli dzisiaj w drodze o 12. To miłość od pierwszego wejrzenia , Pani od razu zachwycona zdawała relacje o tym, jaki Groszek jest wspaniały. Przywieźli ze sobą smakołyki oraz materiał z zapachem kotków. Będą na razie izolowac Groszka od kotów. W domu na Groszka czekają maty wechowe, maty do wylizywania i cała wyprawka. Przygotowali się też na podróż i piecho jedzie przypięty do pasów Tutaj zdjecie w objęciach Pańci. Potrzebne kciuki za zaprzyjaznienie się Groszka z kotkami, ale są dobrej myśli. Przygotowani na pracę.
  11. O rety, do Żabci w końcu los się uśmiechnął dzięki Tobie, elik. Nawet nie była ogłaszana, a ma dom. Nie szukaliśmy jeszcze transportu, a ona już jedzie. Rewelacja To musiało być przeznaczenie.
  12. U mnie Kofik jest Kacperkiem Skojarzył mi się z tym miłym duszkiem z bajki. https://www.olx.pl/d/oferta/kacperek-zakochany-w-czlowieku-wierny-psiaczek-sredniej-wielkosci-CID103-IDUQ1D5.html
  13. Ja dzisiaj dorobię Kofikowi olx. Na Łódź, godnie z sugestia Dory. Przepraszam że dopiero dziś, mam chorą córcię od paru dni.
  14. Benek Biłgorajski https://www.olx.pl/d/oferta/ulozony-wykastrowany-2-letni-13-kg-radosny-pies-CID103-IDQqaKV.html ? Też terrierowaty Albo Adaś który jest u Murki: https://www.olx.pl/d/oferta/polroczny-zadbany-jamnikowaty-psiak-przyjacielski-do-swiata-CID103-IDSTGqe.html ?
  15. Przepraszam... mialam odpisac a mamy chorobę w domu... wyleciało. Moja znajoma nie jedzie akurat w ten weekend na trasie Tomaszow-okolice Krosna, aby mogła zabrać sunię. Na razie nie wiem nawet kiedy Groszek jedzie, pytałam czy mogliby wziąć sunię, mieli dać odpowiedź... czekam.
  16. Podmienię ogłoszenie "Kapselka" jak tylko dostane znak, żeby zdejmować. I ciągle trzymam kciuki za piesia.
  17. Hurra! Ale się cieszę! Skacze pod sufit! Powiem Marcie bilgorajskiej, ona szukała domu Mary od początku jak trafiła do gminy, bardzo się ucieszy... a coś mi wspominała ze musi szukać też transportu dla szczeniaka do Poznania, może uda się połączyć.
×
×
  • Create New...