Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Jeszcze nie,pewnie koło 24.00
  2. No Anulka zaraz zacznie uciekać mamusi raczkując. Felutek jaki fajny jest do Ani.Buziaki daje no i chce być w centrum zainteresowania.:lol:
  3. [IMG]http://i47.tinypic.com/124tyqg.jpg[/IMG] Znowu pozwoliłam sobie ukraść.
  4. Ależ on jest fajny i taki przyklejony do Sandry.:lol:
  5. [url]http://img850.imageshack.us/img850/2407/dsc0046aa.jpg[/url] świetna zabawa :lol: Zgredek to ma minkę nie do podrobienia.
  6. Super.Dobrze,że wszystko się udało.:multi:
  7. [quote name='wilczy zew']Jacy wszyscy,ja nie mam :D[/QUOTE] Może najwyższa pora mieć.;)
  8. Zapodaje zdjęcie mostu na którym wiszą kłódki zakochanych. Na życzenie Magdy.Zdjęcie zrobiła moja mama. [IMG]http://i47.tinypic.com/10crp8w.jpg[/IMG]
  9. A Lizko-Jadźka została adoptowana? Figa będąc szczenięciem wcinała purinę pro plan.
  10. :kciuki: Trzymamy za udaną podróż.
  11. [IMG]http://i46.tinypic.com/2d942lz.jpg[/IMG] Ukradłam go ze sznaucerów :scared:
  12. Sandra jeżeli będziecie chcieli zrobić sobie odpoczynek to zapraszam do siebie.Mieszkam blisko trasy wylotowej z Wrocławia w stronę wybrzeża.
  13. Sandra a dasz radę w jeden dzień tyle km przejechać?
  14. Suczynki jak zwykle cudne.:loveu: Totek to mam wrażenie że się duuuuuuży zrobił.:lol:
  15. Sandra ogromnie się cieszę z tej decyzji i mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze.:lol:
  16. [url]http://img441.imageshack.us/img441/3555/p1050755t.jpg[/url] ślicznie razem wyglądacie.:lol: Kociaste pięknie rosną.:loveu: Fajnie.że zmieniłaś kierunek studiów.Zootechnika wdaje się być ciekawszą niż budownictwo.
  17. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0081_zpsb82d0eba.jpg[/url] pięknie dziewczynki za pozowały do zdjęcia [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0088_zps5bc2e676.jpg[/url] Dumka taka fajna suczka z pięknym nochalkiem.Nic tylko całować.:lol:
  18. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/3423/9a8bf70547e18999.jpg[/url] Zdjęcie fajne.Jakaś pieczara.
  19. Kluska jest fajna.Lubię takie kudłacze. Lizka to prawdziwa akrobatka. Fajne zdjęcia ze spacerku.
  20. Lubię takie zdjęcia przytulankowe.
  21. Towarzystwo bardzo rozbrykane.:lol: Widać,że wiosna tuż tuż i psiaki to czują.
  22. [quote name='WATACHA']mi i tak pęka[/QUOTE] bidulka :calus:
×
×
  • Create New...