Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. 5 Elza przepiękna no i mam sentyment do imienia :-)Porobię jej ogłoszenia wpadła mi w oko:-)
  2. biedne smutne mordeczki a te psy z pierwszej strony to nie są chyba aktualne niektóre w nowych domkach.
  3. odświeżyłam dziewczyną ogłoszenia może telefon zacznie dzwonić.
  4. Takie maleństwo to domek szybciutko znajdzie :-)
  5. super że wszystko się udało:-)
  6. Jestem w szoku:crazyeye::placz::placz::placz: do czego zdolny jest człowiek
  7. [quote name='Drzagodha']Zresztą, zapraszamy do nas ;) W końcu z Głogowa jesteś, tak?[/QUOTE] Tak jestem z Głogowa z miłą chęcią bym was odwiedziła ale na chwilę obecną to nie możliwe bo jestem w ciąży ale jak maleństwo pojawi się na świecie i znajdę chwilę to odwiedzę psiaki:-)
  8. [quote name='Drzagodha']Te, które już mogą - tak. Przed zabiegiem są tylko szczenięta i kocięta. W umowie mamy jednak zapis o konieczności wykonania tego zabiegu, o czym adoptujący są informowani. Staramy się to sprawdzać podczas wizyt poadopcyjnych, wiele zostaje faktycznie sterylizowanych, niektórych musimy niestety pogonić.[/QUOTE] To dobrze najważniejsze to zmniejszać liczbę bezdomnych zwierząt.
  9. Przypominam o suniach które potrzebują pomocy !!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/213656-Wyniszczon******-przykute-łańcuchami-w-szczerym-polu[/url]
  10. Ja też jestem zaskoczona brakiem telefonów. Na wątku również brak zainteresowania nie mam pojęcia czemu tak jest.
  11. Ale telefon kiedyś zadzwoni musi takie fajne sunie szkoda że nie są kopiowane tak domek pewnie raz dwa by się znalazł.
  12. Ja mam pytanko czy zwierzęta jak opuszczają schronisko są wykastrowane i wysterylizowane????
  13. Śliczna dziewczynka:-)
  14. No to tylko pozazdrościć takich lekarzy niestety w mojej okolicy takich nie ma a przydał by się jakiś porządny weterynarz któremu nie zależy tylko na pieniądzach a na dobru zwierzaczków.Jestem pewna że chłopak szybko znajdzie domek.
  15. Nadal nie ma wieści?????
  16. trzymam kciuki za wszystkie psiaki:-)
  17. Biedny chłopaczek oby wszystko się udało trzymam kciuki.
  18. szczeniaczki przesłodkie oby dobre domki znalazły
  19. Śliczna dziewczynka jak można takie maleństwo doprowadzić do takiego stanu
  20. no to bardzo nieciekawa sytuacja ciągle odnawiam dziewczyną ogłoszenia ale chyba nikt nie dzwoni jakbym mogła zabrała bym ją do siebie niestety nie mogę:-(
  21. a gdzie jest sara w schronisku?
  22. Chłopaczek naprawdę fajnie wygląda z dnia na dzień musi być lepiej i oby domek szybko się znalazł.
  23. i jak sytuacja wygląda jak dziewczynki?????
×
×
  • Create New...