Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. Prawdziwy Przystojniak :-)
  2. [quote name='MaDi']Zadzwonili w sprawie 4 kilogramowej suni:evil_lol:[/QUOTE] No to musiało być przeznaczenie:-)
  3. Prawdziwa Ślicznotka:-)
  4. biedne dziewczynki może znajdzie się jakaś dobra dusza która da im dom na ostatnie miesiące ich życia.
  5. I jak tym razem transport wypalił?:-)
  6. Nie rozumiem tych ludzi po co głowę zawracają
  7. A tu dalej cisza wiec pewnie nikt nie dzwonił z ogłoszeń a ci państwo co adoptowali kropkę to gdzie ją wypatrzyli???
  8. i jak dziewczynka już w domku?
  9. Jaka śliczna sunia :-)
  10. Mia trzymaj się jutro i bądź grzeczna
  11. dobrze ze już niedługo będzie grzał dupkę ;-)
  12. jak cieczka się skończy to chociaż chłopak się uspokoi.Dziewczynka jest młodziutka i śliczna jestem pewna że domek szybko się znajdzie tylko trzeba ją ogłaszać.
  13. Też kiedyś go szukałam i trochę mi zajęły te poszukiwania bo całkiem inaczej wygląda ;-)
  14. http://nadzieja-dobermana.pl/psiak/379
  15. jest na stronie jako maks tylko fotka kiepska ale to on.
  16. Chłopak już w domku? coś tu strasznie pusto
  17. o proszę jaki dzielny chłopaczek oby domek jeszcze szybko się znalazł:-)
  18. Kciuki cały czas zaciśnięte kiedy będą jakieś wieści?
  19. Mia nie trafiła do was jako szczeniak??? bo wygląda identycznie jak pies moich sąsiadów mix amstafa i dobermana i wiem że ten facet co miał te szczeniaki to tylko moim sąsiadom sprzedał szczeniaka a reszta miała do schroniska trafić.
×
×
  • Create New...