Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Jakie grzeczne masz psiaczki.Ładnie siedzą w psim towarzystwie.:lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-1ZVEU4nXT94/UXLAV33M_QI/AAAAAAAAAcU/7PgDhwV9zDI/w536-h402-p-o/P1030714.JPG[/url] Bolcik jest kruszynką przy takim dużym psie.
  2. Coś mi się wydaje,że Figunia nabrała ciałka.:lol: Spacerki macie fajowe,szkoda że u mnie nie ma takich terenów.
  3. Świetnie wyszły zwierzaki.Mają tam jak w bajce. Księżniczka Luna zawsze elegancka a i dziadzio Zgredek trzyma fason.:lol:
  4. Ale Emisia ma dobrze i przytulanko i ciepły kocyczek.:loveu:
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Magda Ty wyhodowałaś rasę kotów doniczkowych.:lol: Kociak fajny.:loveu:
  6. On tak przytył czy ma taką grubą sierść?
  7. Margi

    Sfora Hektora

    Wiosnę to już masz fajną.Śliczne kwiateczki, ładnie posadzone.:lol: Starsza pani to teraz elegantka.
  8. fajne zdjęcia. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-zaIG6AOs4kg/UW0a79aL5sI/AAAAAAAAC14/ft0NgGrXn6k/s640/2%2520%252826%2529.jpg[/url] uwielbiam ten uśmiech Dumki.
  9. Fixio sypia bardzo rozkosznie.:loveu: Fajne zdjęcia.
  10. Obróżka fajna.:lol: Ale Kera wyhodowała gęste futro.:eviltong:
  11. Zdjęcia oglądnęłam.Fajne.Bolcik to jeszcze maleńki był.
  12. To jest strona z wzorem: [url]http://www.draxpark.cc/grooming.php[/url]
  13. Mały jest świetny :loveu: Może on podjada kocie żarcie? Moja Figa czasem ma takie luźniejsze koopy jak trochę podkradnie kotom.
  14. Oni się wzajemnie mamlają.Fajnie się bawią.:lol:
  15. Kwiat jest piękny:loveu:.U mnie jak kwitnie to ma najwyżej dwa kwiaty i też nigdy nie wiem czy zakwitnie.
  16. Malawaszko wszystko w Twoich rękach.Trzeba Sajanowi coś zaaplikować.Jakieś np smarowanie brody olejem z łososia .:lol:
  17. Mały cudny i jak przystało na rodzinę sznaucerową to mu rośnie broda.:loveu:
×
×
  • Create New...