Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/4218/359f460d0b4ba3f3.jpg[/url] świetne ucholce
  2. Margi

    Sfora Hektora

    Dziewczyny szaleją na całego.Gdyby nie ogonek Dumki to bym nie wiedziała która jest która.:lol:
  3. Słodkie te Twoje chłopaki. :loveu: Ja to bym już dawno wpuściła do łóżka.:evil_lol:
  4. Fajna ta Twoja Lizka.:lol: We Wrocławiu zawodów nie przewidujecie ? Chętnie bym zobaczyła.
  5. Kwiatuszki pięknie rosną.Faktycznie posadziłaś lilie. [url]http://img7.imageshack.us/img7/2657/dsc0262mi.jpg[/url] a te kwiatki najpiękniejsze :lol:
  6. Cudny leniuszek w tych promieniach słońca.:loveu: Z Anulki to elegancka dziewczynka w takich bodach chadzać.:lol:
  7. Margi

    Sfora Hektora

    Zaskrońców nie lubię i wolę ich nie oglądać, Jaskółeczki cudne,pewnie zaraz będziesz mieć przychówek.:lol: Mopik uroczy,taki do potarmoszenia.:loveu: Ja ciągle czekam na dalszą część ogródka.
  8. My stosujemy różne nawozy,takie jakie akurat sa w sklepie dostepne.Ważne żeby były dostosowane do danej grupy roślin.Ja wolę nawozy do podlewania,ale najbardziej popularne są te do podsypywania.
  9. Całkiem fajnie to wygląda.Ogródek zaczyna nabierać kształtów.Z roku na rok będzie się zagęszczać. Podoba mi się.Czyli nie jestes taką kiepską ogrodniczką jak o sobie mówisz.:lol:
  10. Margi

    Sfora Hektora

    Piękna jest ta zieleń o tej porze roku.
  11. Piękne te zdjęcia chmur. A ten fajny ktoś to niech by sobie pobrykał troszkę dalej,bo piesy będą wariować.:lol:
  12. Fajne zdjęcia.Ogonki w górze tzn dziewczynki szczęśliwe.:lol:
  13. Czyli wreszcie Tazio zabrał się za wychowanie Fixa.;)
  14. Jak Zgredek rozrabia to wszystko jest na dobrej drodze i na pewno szybko się zagoi.:kciuki:
  15. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/rozne/DSC_0035_zpsd3874f31.jpg[/url] cudne to zdjęcie w tych niezapominajkach
  16. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/maj/DSC_2314_zps7af521ab.jpg[/url] zjeść go można :loveu: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/maj/dziendobryhyhy_zps35f609df.jpg[/url] świetnie wyglądają
  17. Sajanek nie miał się z kim pobawić.Jego dziewczyna pojechała a z maluchami to nie miał jak. Fajnie wszyscy wyglądaliście na tym spacerku.Taka szalejąca psia zgraja.:lol:
  18. Bolcik to chyba jest pieszczoch.Urocza przytulanka.:lol: A gdzie macie te zawody ?
×
×
  • Create New...