Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Zapisuje wątek trafiłam tu za dobermanem duplo mam nadzieje że mu się uda i znajdzie dom
  2. szczęściara:multi::multi::multi: Wszystkiego dobrego malutka
  3. szczerze to jestem zaskoczona młoda śliczna sunia myślałam że domek bardzo szybko się znajdzie.
  4. Jestem w szoku jak ktoś mógł zrobić coś takiego ja niestety teraz nie mogę przygarnąć żadnego psiaka
  5. Może coś w nowym roku się ruszy
  6. szczęściara ale się jej domek trafił widać że dobrze trafiła:-)
  7. A jak Niko i jego postępy kiedy będzie mógł zacząć szukać domu?
  8. taki słodziak ciekawe czemu nikt go nie chce :-(
  9. super że dziewczynki już bezpieczne teraz tylko żeby domek szybko się znalazł.
  10. [quote name='elik']Ponieważ dla malucha każdy dzień tam, to zagrożenie, może napisz do państwa czy tylko się zastanawiają, czy może nie są zainteresowani tym psiakiem. A co do charakterku yorczków, to faktycznie bywa różnie :)[/QUOTE] dostałam odpowiedz od państwa nie spodobał się
  11. [quote name='elik']Mam dwie sunie i jednego psiurka. Wszystko pociachane, a to malutki psiak więc mam nadzieję, że nie będzie rozlewu krwi :) Ale może poczekajmy z załatwianiem transportu do czasu jak odpowiedzą Elza22. Jeśli wypaliłby DS, to szkoda psiaka męczyć podróżą i tracic kasy. Jak dawno napisałaś do państwa ?[/QUOTE] wczoraj tylko że na tych zdjęciach mało co widać i mało wiadomo o piesku
  12. Nareszcie jakieś dobre wieści jeszcze żeby tylko Korcia przekonała się do Lunki.Nikt nie dzwoni w sprawie jej adopcji?
  13. Ciekawe czy będą jakieś wieści z nowego domku
  14. ale wieści:multi::multi::multi:
  15. [quote name='Livka']Znalazłam chętnych na yorka lub mix yorka - może warto spróbować :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219115-Chętny-domek-szuka-yorka-mix-yorka.[/URL] ale widzę, że założycielka wątku jest tutaj ... u psinki :hmmmm:[/QUOTE] Wysłałam państwu fotki psinki ale nie dostałam jeszcze odpowiedzi.
  16. biedaczek ale śliczny domek szybciutko powinien się pojawić
  17. Super wieści :multi::multi::multi: nie ma to jak własny domek dużo radości maleńka:lol:
  18. Oby telefon zadzwonił a państwo przyjechali po dziewczynkę:-)
×
×
  • Create New...