Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Muszę przyznać,że jak na możliwości Tazzia to bardzo delikatnie się z małym obchodzi.:lol:
  2. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSCN4206_zpsafc93c15.jpg[/url] psiaki są coraz fajniejsze Świetnie razem wyglądają.:loveu: Z jutrzejszej wizyty poadopcyjnej poprosimy zdjątka.;)
  3. Margi

    Sfora Hektora

    Przecie Iza.:lol:
  4. Jaki rozkoszniaczek,słodka mordka.Spojrzenie ma rozbrajające. Ktoś tu mówił,że brzydal. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Srajdekisuki001.jpg[/url] pięknota do zacałowania :loveu:
  5. Tego nie wiem,ale z tego co słyszałam to ma iść do remontu.
  6. Tylko zawieś klódkę.:evil_lol:
  7. A może cos na spacerku dorwał. Dzisiaj głodówka a jutro zobaczysz.Jak mu nie przejdzie to do weta,żeby się nie odwodnił.
  8. Takie letnie. Jutro zrobisz zakupy.
  9. To znaczy kurczaczek,marchewka i ryżyk :lol: Możesz mu siemie lniane zaparzone strzykawką do dzioba zapodać.
  10. A poniedziałek tuż tuż.;)
  11. Świetni są obaj.:loveu: Małemu przejdzie.Po schronisku często bywa kiepsko z brzuszkiem.
  12. Ja myślę,że to po jedzeniu.Ureguluje się. Fidze kilka razy zmieniałam pokarm zanim się wszystko uregulowało.Miała biegunkę nawet po bardzo dobrych karmach.
  13. [url]https://lh5.googleusercontent.com/-SoXke2oHumM/UR_7FMm9SZI/AAAAAAAAB7k/MTEUQsHFiqk/s640/DSC_0053.jpg[/url] lubię takie psie portrety Dumka nadrzewna bardzo fajnie się prezentuje. Te gonitwy fantastyczne.Zazdroszczę tych terenów do biegania.
  14. Margi

    Sfora Hektora

    Faktycznie jak w jaskini. Piesy znudzone czy zmęczone.?
  15. Obaj są rewelacyjni.:loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/luty/DSCN4189_zps53b7a6e7.jpg[/url] tutaj dopiero widać jaki mały jest maleńki. Fixuś kapitalnie się bawi i jak to szczeniak ma energii za trzech.:lol: Na dźwięk piszczałek pędem przyleciała Figa i zaczęła piszczeć do laptopa.
  16. Sandra podgrzewa atmosferę.:lol:
  17. Co taka cisza? Jak maluch?Jak Jadźka?
  18. Będzie dobrze. Tazzio już go traktuje jak swojego skoro go broni.
  19. Cudny maluch.:loveu:Świetnie sie bawi. Rozkoszniaczek.
  20. A ja uważam,że jak na pierwszy dzień to jest całkiem nieźle. Tazzman musi się przyzwyczaić,że takie coś małe się kręci po domu i w dodatku to małe nie ma hamulców.Zabiera mu kawałek mamusi. Młody jest cudnym szczeniaczkiem.:loveu:
  21. Chyba musimy poczekać aż się wyśpią.
×
×
  • Create New...