Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Śliczne te zdjęcia z dożynką.Anulka ślicznie wygląda i fajnie,że się nie boi tak dużego stwora.
  2. Cudny,śliczny okruszek.Maleńka jest Ktoś będzie miał fajną przytulankę.:lol:
  3. Margi

    Sfora Hektora

    No to będziemy moczyć nogi w piaskownicy.:evil_lol:
  4. Margi

    Sfora Hektora

    Wydaje mi się,że mamy,bo to dobrze puszcza szczepki.Babcia będzie szczęśliwa,że będzie mogła Ci coś sprezentować.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    tak o tym mówię.A chcesz jeszcze?
  6. Margi

    Sfora Hektora

    Krzak o ciemnozielonych liściach.O tej porze kwitnie na żółto.Liście takie trochę kolczyste.
  7. Margi

    Sfora Hektora

    OK,poczekamy. A masz machonię?
  8. Margi

    Sfora Hektora

    Zwierzaki fajne.Sama bym się powygrzewała na słońcu. Ja poproszę o zdjęcia rabatki koło drugiej bramy. Obie z mamą nie pamiętamy co tam rośnie,a jest nam to potrzebna do szczęścia.:lol:
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Jasiek urósł.Fajny facet się z niego robi.:lol: [url]http://images10.fotosik.pl/4134/962e094e8a5c16b8.jpg[/url] Widzę,że rudzielec ma takie same nawyki jak moja Tośka. A kurczaczki są urocze.
  10. [url]http://img827.imageshack.us/img827/733/dsc0134ah.jpg[/url] faktycznie z gracją suczynka przechodziła przez rzeczkę :D
  11. Fajna sunia.Ten ogonek mało się nie urwie.:lol:
  12. To cudownie,że Shilkusia jest taka.Każdy chyba marzy o takim swoim psie.
  13. [url]http://imageshack.us/a/img593/3374/dscf5303h.jpg[/url] taki słodziak w tej kąpieli :loveu:
  14. Zdjęcia przepiękne. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-968Nc1nrbzs/UY-IpfN7H1I/AAAAAAAADME/KUppQWtQFJ4/s640/m%2520%25281%2529.jpg[/url] Dumka jak aniołeczek [url]https://lh5.googleusercontent.com/-d5m7VoAOJos/UY-DkrdjIDI/AAAAAAAADJI/KHyQy7Dgcmk/s640/DSC_0251.jpg[/url] w tych mleczach cudnie dziewczynki wyglądają
  15. Ale cwaniak,pewnie mu smakowało.Słodziak jeden.:loveu:
  16. Może mała ma zapalenie pęcherza. Zainteresowanie na pewno będzie,tylko pewnie wieczorkiem.
  17. No to połowę podróży ma dziewczynka za sobą.
  18. Pewnie Poker już przejęła Deli. U nas oczywiście pada.
  19. No to się witam u dziewczynki i trzymam :kciuki: za jutrzejszą podróż.
  20. Inka była cudnym,rozkosznym szczeniaczkiem.:loveu:
  21. Jak tam psiaki ? U nas znowu leje.:shake:
  22. Margi

    Sfora Hektora

    Cudne zdjęcia zrobiłaś. Szkol się szkol,bo jak przyjadę to mnie będziesz szkolić. Fajnie,że kurczaczki się klują,bo bardzo lubię takie maluchy oglądać.
  23. Jedzie chyba z przytuliska ( Krobia ).Tyle wiem.
  24. Zareagował jak rasowy facet.;)
×
×
  • Create New...