Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. I ja się melduję. Śliczne są oba chłopaki,myślę,że im trzeba czasu i będzie dobrze.
  2. Fajnie się bawią.Dobrze,że mały został zaakceptowany.:lol: Na zdjęciu wyszedł na dużego psiaka.;)
  3. O matko,to straszna przygoda.Nie zazdroszczę przeżyć.
  4. Irysek pięknie obcięty.:loveu: [url]http://i1084.photobucket.com/albums/j402/ahedok/golasek/P3015660640x561_zps56b69a99.jpg[/url] ślicznie razem wyglądacie.
  5. To dobrze,że wszystko idzie planowo i psiaczki już bezpieczne.:kciuki:
  6. Margi

    Sfora Hektora

    Nowy image całkiem fajny.:lol: Donka jakaś niedopieszczona bo brzuchol wystawia.;) A mopik ma kino.Ciekawa jestem czy planuje nowego osobiście poznać.:evil_lol:
  7. Chyba niedługo dziewczyny wyruszą.:kciuki:
  8. Trzymam kciuki za dzisiejszą akcję.:kciuki:
  9. Jak wet chciał małemu krzywdę zrobić to musiał się bronić.:evil_lol: Zdrówka dla chłopaków.Mam nadzieję,że choróbsko szybko sobie pójdzie.
  10. Margi

    Sfora Hektora

    Wiosna na całego.Widzę że tulipanki wychodzą i inne takie też.:lol:
  11. Bidulka.Tak się pochorowała. Zdrówka życzę.
  12. Co się czepiacie,toż on maleńki jest.
  13. A pozwalaj sobie do woli.:lol: Bratki fajne i widzę,że nowe odrosty już rosną. Dzisiaj widziałam kiełkujące krokusy w ogródkach przydomowych.Czyli idzie wiosna.:multi:
  14. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/jaaaaaaaaaaa/Spanko003.jpg[/url] sielanka rodzinna :lol: Ja tez myślałam,że Bolcik jest troszkę większy a on taki cudny okruszek.
  15. No to już prawdziwa wiosna idzie.:multi:
  16. Wszyscy trzymamy kciuki i mamy nadzieję,że wszystko będzie dobrze.
  17. Jutro idziemy z rudzielcem na kontrolne badanie krwi. Jutro Figa ma wizytę u fryzjera.Wszystkie psiaki się fryzują to ona też chce ładnie wyglądać.:lol:
  18. Wcale sie nie mylę,bo w tej chwili Fix w stosunku do Tazzia jest rozkosznym miniaturkiem.Wiem,że później może całkiem nieźle wyrosnąć na co najmniej średniaka.;)
  19. Tazzio jest zgrabnym chłopakiem a maluch rozkoszny miniaturek :loveu:
  20. Ale słodziaki rozkoszniaki.:loveu:
  21. Fajnie,że maluśki rozbrykany.W końcu szczenior.:lol:
  22. Cudny jest ten duecik.:loveu:Mały robi z Tazziem co tylko chce.:lol: Tazzio ma anielską cierpliwość.
  23. Margi

    Sfora Hektora

    Jaki śliczny nowy domownik. :loveu: Też takiego miałam.Żył 12 lat i pięknie śpiewał.Czego i Wam życzę.
  24. Cudne są te przepychanki chłopaków.:loveu:Mały szczylek rozrabia,ale swoje musi wyszaleć. Tazzio elegancki w nowej fryzurze.:loveu:
×
×
  • Create New...