Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Serio.Wszystko widzę i wszystko działa.
  2. Jak nie działa ?Naciskam na zerduszkowy banerek i wszystko działa.
  3. Wszyscy chwalą.Zawsze mówiłam,że Bolcik to mądry psiaczek tylko jeszcze maleńki.:lol:
  4. Jak kto z niego wyrośnie. No przecież grzeczny Fixik.:loveu: Zdjęcia cudne.Chłopaki wyglądają na takich ułożonych.
  5. Cudny jest ten zajaczek wielkanocny.:loveu:
  6. Margi

    Sfora Hektora

    Nie wiem czy dobrze widzę,ale to dwa ownickie leśne na jednym krześle? Fajnie wyglądają.Puchacze jedne.:lol:
  7. 100 długich psich lat dla Vesper.:loveu:
  8. Witam się. Pozwoliłam się wprosić,ponieważ już od dłuższego czasu podczytuję różne wątki o Twoim tymczasach.
  9. [url]http://img41.imageshack.us/img41/2582/dsc0130ca.jpg[/url] a co to za smutasek? Figusia taka brykająca jest bardzo rozkoszna. Zgredek chyba przybrał na wadze,bo kombinezonik jakiś opięty.:lol:
  10. Oni są cudni obaj.Nie mogę się napatrzeć.:lol:
  11. Ja nie wstawiałam a u koleżanki muszę sprawdzić.
  12. Fajnie się chłopaki bawią. Fixikowi chyba bardziej się wybarwiła ta beżowa pręga na grzbiecie.Urósł maluch.
  13. Przyjdzie wiosna to ogarniecie Kocyka. Zdrowia dla mamy.
  14. Niestety nie.Szukamy dalej.
  15. [IMG]http://i45.tinypic.com/2d7ubtx.jpg[/IMG]
  16. Margi

    Sfora Hektora

    Nikusia młodość grzeje,a staruszków szkoda. U nas też cudnie,słońce świeci,tylko zimno okropnie.
  17. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/3751/5d180cddfae01910.jpg[/url] jeszcze bombki trzeba by powiesić :evil_lol: Kurczaczki śliczne.:loveu:
  18. Piękne te zdjęcia zachodzącego słońca.
×
×
  • Create New...