Jump to content
Dogomania

Elza22

Members
  • Posts

    1729
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elza22

  1. A może są jakieś nowe zdjęcia Skarpetki i Sary na temat Skarpetki nic nie wiem poproszę jakieś informacje o niej to porobię jej ogłoszenia.
  2. Nareszcie dziewczynka w domku:multi::multi::multi: Pozmieniam ogłoszenia bo razem dziewczynki były ogłaszane.A coś na temat nowego domku wiadomo mam nadzieje że był sprawdzony i dobrze trafiła.
  3. witam mam chętny domek na yorka oczywiście może być mix najlepiej gdyby to był szczeniak albo młodziutki piesek wiem że ciężko o szczeniaczka ale zapytać nie zaszkodzi a tylko taki piesek interesuje państwa.
  4. Brak słów jak człowiek może doprowadzić psa do takiego stanu
  5. kciuki mocno zaciśnięte:-)
  6. Ja mam dobermana który waży 40kg i yorka który ma 2kg i doskonale sie dogadują wiec jestem dobrej myśli.
  7. Dziewczynka potrzebuje wyjątkowego domu to nie pies dla każdego ale jestem pewna że taki domek się znajdzie:-)
  8. To była trudna decyzja ale jedyna jaka można było podjąć dobrze że macie to już za sobą.
  9. Takie śliczne dziewczynki i jeszcze nie w domkach jak to się stało?;-)
  10. Ja też się zastanawiam co się dzieje że tu taka cisza
  11. Prześliczna jest biedna chudzinka ale z pewnością szybko przybierze na wadze:-)
  12. co ciekawego słychać u dziewczynki?
  13. o kociakach zapomniałam bo jestem psiarą:-) Ale fajnie że kociaki też znalazły domki:-)
  14. Co słychać u dziewczynki ??
  15. Super że psiaki już w nowych domkach
  16. Biedne dziewczynki :-(
  17. Jestem zapisuje poczytam później
×
×
  • Create New...