Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Fajnie wyglądają dziewczynki w tych kubraczkach.Teraz to już z górki poleci i pójdzie w zapomnienie. Furiatka wygodnicka się zrobiła.Na rączkach trzeba nosić.;)
  2. Psie dziewczynki fajne,tylko dla mnie są identyczne. Wojtek całkiem dobrze się prezentował w nowej roli.
  3. [url]http://i48.tinypic.com/m4glv.jpg[/url] ale fajna goła pchełka :lol:
  4. Maluśki jest po prostu cudny :loveu:.Nic sobie nie robi z zębów Liz.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    U nas dzisiaj piękne słońce. Fajne te zdjęcia ze szkolenia.Mam nadzieję,że Dona mnie nie zje jak zjadę.:eviltong:
  6. Figusia fajnie obcięta.:loveu: Myślę,że Sajan jest spragniony swojego człowieka i dlatego tak lgnie do ludzi.Fajnie,że taki delikatny do dzieci.
  7. Felutek fajnie się bawi piłeczką. Anulka coraz większa i ciekawsza świata to i Felka musi troszkę poszarpać.
  8. Ja też trzymam.:kciuki:
  9. Ło matko ale jutro będzie trudny dzień.Oczywiście trzymam kciuki. A może to Figunia wpadła pod kosiarkę?
  10. Pod furą sierści była ukryta śliczna,zgrabna sznaucereczka.:loveu:
  11. Ale macie zimę.Dziewczyny mają świetną zabawę. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Q0tfrdoddFE/UV2lXwOF7eI/AAAAAAAACvM/TLuXr9VHrqM/s640/DSC_0237.jpg[/url] kulki fajne,ale mycia nie zazdroszczę. U nas rano troszkę padał śnieg,ale wszystko się topi prawie na bieżąco.
  12. Jest absolutnie świetny.:loveu::lol:
  13. Moja Figa też gustowała w kocich ale od kiedy kupiłam żwirek silikonowy to nie tyka tych przysmaków.
  14. [url]http://img5.imageshack.us/img5/7508/show3.jpg[/url] tu emocje opadły :loveu: Gratulacje :multi:
  15. Nie to nie końska bo ta faktycznie na rozgrzanie.Wydaje mi się ,że do wymion ale nie wiem czy nie palnełam.:evil_lol:
  16. Nie wiem czy dobrze sobie kojarzę,ale na kilku wątkach było coś wspominane o maści na trudno gojące rany jakiejś krowiej. Może by coś takiego spróbować.
  17. Kurduple całkiem dobrze sobie radzą w tym śniegu.Miejmy nadzieję,że ten okropny śnieg zaraz się stopi i będzie lato. Ja chyba też bym nie robiła teraz sterylki,bo faktycznie ciągną brzuchami po śniegu.
  18. [url]http://images10.fotosik.pl/3809/508c48b393a40f20.jpg[/url] śliczny chłopak.:loveu: Mam nadzieję,że zaraz znajdzie domek.
×
×
  • Create New...