Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. a domku nie widać ;-(
  2. A tu cały czas cisza dalej nic nie wiadomo co u suni ????
  3. niesamowite jacy ludzie są bezmyślni szkoda tylko ze na tym biedne zwierzęta cierpią
  4. Fotki boskie widać że wreszcie biedaczek szczęśliwy oby jeszcze tylko domek szybko się znalazł
  5. Ale wpadka zakręcona ostatnio jestem witam chłopaczka mam nadzieje że szybko domek znajdzie ;-)
  6. Witam dziewczynkę;-)
  7. Witam przystojniaka;-)
  8. Śliczna dziewczynka ;-) można już chyba zmienić tytuł.
  9. wszystkiego dobrego piesku na nowej drodze;-)
  10. trzymam kciuki za DS dla dziewczynki ;-)
  11. Takie informacje to ja rozumiem bardzo się cieszę że nareszcie chłopaczek będzie miał swój własny domek i to jaki :multi::multi::multi:
  12. Takie wiadomości to ja rozumiem :multi::multi::multi:
  13. Nareszcie jakiś promyczek nadziei ;-)
  14. Super wieści ;-) Na głogów-info nadal jest masę ogłoszeń typy sprzedam yorka czy york szuka pierwszej partnerki skoro weszła ustawa o zakazie rozmnażania nie rodowodowych psów i kotów to można gdzieś zgłosić takie ogłoszenia????
  15. [quote name='panbazyl']ech - odwiedzam tylko. Na miaukonkowie mnie na razie zjechali - czy to tak zawsze jest - można znienawidzić takich ludzi juz na starcie. A psy i koty do dobry pomysł, byle psy byly ludzkie. U mnie do tej pory wszystko sie sprawdzało ok, do momentu wizyty psa znajomych..... Nie pozwalajcie żadnym psom obcym być w waszych domach bez smyczy a tym bardziej na podwórkach....[/QUOTE] Twój kot został zagryziony???
  16. No takie zakończenie to ja rozumiem szczęścia maluszku;-)
  17. biedna dziewczynka
×
×
  • Create New...