-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img27.imageshack.us/img27/8531/dsc0100ih.jpg[/url] fajne ujęcie Skoczna z niej dziewczyna.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
no właśnie szkoda.
-
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-qWJXcFDEMCM/UUw_QPOgxaI/AAAAAAAACl4/OOWwtD_Q7JI/s512/DSC_0056.jpg[/url] cudną ma minkę :loveu:
-
Pewnie dlatego,że jest niezadowolony że go obgolili.;)
-
Nawet bym Cię nie podejrzewała o brak zainteresowania resztą towarzystwa ;) Ktoś będzie miał pociechę z Belli.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
No cóż tabletki fajnie się dzieli:cool3:.Przerobiłam to przy jamniku.W aptece są takie małe urządzonka do dzielenia tablete.Można kupić. -
Jest rasowa koteczka do zaadoptowania.Może ktoś byłby chętny. Moja przyjaciółka dostała taką wiadomość: Mam kotkę rasy devon rex, ma ona rodowód jednak ja kupiłam ją "na kolana" i nie zdecydowałam się na wysterylizowanie jej, a to był warunek przesłania mi rodowodu. Niestety mam straszny problem, po urodzeniu syna moja alergia zaostrzyła sie tak bardzo, że coś co kiedyś mi nie przeszkadzało obecnie może prowadzić do astmy. Musiałam odstawić synka od piersi i leczyłam się ponad trzy miesiące a efekty są mizerne. Kotka ma 4 lata. Jest bardzo ze mną związana a ja nawet nie mogę jej teraz głaskać, więc stresuje się i liże namiętnie futro aż czasami ma ranki. Przestała akceptować innych, stała się bardzo nieufna. Nie jest agresywna ale na razie nie daje się dotknąć nikomu oprócz mnie i mojego synka. Szukam dla niej domu, w którym będzie zrozumiana i kogoś kto da jej dużo miłości, cierpliwości, zrozumienia. Dlatego piszę do Pani jako hodowcy, może zna Pani kogoś kto by ją przygarnął i nie zrobił krzywdy. Mieszkam w Wałbrzychu i Gizelkę mogę przywieźć w rejonie Dolnego Śląska. Oczywiście dostanie wszystkie swoje drapaki, kuwety, transporter i wyprawkę (jedzenie i piasek) na miesiąc. Gdyby udało się nam pomóc byłabym bardzo wdzięczna. Kontakt : kancelaria [email][email protected][/email] [IMG]http://i46.tinypic.com/301ers1.jpg[/IMG]
-
Może Figusia się przeziębiła? Ta gromadka fajnie się prezentuje.Jogusia taka wyluzowana.
-
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Fajne są te dziewczynki.Jak tylko im sierść odrośnie to będą cudnie wyglądały. Mam nadzieję,że szybko znajdą domek. -
Fajnie zwierzaki dupki grzeją przy piecu.:lol: Clematis mający pączki wskazuje na to,że już miała być wiosna tylko pewnie WZ zaczarowała i śnieg wrócił.:evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Rzeczywiście mógł zmarznąć bo to jeszcze maluszek.:shake: -
Cudne zdjęcia.Dumka ma zawsze taki fajny uśmiech na pysiu.:loveu:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tak cieszymy się razem z Tobą. Tazziu tak trzymaj.:multi: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra dzwoń bo minęła godzina a pewnie o 22 zamkną lecznicę. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Maluszek urósł i ma cudnego pysia.Ucholce też są nie do podrobienia.:lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No prawdziwe gwiazdy.:multi: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Mały jest rozrabiaka a duży jest mega cierpliwy do malucha.:lol: -
Fajna suczka.Pychol ma uśmiechnięty. Już się zaprzyjaźniła z kojcem? Wchodzi bez problemu?
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
7 cm to sporo.Coś mi się wydaje,że on będzie ciut większy od średniaka. -
To dobrze,że Bella weszła do budy.Rano o niczym innym nie myślałam,tylko jak jej ta pierwsza noc minęła.
-
A u nas wieje lodowaty wiatr.:shake:
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Margi replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
Po tym SPA cudny jest.:loveu:Wygląda zupełnie jak moja Figa,która jest średniaczką. Niestety średniaki są bardzo,bardzo żywe.Energia je rozsadza.