Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Ja jeszcze tylko dodam że jak będzie już coś wiadomo z tym transportem to ja trochę wcześniej muszę wiedzieć żebym mogła na spokojnie małego do mamy dać i udać się po małą do Wrocławia.
  2. mogę dać małej BDT tylko nie wiem czy uda się zorganizować transport do Wrocławia mogę po nią wyjechać.
  3. biedne przestraszone maleństwo teraz będzie już wszystko dobrze tylko domek szybko musi się trafić.
  4. [quote name='Rumi.']biedne psisko, mam małą chwilę więc może wklej tu tekst który ma być w ogłoszeniach, zrobię tablicę i gumtree dla niego ;)[/QUOTE] Tekst ten co powyżej nie mam weny do pisania innego.Z góry dzięki.
  5. [quote name='phase']Znalazłam takie bazarki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233004-Bazarek-ogłoszeniowy-cz-3-do-30-10-godz-23-na-Bakusia-i-nasze-psiaki!![/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233154-Szybki-bazarek-ogłoszeniowy-EDYCJA-V-różne-pakiety-20-30-40-50-do-15-10[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232331-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233232-OGŁOSZENIOWY!-Tylko-10-pakietów!-Do-14-października!-Zapraszam![/URL][/QUOTE] dzięki;-) wykupię mu ogłoszenia może ktoś go wypatrzy
  6. Super jeszcze raz wielkie dzięki za dodanie zdjęć.Mam jeszcze pytanko gdzie można wykupić pakiet ogłoszeń dla psiaka?
  7. [quote name='phase']Proszę przesłać zdjęcia na : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] może mi się uda dodać fotki.[/QUOTE] wysłałam zdjęcia z góry dziękuję;-)
  8. zapraszam do starszego dobermana [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233296-STARSZY-DOBERMAN-PILNIE-SZUKA-DOMU!-nie-przeżyje-zimy-w-schronisku[/url] i proszę o pomoc w dodaniu zdjęć.
  9. Nie mogę dodać zdjęć może ktoś pomoże?
  10. TAJSON vel SYNUŚ - doberman ok 10 lat TAJSON zwany SYNUSIEM.. jest ofiarą ludzkiej bezmyślności, głupoty i bezduszności. Nie wiemy jak żył, w jakich warunkach, z jakimi ludźmi.. Wiemy natomiast, że jest cudownym psem, który kocha człowieka ponad wszystko. To człowiek doprowadził go do stanu takiego, że za chwilę z powodu nieleczonej zaćmy straci jedno oczko.. Drugie piękne i zdrowe. To człowiek doprowadził jego piękne ciało do stanu z liczną ilością guzów, guzków, ran.. :( To człowiek pokazał mu, że jest "tylko" psem, który jest całkowicie zależny od ludzi.. Jednak Tajson kocha człowieka.. Jest mu wierny.. Patrzy tym swoim jednym oczkiem w Twoje oczy i mówi.. "Tak jestem tylko psem i bardzo Cię potrzebuję".. Uwielbia być przy boku ludzi.. Czuje się wtedy bezpieczny. Na inne psy reaguje obojętnie, pięknie chodzi na spacery.. Ludzie teraz apel do WAS! TAJSON nie przeżyje zimy w schronisku.. TAK jest stary i bardzo potrzebuje domu! To piękny, łagodny doberman! Miłośnicy RASY DOBERMAN - proszę WAS o dom dla SYNUSIA! Jakiś dziwny czas dla starszych, chorych psiaków.. Ludzie często się Was kochane pozbywają! Zwykłe szuje! TAJSON czeka sobie w schronisku w GAJU koło Poznania 510 926 771 - karolina [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zlazłam tego biedaka na FB postanowiłam założyć mu tu wątek.
  11. jestem na zaproszenie zapisuje w wolnej chwili poczytam.
  12. całe szczęście że mała bezpieczna.Miałam przeznaczyć na transport ale w takim wypadku będzie na szczepienia poproszę numer na pw szkoda że tak daleko mam do suni chwyciła mnie za serducho.
