[quote name='panbazyl']ech - odwiedzam tylko.
Na miaukonkowie mnie na razie zjechali - czy to tak zawsze jest - można znienawidzić takich ludzi juz na starcie.
A psy i koty do dobry pomysł, byle psy byly ludzkie. U mnie do tej pory wszystko sie sprawdzało ok, do momentu wizyty psa znajomych..... Nie pozwalajcie żadnym psom obcym być w waszych domach bez smyczy a tym bardziej na podwórkach....[/QUOTE]
Twój kot został zagryziony???