Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. widać że chłopaczek szczęśliwy oby już zawsze był tylko szczęśliwy ;-)
  2. Nowe prawo nie sądzę że zmniejszy ilość bezdomnych yorków z tego co zauważyłam to ceny yorków z pseudo strasznie spadły można kupić szczeniaka za 300zł nie myślałam że tak kiedyś się stanie a jednak tak jest dzisiaj moja koleżanka kupiła sobie yorka pieska 10- miesięcznego za 200 zł to czysty york śliczny maluszek zabrała go do weterynarza bo cena wydawała się jej za niska i dzisiaj przyszły wyniki że mały jest zdrowy wiec po niego pojechała.Jak będą schodziły po tak niskiej cenie to za jakiś czas będzie wysyp bezdomnych yorków w schronach.
  3. Co u dziewczynki są jakieś wieści???
  4. jak Duplo zniknął???
  5. No to faktycznie nie zazdroszczę urwanie głowy widzę tam macie.Oby zaginione psiaki się odnalazły i adopcje cały czas dobrze szły;-)
  6. Cały czas dobre wieści a wiadomo co tam u Elzy bo ten domek do końca pewny nie był chyba coś tak mi się wydaje że miał być sprawdzony???
  7. cudne maleństwo domek szybciutko znajdzie.
  8. Podnoszę dziewczynki są jakieś nowe wieści???
  9. Super wieści oby dziewczynki już zawsze były szczęśliwe:multi::multi::multi:
  10. Wieści super dobrze że dziewczynka już nie boi się tak jak wcześniej teraz tylko dobrego domku do pełni szczęścia jej brakuje;-)
  11. Super wieści bądź szczęśliwy piesku:multi::multi::multi:
  12. Jak tam dziewczynka jest jakieś zainteresowanie ???
  13. A ile Niko już jest w hoteliku???
  14. Super wieści:multi::multi::multi: bądź szczęśliwa maleńka
  15. Moja ulubienica w domu super oby to był ten dom :-)
  16. Skopiowałam z innego wątku :Moi drodzy sąsiadom odszedł 4 letni psiak w typie Owczarka Niemieckiego Długowłosego i podjeli decyzję o ADOPCJI kolejnego psa. Zgłosili się do mnie o pomoc w znalezieniu odpowiedniego pupila pies najlepiej młody szczeniak lub do 6-7 miesięcy RAS DUŻYCH lub średnich takich jak owczarek niemiecki, kaukaz, mieszanka z wilczurem mieszanka z ONkiem lub coś w typie. Mieszkamy w miejscowości Nowe Drzewce najlepiej aby psiak był z okolic Głogowa, Leszna, Wschowy, Śmigla, Sławy. Ewentualnie może być suczka ale ... Pies musi być sprawdzony gdyż sąsiedzi mają 2 małych dzieci. Sąsiedzi zapewniają dla psa bardzo dobre warunki - psiak mieszkałby we własnym kojcu z dużą budą pełną miską, towarzystwem dzieci i innych psów ( moich na spacerkach ). Jeśli macie jakieś informacje piszcie do mnie proszę na PW gdyż umieszczam tę informację w kilku wątkach. Będziemy wdzięczni za pomoc - domek pełen ciepła i miłości czeka z otwartymi rękami
×
×
  • Create New...