Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Niesamowite wiadomości jednak są jeszcze ludzie o wielkim sercu
  2. Podniosę...................
  3. a bezpłatny DT dla dobermana jest w ogóle możliwy może jaki miłośnik rasy byłby wstanie dać mu tymczas
  4. Widziałam materiał o pestce biedne maleństwo co ona musiała przeżyć w materiale była mowa o osobie zainteresowanej adopcją pestki czyli dom ma zapewniony jak dojdzie do siebie???
  5. Ślicznotka szybciutko znajdzie dom:-)
  6. Tak to już bywa z ludźmi tylko po co nadzieje dają a może coś jej wypadło i się jeszcze odezwie będę trzymała kciuki żeby tak było.
  7. Ja również się dołożę jak już ustalicie co i jak to poproszę o numer konta prześlę jakiś grosik dla chłopaczka.
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217606-szukam-psa[/url] poszukiwana mała sunia sama bym dodała ale nie umiem dodawać zdjęć.
  9. Finansowo nie wspomogę suni ciągle odnawiam jej i odświeżam ogłoszenia wreszcie ten jedyny wymarzony domek musi się pojawić dziewczynka ma masę wejść wiec nie mogę zrozumieć czemu ciągle nie ma swojego człowieka.
  10. staruszek doberman nie przeżyje zimy w schronie:-(
  11. A jak wygląda sytuacja z ogłoszeniami chłopaka????
  12. Biedny chłopaczek cały czas o nim myślę i nie mam pojęcia jak mu pomóc:-(
  13. Jak maluszek pewnie apetyt mu dopisuje.
  14. domku domku gdzie jesteś??? :-(
  15. No i się udało dziękuję ślicznie za pomoc:-)
  16. Nie mam pojęcia wszystko zrobiłam i nic.daga31081980 faktycznie jak klikam na twój banerek to owczarek się pojawia.
  17. zrobiłam wszystko krok po kroku i nic się nie zmieniło
  18. [quote name='jofracy']proszę bardzo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217587-Staruszek-dobermana-po-12-latach-wiernej-służby-wyrzucony-jak-śmieć!!!"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JlFi171VJbQ/Tr2G4P-EQdI/AAAAAAAAA64/2HyHGEje9ys/s250/2dsmfch-2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] jak dodać banerek może mi ktoś podpowiedzieć jak to się robi
  19. Tak tylko tam jest bardzo długa kolejka.Oby dla dyzia i reszty chłopaków jak najszybciej domki się znalazły.
  20. Przepraszam że nie na temat 12 -letni doberman oddany do schroniska bo się nudził zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/217587-Staruszek-dobermana-po-12-latach-wiernej-służby-wyrzucony-jak-śmieć[/url]
  21. Hadarku wiem że się nie pogniewasz 12 -letni doberman oddany do schroniska bo się znudził zajrzyjcie chociaż [url]http://www.dogomania.pl/threads/217587-Staruszek-dobermana-po-12-latach-wiernej-służby-wyrzucony-jak-śmieć[/url]
  22. jak pies może się znudzić biedny staruszek.
  23. Oby chłopak już zawsze był taki szczęśliwy:-)
×
×
  • Create New...