[quote name='jofracy']proszę bardzo:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217587-Staruszek-dobermana-po-12-latach-wiernej-służby-wyrzucony-jak-śmieć!!!"][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JlFi171VJbQ/Tr2G4P-EQdI/AAAAAAAAA64/2HyHGEje9ys/s250/2dsmfch-2.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
jak dodać banerek może mi ktoś podpowiedzieć jak to się robi