Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Co tam broda.Za to Feluś jest teraz wyjątkowy.:eviltong:
  2. Byłam,czytałam.Zdęciuszka spacerowe oglądałam. Za ostatnim tematem nie przepadam,bo nie lubię biegać ale lubię jeść.
  3. No i cóż tu można napisać.Zdjęcia spacerowo - zabawowe piękne. Zazdroszczę towarzystwa i zabawowego miejsca.
  4. Ufffff nadrobiłam.Fajne zdjęcia. Chłopaki przytulaki cudne. Mam nadzieję,że może w tym sezonie letnim uda mi się Was poznać osobiście i wymiziać psich panów.
  5. [quote name='zerduszko']Ale ja nie mam problemu z wypluwaniem piłki ;) [/QUOTE] No to moje gratulacje.:eviltong: Bolcik już nie ma co robić.
  6. Dopiero na tych zdjęciach widać jak Mordziasta ubrała sie w futro.:eviltong:Takie fajne szorstkie.
  7. Wszystko nadrobiłam w czytaniu. Maluśki jest cudowny w swoim kubraczku.:loveu: Zerduszko jesteś bardzo ambitna.;)
  8. Nie mam pojęcia co zrobił,żeby kwitły.Jakoś nigdy nie pytałam.Za to wiem,że on tych kaktusów nie podlewa tylko raz w tygodniu wkłada doniczki do miski z wodą i tak trzyma z godzinę aż się dobrze napiją.No i stoją na parapecie.
  9. Wbrew pozorom o kaktusy też trzeba umieć dbać.Przekonałam się o tym dopiero w tedy gdy swoje kaktusy oddałam znajomemu.U niego urosły i zakwitły a u mnie nigdy nie kwitły a warunki mamy podobne.
  10. Margi

    Sfora Hektora

    Cudne te wschody słońca. A tu [URL]http://images10.fotosik.pl/3595/e6bc276965aeadb0.jpg[/URL] to jakieś zielone UFO Was nawiedziło?
  11. Jakie cudne storczyki.Cud miód malyna :loveu:
  12. Margi

    Sfora Hektora

    Ale podsumowanie :megagrin::megagrin:
  13. Marako fajne te dziewczyny masz,a Joga przy nich to taka kruszynka.:lol:
  14. Teraz łyka Viacutan plus ale jak skończy to spróbujemy ten Olekardin.
  15. 100 lat dla Kluski.:multi: Bolcik jest rozbrajający.Chyba ociupinkę podrósł.:loveu:
  16. Ma zwłaszcza na tylnych łapach.Fryzjerce już od jakiegoś czasu Figi sierść się nie podoba.Sunia w listopadzie dostała kropelki a teraz kapsułki.Jeżeli to nie pomoże to będziemy robić badania.
  17. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/marzec/DSCN4415_zps77cef479.jpg[/url] ten maluch jest do zacałowania :loveu:
  18. Wrzucę parę zdjęć z dzisiejszego spacerku.Dzień szaro bury to i zdjęcia takie. Figunia jest po wizycie u fryzjera. [IMG]http://i47.tinypic.com/1z53m6t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vn2gyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/kdk4fm.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2jfko42.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/a07xs.jpg[/IMG]
  19. A co z tym zasiniałym siusiaczkiem? Fajnie,że mały jest taki bystry i zaczyna troszkę rozrabiać.:lol:
  20. Cudni są obaj.:loveu: Napatrzeć się nie mogę. Zrobiłaś ogromną przyjemność Tazzmanowi przywożąc braciszka. A Tazzio nie drętwieje w nocy taki zwinięty w małym posłanku?
  21. Margi

    Sfora Hektora

    U Magdy trochę zimy i trochę wiosny.:lol:
  22. Jak wizyta Bolcika u weterynarza?
×
×
  • Create New...