Jump to content
Dogomania

Tyśka)

Members
 • Posts

  34205
 • Joined

 • Days Won

  142

Everything posted by Tyśka)

 1. Jestem chyba jedyna. Mnie się te zdjęcia podobają. Widać, że Isia to niezła modelka i nawet ubieranie czapki i pozowanie nie jest dla niej straszne. Chce współpracować z człowiekiem. Aż chce się wykorzystać ten potencjał (nie do przebieranek, ale do współpracy). Ok, np. Sara miała przegiętą sesje foto w ubrankach, tak tu wg mnie jest zrobione z wyczuciem. Zapytania durne będą i bez zdjęć, bo sunia ładna. Nie ma co się czepiać zdjęć. 😉 Ja dzięki takim świątecznym zdjęciom znalazłam świetny dom dla kotka, którego mialam na DT przez pół roku, jak do mnie trafił był maleńką kulką, a... pomimo tego nie było zadnego odzewu. Nagle ktoś go wypatrzył na tych właśnie zdjęciach i okazało się, że to strzal w dziesiątkę. 🙂 Trzymam kciuki za domek dla Isi, a dla AM morza cierpliwości.
 2. A ja zapomniałam, że organizowałaś bazarek i zapomniałam poprosić o potwierdzenie wpłaty 😮. Przepraszam . 135zł dla Melci na koncie Marty biłgorajskiej. ❤️ DZIĘKUJĘ.
 3. Przepraszam, zaniedbałam wątek. Myślałam, że będę bardziej systematyczna. Dziękuję serdecznie za wpłaty: Agata K. - 15zł Monika K. - 20zł Monika K. - 50zł na karmę Aldrumka - 135zł z bazarku ❤️ Nesiowata - 20zł ❤️ Wydatki: - hotelowanie - 215zł - pół worka karmy - 64,70zł Aktualnie na koncie Melci mamy minus: -713,70zł.
 4. Mnie też się podoba, ale u nas z samcami jest różnie, więc nawet nie myślę o DT dla niego w tej chwili. Nic nic. 😄 Przepraszam! i dziękuję. Pewnie, że można 😉
 5. Proszę Was jeszcze o udostępnienia Pako (na dniach wstawię na swój profil jego mniej urodziwe siostry). <<POST NA FB Z PAKO>> Zostali interwencyjnie odebrani ze spartańskich warunków ze wsi z ok. Tomaszowa Lubelskiego, jedli całe życie chleb namoczony w wodzie, a mieszkali w takich warunkach, że mowę mi odjęło (prowizoryczna maleńka klatka niczym dla królika!). On i jego 2 siostry awaryjnie mieszkają w oborze, nie mają nawet budy... ich najbiedniejsza (bo najbardziej wycofana i wychudzona) siostra ma DT, ale też tylko do 10. grudnia. Tak czy siak, i tak ma najlepiej, a jej rodzeństwo w oborze... 😞 I olx'y wszystich: Pako: https://www.olx.pl/d/oferta/psie-szczescie-ma-na-imie-pako-7-msc-maly-pies-mix-terrier-sznaucer-CID103-IDRYdC5.html?bs=olx_pro_listing Inka: https://www.olx.pl/d/oferta/niesmiala-nieduza-przylepka-7-miesieczna-inka-pilne-CID103-IDRYUhA.html?bs=olx_pro_listing Rubi: https://www.olx.pl/d/oferta/7-miesieczna-nieduza-rubi-radosna-pozytywna-sunia-pilnie-szuka-domu-CID103-IDS0Hah.html?bs=olx_pro_listing Alma (ona ma DT): https://www.olx.pl/d/oferta/7-miesieczna-kruszynka-delikatna-i-przekochana-szuka-domu-CID103-IDRTkIj.html?bs=olx_pro_listing Najgorzej chyba ma Inka, bo ma najuboższą okrywę włosową i do tego najmniej urodziwa.
 6. U mnie prościej. Psiak nieduży to dopasuję któreś najbardziej zniszczone bodziaki małej 😄
 7. Świetny pomysł. W sumie coś pokombinuję ze starą koszulką, bo kołnierz przy mobilnym bobasie jest niebezpieczny, musze ciągle ich pilnować czy na siebie nie wpadają 😄 Dzięki za pomysł!
 8. Kurka, miałam ogłosić Twojego tymczasa, Czarusia. Na śmierć zapomniałam... musze odkopać informacje o nim i zdjęcia. Ogarnę to w wolnej chwili. PRZEPRASZAM. EDIT: Przejrzałam pobieżnie wątek. Czy dasz radę skrobnąć parę słów o Czarusiu? Obcych się już nie boi? (wnioskuję po zdjęciach, że wita ich bez większych problemów). Jest energiczny (zdjęcia na to wskazują :p), zgodny w stadzie? Jak zachowuje się w domu? W jakim jest wieku?
 9. Dziękuję 😉 Jest ankieta adopcyjna w sprawie Benka, ale taka sobie... i z Legnicy. Marta i tak sprawdzi dom, bo kolejka po psiaka się nie ustawia, ale raczej nic z tego nie będzie.
 10. Świetnie! Faktycznie jest mniejszy niż na peirwszych zdjęciach. W takim razie czekam na ładne foto i fruuu do domku.
 11. Przytuptałam na wątek Finka. Jest rewelacyjny. ❤️ Mój Horek też w piątek był kastrowany, gorzej znosi ograniczenie ruchu niż kołnierz. W kołnierzu tylko wszystko tratuje, nie zważa na przeszkody.
 12. Też tak myślę. Ludzie na razie za bardzo skupieniu kosztami życia, żeby przygarniać psiaki. Adopcje idą, ale głównie małych psów. Tak, bardzo Wam (Tolu, Nesiowata, Ellig, Jaaga, Jo37... wszyscy których też nie wymieniłam, bo przeoczyłam, a którzy udostępnili ❤️ ) dziękuję za udostępnienia Piksela. Myślałam, że przy tylu udostępnieniach będzie chociaż jedno zapytanie na FB, niestety nie ma.
 13. Nowe zdjęcia Benia 😞 Jak był szczeniakiem proponowałam dziewczynom, że wezmę go na DT, ale wtedy odmówiły... szkoda, bo może miałby już dom. Może Wielkopolska byłaby dla niego łaskawsza...
×
×
 • Create New...