Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. A gdyby Furię ignorować po każdym ataku.Traktować jak powietrze.Może załapała by,że nie wolno.
  2. No to jednym słowem najbliższe półrocze zaplanowane.:eviltong:
  3. Sąsiedzi którzy by mnie zlinczowali za szczekanie i innego rodzaju hałasowanie.Już im Figa przeszkadza i koty też.:shake: Poza tym jeszcze finanse.
  4. [url]http://i1327.photobucket.com/albums/u673/Satht/1303/DSC_1161_zps4c51aa1a.jpg[/url] jak się słodko przytulają :loveu: Dlaczego ja nie mogę mieć drugiego psa :-(
  5. a we wrześniu we Wrocławiu.:lol:
  6. O n pewnie taki żywiołowy bo siedział długo w zamknięciu.Z jakiś czas powinno się to uspokoić.
  7. Cudna jest. :loveu: Mam nadzieję,że zaraz będzie kolejka chętnych. Jak się troszkę ociepli to chyba trzeba by popracować nad jej fryzurką.
  8. Ta banda jest świetna.Fajne są te spacerowe tereny i jeziorko coraz ładniejsze. Figunia bez tej smyczy odżyje i wyszaleje się.Widać,że jest szczęśliwa.
  9. Moja Figa średniaczka w wieku 4 m ważyła 6,30 kg ale była okropnie chuda.Po miesiącu bytności u mnie ważyła 8,35 kg.
  10. Super,że chłopaki mają dom.:multi:
  11. [quote name='danyww']Jak to nie ma, jak to nie ma :mad: Ja zawsze jestem bo czytam wszystkie wątki o sznupkach ..ale się nie ujawniam :evil_lol:[/QUOTE] To całkiem jak ja i pewnie kilka innych osób.:eviltong:
  12. Cudny :loveu: Miejmy nadzieję,że szybko znajdzie domek.
  13. Trzymamy kciuki za Dumkę :kciuki:
  14. [quote name='Fides79']sumie to dobrze, że ma kto z F wychodzić hihihi, bo nie dosyć, ze nie zawsze jest pogoda taka żebym mogła wyjść z Anią to na dodatek od jakiegos czasu mam problemy z chodzeniem byłam nawet u chirurga, dostałam maść z antybiotykiem, ale niestety poprawy brak a doskwiera mi wrastający paznokieć, w najbliższy poniedziałek ide znowu, może łaskawie mi wytnie to cholerstwo albo sama utnę ale raczej cały palec :angryy:[/QUOTE] Współczuję bo to bolesna sprawa.
  15. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bolt_miesicznica004.jpg[/url] cudny ten maluszek :loveu:
  16. Margi

    Sfora Hektora

    U nas też tulipany wychodzą z ziemi.Jeszcze tylko kilka dni i zrobi się ciepło. Te maluśkie kurczaczki są słodkie i takie ładne.
  17. Fixuś cudnie śpi. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/marzec/dol13/DSC_1131_zps3d6d3562.jpg[/url] czyżby sznaucerowa broda rosła?
  18. Margi

    Sfora Hektora

    Śliczne te kurczaczki.:lol: Widocznie matka natura wie że idzie ciepła wiosna i pozwala maluchom się wykluć.
  19. Marzyciel ma cudną sylwetkę.:loveu: Fajnie,że mogłyśmy filmik pooglądać.
  20. No to trzymam kciuki za przemyślenia.
  21. Margi

    Sfora Hektora

    Byłam,zdjęcia oglądnęłam. Fajne te ptasie klucze na niebie.
×
×
  • Create New...