Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='malawaszka']paskud :( tego w psach nienawidzę...[/QUOTE] Taki urok zaniedbań ze strony człowieka, z psami również wie co trzeba zrobić, musiał wcześniej niejednokrotnie walczyć.
  2. [quote name='sacred PIRANHA']tyle fot a MaDi oczywiscie widzi tylko jajca:-) no one są do wycięcia ewidentnie bo paniczowi odwala dość często i nie moze swoich popędów pohamować hihi dziś spoktalismy suczke cieczkującą....kosmos:-) a Hamster siła spokoju buahaha myslalam ze padne z niego, spoglądał na piszczącego wijącego się pudla z taką miną: "młody co się plujesz, toż to tylko jakaś samica , daj se spokój, trochę honoru, o co tyle halo?"[/QUOTE] Każdy ma jakieś zboczenie:diabloti:
  3. Nasza słodziutka sierotka okazała się być psem bardzo dominującym, nie uznaje psów z sukami raczej się dogaduje( broni nawet maleńkiej suni która przyjeżdża w odwiedziny). Nikt obcy nie wejdzie na podwórko bez asekuracji domownika:diabloti: Jego Pan zaliczył chodnik... Okazał się też niestety mordercą kotów:shake: Domowa kotka ma się jednak dobrze i tylko od czasu do czasu pogoni ją dla sportu. Wszyscy mimo silnego charakteru bardzo go kochają i czują się baaardzo bezpieczni:oops: Dla domowników jest bardzo oddany i wg. nich niesamowicie mądry.
  4. [quote name='ladySwallow']Dodam, że tekst pisany wg wskazań fur ;)[/QUOTE] :Rose::loveu:
  5. Widzieliśmy dzisiaj z Muzzym Szansę, tak zasuwała na spacerze ze studentem,że nawet nie ma zdjęcia. Na łapie ma malutki opatrunek.
  6. Super, dziękuję bardzo.
  7. Tu dobrze widać coś do wycięcia;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/Tc7op7GlFbI/AAAAAAAADPo/xmm1Lyh5984/DSCF8703_zmie%C5%84%20nazw%C4%99.JPG[/IMG]
  8. [quote name='malawaszka']aaaaa o rachów chodzi to znam temat... nawet tam byłam jakieś 5 czy 6 lat temu :shake:[/QUOTE] Taaa Zdjęć i tak Wam nie dam ale chcecie trochę opowieści o Leosiu? Do wyboru dobre i złe, to jak?
  9. [quote name='Jasza']Bazarek dla Perełki: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207810-Ubrania-i-inne-dla-Ĺ‚ysej-PereĹ‚ki-do-10-czerwca-do-20.00?p=16883156#post16883156[/URL] [B][U]MaDi[/U][/B] - ja nie mam konta powiązanego z internetem, podaj mi proszę w wolnej chwili na PW konto na które bedą mogły spływać ewentualne wplaty.[/QUOTE] Konto fundacyjne jest w pierwszym poście proszę pamiętać o dopisku "darowizna dla Perełki" Perełka już u mnie.
  10. [quote name='magenka1'][B]Dziewczyny proszę Was szukamy kogoś do sprawdzenia domu dla pieska ze Szczytna (war-maz) w miejscowości Mętów , patrzyłam na mapie tj. 11 km od Lublina czy może ktoś by nam sprawdził domek?sprawa dośyć pilna bo jeśli nie ten domek to bś wieźli pieska do domu tymczasowego [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/207570-Misio-przezabawny-wariatu%C5%84cio-w-typie-PONa-szuka-domku-Szczytno?p=16884414#post16884414[/url][/QUOTE] Niestety nie mam samochodu.
  11. [quote name='IVV']czy dary dalej sa zbierane przy Tesco ?[/QUOTE] Tak ale kosz pusty...
  12. [quote name='matrioszka2']Kiedy następny wyjazd ? Tomi34 od Tiny ma jakąś karmę i muszę się kopsnąć do Parczewa ....[/QUOTE] Wyjazdy są przynajmniej raz w tygodniu;) Mam wspaniałą wiadomość Przystań Ocalenie przekaże całą paletę puszek czyli może nawet około 1200 sztuk:multi: Dwa psiaki pojechały do fundacji Jak Pies z Kotem, Fala niestety została. [IMG]http://img858.imageshack.us/img858/5295/img2458resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7118/img2489resize.jpg[/IMG]
  13. Dawaj więcej zdjęć na maila:eviltong:
  14. [quote name='IVV']pewnie Perelka poustawia chlopakow ;)[/QUOTE] Małego pewnie tak ale Dino na to nie pozwoli;) Jak wszystko dobrze pójdzie to dzisiaj będzie u mnie.
