No proszę nareszcie coś się ruszyło dzodzo z ND jest chyba z łodzi zaraz do niej napisze i zapytam czy nie mogłaby wizyty przeprowadzić a może zna kogoś kto by mógł.
dobermanki potrzebują pomocy proszę zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/213656-Wyniszczon******-przykute-łańcuchami-w-szczerym-polu[/url]
Myślę że chłopaczek się nie obrazi dobermanki potrzebują pomocy proszę zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/213656-Wyniszczon******-przykute-łańcuchami-w-szczerym-polu[/url]