Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [IMG]http://i40.tinypic.com/2nbsojl.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/34ocv0g.jpg[/IMG]
  2. Jak już przyszłam do domu to takie towarzystwo mnie przywitało: [IMG]http://i41.tinypic.com/pa937.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fqpad.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2s0fwom.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/3465btt.jpg[/IMG] Fidze jest bardzo trudno zrobić zdjęcie,bo najczęściej wyleguje się na kanapie lub fotelu.
  3. [IMG]http://i44.tinypic.com/m9od3l.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/nejhaf.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2h52mq8.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i44.tinypic.com/1zhqvq.jpg[/IMG] sasanka [IMG]http://i39.tinypic.com/314fs6q.jpg[/IMG] Lewisja [IMG]http://i42.tinypic.com/2elxufl.jpg[/IMG] tulipanki botaniczne [IMG]http://i40.tinypic.com/2wg6clw.jpg[/IMG] magnolia [IMG]http://i40.tinypic.com/oer83.jpg[/IMG]
  5. Wczoraj wreszcie pojechałam na działeczkę i co.Rozpadał się deszcz.Ale nim się rozpadał zrobiłam parę zdjęć. [IMG]http://i41.tinypic.com/2vjvkp3.jpg[/IMG] forsycja [IMG]http://i40.tinypic.com/nee1dz.jpg[/IMG] prymulka [IMG]http://i40.tinypic.com/5dp7ag.jpg[/IMG] bratki [IMG]http://i41.tinypic.com/ke6cyo.jpg[/IMG] jaskry [IMG]http://i41.tinypic.com/261hys5.jpg[/IMG] gazania
  6. O rany głupota ludzka nie zna granic.:shake:
  7. Być może są to faktycznie jakieś powikłania po kk.Nie wiem jak u psów ale u ludzi bywa takie zapalenie płuc,które nie daje się wysłuchać przez lekarza tylko wychodzi na zdjęciu rtg.Może przebiegać bez temperatury. Pewnie że leczy się objawy a nie wyniki,ale leukocyty tak same z siebie nie rosną.
  8. Ten psiak naprawdę ma jakiegoś pecha.:shake:
  9. Nie no leczenia nie wolno przerywać.Może zaglądnij jej do dzioba czy zęby i dziąsła są w porządku.Bo coś gdzieś musi być,że te leukocyty rosną.
  10. Oczywiście trzeba go zrobić po odczekaniu.Tylko rozmaz może by podpowiedział w jakim kierunku szukać stanu zapalnego. Może USG brzucha zrobić?
  11. Las przepiękny.Wycieczka była na pewno fajna.Piesy umęczone ale szczęśliwe. Figunia się bała bo to nie jej las tylko jakiś obcy.Do swojego się przyzwyczaiła.
  12. Zgadza się,trzeba odczekać.Tylko dlaczego leukocyty rosną.Powinny jeżeli nie spadać to stać w miejscu. Trzeba by poszukać jakiegoś stanu zapalnego.Zrobić rozmaz krwi.
  13. Margi

    Sfora Hektora

    Przez zimę to widać,że koty zrobiły się duże i puchate. A co to za przytulaski.Dziewczynkom zebrało się na czułości.:loveu:
  14. Ja też się melduję,chociaż z ciężkim bólem głowy dzisiaj.
  15. O i są zdjęcia Felutka i widać,że uszko zdrowe. Anulka śliczna.:loveu:
  16. Piękne zdjęcia.Miejsce do spacerów mieliście fajne.Anulka miała co oglądać. A jak Falutka uszko?
  17. Faktycznie niezła ta wisząca szynka Sajana.:lol: Cudne sarenki i jak figlują.:lol:
  18. Ale Bolcik jest jeszcze malutki.Myślałam,że ma troszkę więcej 5-6 miesięcy.No i mimo to sprostał taaaaaaaaaaaakim wymaganiom. Chcemy zobaczyć posłania.
  19. Margi

    Sfora Hektora

    Piękną masz tą wiosnę.Ja dopiero w sobotę zobaczę moją. Rudzielcem jestem zachwycona.:loveu:
  20. Zgredkowi fajne futro wyrosło przez zimę. Całe towarzystwo szczęśliwe,że w końcu zima się skończyło i można biegać do woli.
  21. Słodziak ogromny.:loveu: Jak pańcia będzie tak dogadzać dziewczynce to zrobi nam się kluseczka.:lol:
  22. Gratulacje.:klacz:
×
×
  • Create New...