  15. Prawdopodobnie w środę Mea pojedzie do domu. Już od jakiegoś czasu jej przyszli opiekunowie do niej przychodzą, nic nie pisałam aby nie zapeszyć... Trzymajcie kciuki aby nie okazała się mordercą kotów.
  16. [quote name='IVV']tak,mialam problemy juz od kilku dni na FB ze znalezieniem jego wydarzenia ...:( ale juz dziala ,zagladajcie i podnoscie prosze [URL]http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=186358808042408[/URL][/QUOTE] Mi mówi jak klikam,że niedostępne.
  17. [quote name='jambi']jedna pańcia?! :shock:[/QUOTE] Z małą pomocą córki:(
  18. [quote name='IVV']Olu, na Fb Marysia pyta ,czy ma podeslac lek (?) :roll:... zajrzyj tam prosze co z finansami ?[/QUOTE] Raczej nie bo nie ma na chwilę obecną takiej potrzeby. Z obecnych wydatków to nadal potrzebne są podkłady, zamówię nową karmę po konsultacji z lekarzem . Nie mam jeszcze rozliczenia za biopsję skóry. Wyprosiłam lekarzy i nie policzą dodatkowych badań USG. Na dniach zakropię ją advocatem.
  19. [quote name='funia']Super wieści !!!! ps.A stare konto to jaki jest ? Nie do wpłat ?[/QUOTE] Podaje teraz wszędzie nowe a stare zostawiliśmy na wszelki wypadek i 1%;)
  20. [quote name='bico']...no to ci powiem, że płonne twe nadzieje i pocieszania, bo ja już nie zamierzam działać w tej sprawie, przebrała się miarka, koniec tłumaczeń, ile można w kółko pisać to samo, lamentujcie i róbcie co chcecie. I finansowych szantaży wobec mnie nie uskuteczniaj, bo ja też mam na utrzymaniu psa w hotelu, za którego płacę 300 zł miesięcznie plus 100 zł miesięcznych pojedynczych deklaracji na inne psy z dogo. Na Szafranka jednorazowo dołożyłam 100 zł, na tyle mnie obecnie stać, a jeśli nie będzie za co opłacić pobytu psa w hotelu i leczenia, to pies po prostu w hotelu długo nie "zabawi" i każdy o tym wie. Skończy w schronie lub zostanie na tym cmantarzu. I tyle. Żegnam. Dla mnie EOT.[/QUOTE] Ja też opuszczam ten wątek gdyż dziwna jest cała ta sytuacja i wielkie gdybania, szkoda tylko,że psiak jest nadal chory i bez odpowiedniej opieki. Powodzenia mam nadzieję,że poradzicie sobie swoimi sposobami.
  21. Po konsultacji z lekarzami stwierdziliśmy,że Perełka musi pobyć kilka dni w klinice dlatego że wczoraj skończyła brać lek ułatwiający sikanie i chcemy ją obserwować bez zmiany otoczenia, jeśli wszystko będzie ok to zabieram ją do swoich pięknych kawalerów;) Nie wiem czy się chwaliłam,że jak przychodzę to szczeka i wariuje w boksie jednak przy zakładaniu szeleczek wciąż się kuli. To grzeczny psiak,bardzo cieszy mnie to,że można przy niej wszystko zrobić i nie kłapie zębami, wszystko to ułatwia jej powrót do zdrowia.gonie Ma dużo więcej włosów, nawet na ogonie, jak już u mnie będzie to poproszę Muzzego o sesję. P.S. Funiu kasa już dawno jest...wpłaciłaś na stare konto;)
  22. [quote name='Merys']I jak tam po tym odrobaczeniu? Lepiej troche te chudziny wygladaja? Masz jakies nowe zdjecia moze? Ktos jakiegos adoptowal? Doszly jakies paczki/wplaty?[/QUOTE] Nie mam zdjęć bo wizyta była na szybko i w konkretnym celu. Lessie zaszczepiona, za jakieś 2 tygodnie możemy ciachać. Tabletki od biegunki zostawiłam Panu Waldkowi. Trzeba zacząć leczenie psów więc intensywnie nad tym pracuję. Wielka czarna sunia która była w boksie ze swoją owczarkowatą córką znalazła dom.
×
×
  • Create New...