-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
A gdyby Furię ignorować po każdym ataku.Traktować jak powietrze.Może załapała by,że nie wolno.
-
No to jednym słowem najbliższe półrocze zaplanowane.:eviltong:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sąsiedzi którzy by mnie zlinczowali za szczekanie i innego rodzaju hałasowanie.Już im Figa przeszkadza i koty też.:shake: Poza tym jeszcze finanse. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1327.photobucket.com/albums/u673/Satht/1303/DSC_1161_zps4c51aa1a.jpg[/url] jak się słodko przytulają :loveu: Dlaczego ja nie mogę mieć drugiego psa :-( -
a we wrześniu we Wrocławiu.:lol:
-
Zaniedbany Sznaucer pojechał do DS;-) Marako Dziękuje za Wszystko!!!
Margi replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
O n pewnie taki żywiołowy bo siedział długo w zamknięciu.Z jakiś czas powinno się to uspokoić. -
Cudna jest. :loveu: Mam nadzieję,że zaraz będzie kolejka chętnych. Jak się troszkę ociepli to chyba trzeba by popracować nad jej fryzurką.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A czego Fixuś się uczył? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ta banda jest świetna.Fajne są te spacerowe tereny i jeziorko coraz ładniejsze. Figunia bez tej smyczy odżyje i wyszaleje się.Widać,że jest szczęśliwa.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Moja Figa średniaczka w wieku 4 m ważyła 6,30 kg ale była okropnie chuda.Po miesiącu bytności u mnie ważyła 8,35 kg. -
Oskar i Filip - kombinatorski duecik cudakow. Felix w DS
Margi replied to Pink's topic in Już w nowym domu
Super,że chłopaki mają dom.:multi: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Cudny :loveu: Miejmy nadzieję,że szybko znajdzie domek. -
Trzymamy kciuki za Dumkę :kciuki:
-
[quote name='Fides79']sumie to dobrze, że ma kto z F wychodzić hihihi, bo nie dosyć, ze nie zawsze jest pogoda taka żebym mogła wyjść z Anią to na dodatek od jakiegos czasu mam problemy z chodzeniem byłam nawet u chirurga, dostałam maść z antybiotykiem, ale niestety poprawy brak a doskwiera mi wrastający paznokieć, w najbliższy poniedziałek ide znowu, może łaskawie mi wytnie to cholerstwo albo sama utnę ale raczej cały palec :angryy:[/QUOTE] Współczuję bo to bolesna sprawa.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Bolt_miesicznica004.jpg[/url] cudny ten maluszek :loveu: -
U nas też tulipany wychodzą z ziemi.Jeszcze tylko kilka dni i zrobi się ciepło. Te maluśkie kurczaczki są słodkie i takie ładne.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fixuś cudnie śpi. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/marzec/dol13/DSC_1131_zps3d6d3562.jpg[/url] czyżby sznaucerowa broda rosła? -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
O matko kochana :-( -
Śliczne te kurczaczki.:lol: Widocznie matka natura wie że idzie ciepła wiosna i pozwala maluchom się wykluć.
-
Marzyciel ma cudną sylwetkę.:loveu: Fajnie,że mogłyśmy filmik pooglądać.
-
No to trzymam kciuki za przemyślenia.
-
Byłam,zdjęcia oglądnęłam. Fajne te ptasie klucze na niebie.