-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Fajnie wyglądają dziewczynki w tych kubraczkach.Teraz to już z górki poleci i pójdzie w zapomnienie. Furiatka wygodnicka się zrobiła.Na rączkach trzeba nosić.;)
-
Psie dziewczynki fajne,tylko dla mnie są identyczne. Wojtek całkiem dobrze się prezentował w nowej roli.
-
[url]http://i48.tinypic.com/m4glv.jpg[/url] ale fajna goła pchełka :lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Maluśki jest po prostu cudny :loveu:.Nic sobie nie robi z zębów Liz. -
Dobrze,że u Furii w porę zrobiona ta sterylka.Może teraz jej się charakterek zmieni?:eviltong:
-
U nas dzisiaj piękne słońce. Fajne te zdjęcia ze szkolenia.Mam nadzieję,że Dona mnie nie zje jak zjadę.:eviltong:
-
Figusia fajnie obcięta.:loveu: Myślę,że Sajan jest spragniony swojego człowieka i dlatego tak lgnie do ludzi.Fajnie,że taki delikatny do dzieci.
-
Felutek fajnie się bawi piłeczką. Anulka coraz większa i ciekawsza świata to i Felka musi troszkę poszarpać.
-
Ja też trzymam.:kciuki:
-
Ło matko ale jutro będzie trudny dzień.Oczywiście trzymam kciuki. A może to Figunia wpadła pod kosiarkę?
-
Mucha miniaturowa sznaucerka MA DOM- zostaje w DT
Margi replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
Pod furą sierści była ukryta śliczna,zgrabna sznaucereczka.:loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Fajowy banerek :lol: -
Ale macie zimę.Dziewczyny mają świetną zabawę. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-Q0tfrdoddFE/UV2lXwOF7eI/AAAAAAAACvM/TLuXr9VHrqM/s640/DSC_0237.jpg[/url] kulki fajne,ale mycia nie zazdroszczę. U nas rano troszkę padał śnieg,ale wszystko się topi prawie na bieżąco.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jest absolutnie świetny.:loveu::lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Moja Figa też gustowała w kocich ale od kiedy kupiłam żwirek silikonowy to nie tyka tych przysmaków. -
[url]http://img5.imageshack.us/img5/7508/show3.jpg[/url] tu emocje opadły :loveu: Gratulacje :multi:
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie to nie końska bo ta faktycznie na rozgrzanie.Wydaje mi się ,że do wymion ale nie wiem czy nie palnełam.:evil_lol: -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy dobrze sobie kojarzę,ale na kilku wątkach było coś wspominane o maści na trudno gojące rany jakiejś krowiej. Może by coś takiego spróbować. -
Kurduple całkiem dobrze sobie radzą w tym śniegu.Miejmy nadzieję,że ten okropny śnieg zaraz się stopi i będzie lato. Ja chyba też bym nie robiła teraz sterylki,bo faktycznie ciągną brzuchami po śniegu.
-
[url]http://images10.fotosik.pl/3809/508c48b393a40f20.jpg[/url] śliczny chłopak.:loveu: Mam nadzieję,że zaraz znajdzie domek.