  13. na fb jest takie zapytanie :czy jest możliwość żeby ją ktoś przywiózł do Białobrzegów koło Radomia ??? przecież to tylko 70km ja mogę dołożyć się do transportu.
  14. [quote name='obraczus87']Wiem, że Mysza2 i mysza 1 szukają transportu dla psiaka na trasie Warszawa-Wrocław. Gdyby mała została dowieziona do Wrocławia łatwiej byłoby coś zorganizować...[/QUOTE] tak mogłabym ją odebrać we Wrocławiu ale najwcześniej za dwa tygodnie bo teraz nie mam jak bo mam małe dziecko i nie mam prawka. I tak chciałam wziąć sunie dopiero za dwa tygodnie ale sunia jest w takiej sytuacji ze nie może czekać.A może ktoś może jej dać dt chociaż na dwa tygodnie wtedy ja bym nawet pociągiem po nią pojechała,trzeba coś zrobić bo ta mała zginie pod kołami.
  15. [quote name='obraczus87']Czy to jest ten Głogów-okolice Zielonej Góry?? Mysza2, Mysza 1 - szukaja transportu dla psiaka do DS na trasie Warszawa-Wrocław. Może by się udało połączyć to wszystko.[/QUOTE] tak to jest ten głogów dolnośląskie
  16. [quote name='Ziutka']Elza, ile to jest kilometrów do Ciebie z miejsca gdzie przebywa maluszek ?[/QUOTE] prawie 500km
  17. jestem faktycznie ta sunia jest w największej potrzebie mogę dać jej dt tylko to kawał drogi
  18. [quote name='Poker']Pani próbowała pójść z nią po schodach i niestety nic z tego.:-( Elza22, mam propozycję. Jak się przeprowadzisz do Wrocławia i sunia do tego czasu nie znajdzie DS albo innego DT to chętnie Ci ją powierzę. [B]Bardzo Ci dziękuję ,że zauważyłaś Myszkę i chciałaś dać jej szansę.[/B] Pisałaś ,ze szkoda u Ciebie marnować miejsce i masz rację.Bierz jakąś bidę. Masz coś na oku ?[/QUOTE] Wielka szkoda jak oglądałam filmik z małą to myślałam że jest szansa.Jak się przeprowadzimy to może wtedy się uda ajk piesek którego teraz wezmę znajdzie domek. Nie mam nic na oku to moja chyba już 7-propozycja dt i jakoś zawsze nic z tego nie wychodzi ale to akurat dobrze bo tamte sunnie albo szybko znalazły ds albo w dt które są bliżej.
  19. i jak udało się sprawdzić ją na schody?
  20. Czytałam trochę o chorobie małej, nie wygląda to za ciekawie.Jednak na filmiku nie wygląda to tak źle.
  21. [quote name='Poker']To super,ona moze też poczekać. A TZ się zgadza?[/QUOTE] Zgadza się przyzwyczaił się że jestem psiarą;-) Miał tylko jeden warunek żeby to nie był duży pies ze względu na małego.
  22. Spokojnie poczekam, ja i tak jak wszystko będzie dobrze, to dopiero za dwa tygodnie mogę ją zabrać do siebie.
  23. [quote name='Poker']to brzmi bardzo obiecująco. Czy ewentualnie wtedy byś mogła wziąć sunię? A wiesz już w jaki rejon miasta? Pani zrobi próbę ze schodami jutro,ale nie wiem czy nie będę musiała pojechać do niej na drugi koniec miasta, bo trochę jest mało zaradna.[/QUOTE] Szukamy czegoś na obrzeżach miasta jak teraz sunia nie będzie mogła do mnie trafić to będę szukała jakiejś innej suni jest tyle potrzebujących piesków szkoda żebym miejsce sie marnowało przez te kilka miesięcy.
  24. zapotrzebowanie na rasę jest ale nie ma na miksy niestety.
×
×
  • Create New...