Zwierzaki fajne.Sama bym się powygrzewała na słońcu.
Ja poproszę o zdjęcia rabatki koło drugiej bramy. Obie z mamą nie pamiętamy co tam rośnie,a jest nam to potrzebna do szczęścia.:lol:
Jasiek urósł.Fajny facet się z niego robi.:lol:
[url]http://images10.fotosik.pl/4134/962e094e8a5c16b8.jpg[/url] Widzę,że rudzielec ma takie same nawyki jak moja Tośka.
A kurczaczki są urocze.
Zdjęcia przepiękne.
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-968Nc1nrbzs/UY-IpfN7H1I/AAAAAAAADME/KUppQWtQFJ4/s640/m%2520%25281%2529.jpg[/url] Dumka jak aniołeczek
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-d5m7VoAOJos/UY-DkrdjIDI/AAAAAAAADJI/KHyQy7Dgcmk/s640/DSC_0251.jpg[/url] w tych mleczach cudnie dziewczynki wyglądają
Cudne zdjęcia zrobiłaś.
Szkol się szkol,bo jak przyjadę to mnie będziesz szkolić.
Fajnie,że kurczaczki się klują,bo bardzo lubię takie maluchy oglądać.